Zipp Racing Team zdobywa puchar

24 kwietnia w Gostyniu na torze kartingowym miała miejsce I runda Pucharu Polski w wyścigach skuterów. Jak poinformował nasz Zipp: Bardzo dobrze wypadł Zipp Racing Team.

Pierwsza runda Pucharu Polski w wyścigach skuterów odbyła się w słoneczną sobotę 24. kwietnia na torze kartingowym w samym centrum Gostynia. Na wyścigi przybyło wielu kibiców z całej Polski! W klasyfikacji generalnej w klasie 1 50 cm3 podium zdominowali zawodnicy.

Zobacz galerię obrazującą tamte wydarzenia.

. Pierwszy na mecie stawił się Paweł Tomaszewski, a za nim Wojciech Jędrzejewski. W klasie 2 (50 cm3) niepokonany okazał się  Krzyszotf Żyła (Zipp Racing Team) który zwyciężył oba biegi. Drugie miejsce należało do Natalii Florek, a trzecie do Szymona Urbaniaka. Czwarte miejsce zajął Dariusz Beszterda (Zipp Racing  Team). W obu biegach klasy 3 (70 cm3) można było podziwiać pasjonującą walkę o czołowe lokaty pomiędzy zawodnikami Zipp Racing Team: Wojtkiem Jakubowskim i Kubą Wróblewskim Ostatecznie w tym zażartym pojedynku wygrał Wojtek Jakubowski.