zmiana cylindra na 70cmm lub 90cm

witam wszystkich serdecznie.znalazłem na allegro róznego rodzaju zestawy tuningowe kompletne 70cmm i 90cm jakich przyrostów mocy, v-max., i przyśpieszenia moge sie spodziewać po założeniu każdego z tych zestawów? dodam ze mam seryjnego zippa quantum R z silnikiem 2T 50cmm.z góry dziękuje za odpowiedzi

Nie opłaca się kupować tych zestawów kitów no-mame(chińskie) z allegro bo za długo na tym nie polatasz i za dużo Ci to nie da ;(. Najlepiej kupować markowe kity z mielocha itp.. Ale nawet jak kupisz taki kit to na serii nie wyciągniesz z niego wszystkiego ;). Masz ten skuter odblokowany chociaż? xD. Najpierw usuń ten pseudo wydech i kup czysto sportowy pod większy cylek , potem pomyśl o kupnie wariatora sportowego+rolki+sprężyna centralna do regulacji, potem mocniejszy pasek bo wiadomo moc będzie o wiele większa na koło i obroty i dopiero wtedy pomyśl o zakupie markowego cylka :). Pozdrawiam!

Czytałem też o tych cylindrach allegrowcach no i opinie sa że zależy jak się trafi jeden przejechał 5000km drugi przejechał 300 i po cylindrze. Poprostu loteria, po przeczytaniu zdecydowałem się że dozbieram pieniędzy i kupie cylinder np Malossi sport 70 lub Polini sport 70. Poza tym większą moc napewno wyciągniesz z cylindra np. Mallosi niż z allegrowca.

Na początku trzeba odblokować skuter, dopiero potem zastanawiać się nad większym cylindrem.

spokoryglos wiem ze trzeba najpierw odblokowac co planuje zrobic na wiosne.