zipp triad 2 jaką najdłuższą przedłużkę amortyzatora można założyć

Witam, posiadam skuter zipp triad 2 4t 50ccm chciałbym go trochę podrasować zakładając do tyłu przedłużkę ok. 4-7cm , trochę się cykam ją założyć, bo kolega zatarł skuterka... myślałem żeby po założeniu przedłużki dolać oleju do silnika (żeby pompa chwyciła) ale nie wiem czy tak będzie dobrze... PROSZĘ O POMOC bo skuter jest tak niski (z tyłu) że na większych dziurach kufer bije o gaźnik!!! I jeszcze jedno pytanie... w instrukcji i na silniku pisze że ,,wchodzi,, 1 litr oleju a mi weszło 0,85 (0,9 olej się wylewał górą) i bagnet pokazywał max! co to może być???

ja mam 5cm firmy stage6 nic sie nie dzieje mój skuter to 2t wiec mam dozownik i olej dochodzi gdzie ma dochodzic smiało kup 5cm kumpel miał dłuższą i miotało nim na boki wiec nie polecam pozdrawiam

hejka wiecie jak założyć tu forum - jestem nowy i mam problem :(

jakie forum????

no pytanie

Mi chodzi o 4t i ile oleju do zippa triada 2 ... a to żucanie na boki to oco chodzi???

w 4t nie wypowiem sie sorrry ale sie nie znam no poprostu wsadził cos około 8 czy 9 cm i mu za przeproszeniem dupą miotało na boki haha wygladało to groznie zaraz przerobił na 6 cm i problem znikł

Smiało wkładaj 5albo 6 cm i bedzie dobrze nic sie nie stanie i nie bedzie waliło o gaznik

odnośnie gaźnika, z krućca ,,gaźnik-cylinder,, wychodzi miękki gumowy wężyk prowadzący do zbiornika paliwa (z zbiornika idą 2 wężyki, 1 z filtrem paliwa idzie do gaźnika, a 2 idzie z zbiornika do krućca) po co ten (2-gi) wężyk??? (jak co to na pewno nie jest przelewowy ; ) )