zipp superray nie polecam!!

Witam!!
Mam zaszczyt powiedzieć, że ZIPP SUPERRAY nie jest wart swoich pieniędzy nie kupujcie go!!!
przez 2 dni 3 razy był w serwisie i nadal nie działa!!! nie odpala!!!
Na zimnym odpali a jak zgaśnie to nie zapali!!
Wstaznik paliwa nie jest precyzyjny na liczniku 1/4 zbiornika a w zbiorniku nic..
Nie kupujcie tego złoma jutro go sprzedaje!!!!

I co chcesz tym osiągnąć ?
Na zimlnym odpali a jak zgaśnie to nie zapali. !
(Masz internet to bierz się do roboty nic trudnego)
Wskaźnik paliwa nie precyzyjny ; ))
Cóż za pech .. No wiesz nie wiem jak to jest z twoim tokiem rozumowania ale jeśli myślałeś że kupisz sobie skuter za 2000-3000 zł.
I będziesz śmigał aż go nie zatrzesz na amen.. to się grubo mylisz.
Skuter to skuter to nie samochód a przede wszystkim jeśli chciałeś kupić porządny skuter to śmiało posiadasz kwotę 10-12 tysięcy? Od zaraz możesz mieć skuter na lata .. bez problemów ..
Złom ? Te "Chińskie" "Złomy" Jak to nazwałeś mają tendencje do słabszej eksploatacji .. Więc nie są to skutery do tuningu ani do stuntów czy innych rzeczy.. Pewnie masz 13 lat a tata nie chce naprawić ci skutera i swoje żale przenosisz do Medium Skuterów czyt. Skuterowo.com ; ))))

Zawsze się może trafić jakiś kiepski egzemplarz ale serwis też od czapy skoro 3 razy nie potrafili naprawić. Zmień serwis albo weź śrubokręt i sam napraw.

Kupiłem go 3 dni temu, stoi na podwórku 24h i odpala jak i jeździ dobrze jak na początki z skuterami ten jest dobry. Polecam zipp superray

Sory , że odświeżam , ale też polecam mam go ponad miesiąc i chodzi baaardzo dobrze :) A co do wskaźnika paliwa - nie jest precyzyjny , ale nie przesadzaj.Jest kilka możliwości , albo jak ktoś już zauważył , taki Ci się egzemplarz trafił , albo po prostu nie umiałeś o niego dobrze zadbać:)

Tak to jest jak na dotarciu się w pizdę do końca daje .
Niby mała prędkość 45/h a dla silnika w stadium "rozwoju" to pewna granica wytrzymałości :)

hahaha chinskie pierdoly hahahaha

sorry haha nie wytrzymalem tez mialem chinczyka pozyczonego od znajomego i nigdy wiecej haha