Zipp Ranger problem z ustawieniem obrotów

Witam, mam problem mianowicie że jest nowy zakupiłem kilka dni temu motorower Zipp Ranger gdy wyłącze mu ssanie to po chwili gaśnie. Nigdy nie ustawiałem gaźnika. POMOCY od czego mam zacząć ??

Od regulacji wolnych obrotów. Zazwyczaj jest to złota śrubka z sprężynką po prawej stronie gaźnika.

Myślisz że to pomoże?? mam jeszcze jedno pytanie :) po lewej stronie tuż pod zbiornikiem paliwa znajduje zawór do regulacji co to takiego??

Myślę że pomoże. Pamiętaj aby ustawiać to na ciepłym silniku. Silnik ma nie przygasać i chodzić równo ale też nie za wysokie. Taką regulacje to na słuch się robi. Z drugim pytaniem to nie wiem o co się rozchodzi ale nie czasem o kranik ? Ciężko jest powiedzieć jak się nie widzi tego więc jak chcesz to fotkę wstaw to napewno ktoś Ci powie co to.

Problem w tym, że próbuje ustawić te obroty, jak już ustawie to znów jest problem że jak dodam gazu to zaczyna się dusić.

PS. Odpalam na ssaniu wyłączam ssanie obroty ok aloe dodam gazu i jest lipa dusi się i po chwili gaśnie brak mocy ;/ POMOCY !!!!!

Dysza wolnych obrotów będzie zatkana.

Wysłałem na sewris. Okazało sie że Gaźnik był zatkany spłynoł z baku jakis syf...