Zipp Quantum GT5-Ciezko o czesci,rozbity

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #104326
    Lemigo
    Użytkownik
    • 1
    • 1Postów:

    Czesc. Ostatnio rozbilem skuter zipp quantum gt5. Stan nie jest az tak powazny ale lekko nie ma.

    Spadlem na lewa strone poprzecierane sa wszystkie plastki ;/. Lusterko zwisa na kablach, kierunek przedni i tylni pekniete. Oraz
    Osłona kolan ;/ Jest to straszne. Czesci nie mozna zdobyc a jak sa to po 100 zlotych. Tylnni migacz moge skleic. Reszte przetartych poscieram do gladzi i zakleje naklejkami a inne elementy pomaluje.

    Mimo wszystko mam do naprawy lusterko oraz ten schowek.
    http://www.czesci-zipp.pl/oslona-kolan-ze-schowkiem-qt-4-vp?vTypeRoute=skutera&vManufacturerSlug=zipp&vModelSlug=quantum#!prettyPhoto

    Czy to bedzie to? Bo nazwa jest ale zdjecie fatalne i nie widac. Bo ulamal mi sie element chyba od tego przy schowku i nie wiem jak go skleic.
    Co zrobidc z lusterkiem? Poprostu ulamalo sie lecz kable się trzymają zwisa sobie swobodnie.

    Prosze o pomoc jakby ktos znalazl jeszcze czesci.
    Przetarte czesci to tylko smiech w innych osobach. Ale jak to ladnie zrobie. Probowalem go odpalic ale nie dalo rady. Wtedy jezdzilem bez aku. I teraz tez na buta odpalałem dość długo około 30 min. Na zimnym.

    Prosze o szybka pomoc.

    #104348
    dychul
    Uczestnik
    • 8
    • 971Postów:

    kupić nowe lub używane. Wiem, że ciężko jest z pieniędzmi szczególnie ludziom młodym, ale wydatki rzędu 100 zł przy częściach zamiennych nie są wysokimi kwotami. W przypadku markowych motocykli lub skuterów te wydatki są wielokrotnie wyższe.

    #104351
    monek100
    Użytkownik
    • 12
    • 296Postów:

    poszukaj rozwalonych quantumów na tablicy allegro. Dzwon i pytaj za czesci.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button