Zipp PRO 50: stukanie po dwóch dniach użytkowania.

Witam.
Bardzo niedawno temu kupiłem nowego Zippa PRO 50. po przejechaniu 29km pojawił sie pewnien problem. Z lewej strony motoroweru słychać wyraźny hałas (nie wiem dokładnie, ale to chyba skrzynia biegów). Brzmi to trochę tak jakby śrubka uderzała o obudowę. Umieszczam film który pokazuje odgłosy tego stukania http://www.youtube.com/watch?v=UnVi2_LgPco . Częstotliwość uderzeń zwiększa się wraz z wzrostem obrotów.
Czy ktoś się już z takim czymś spotkał? Czy to może być wada fabryczna? Czy moja? Od razu mówię że nie katowałem go. Docieram tak jak producent zaleca.

Pozdrawiam.

Diesel

Diesel?

Sprawdź zawory.

Zawory mogą wydawać takie odgłosy?

Równie dobrze może to być jakiś obluzowany lub niedokręcony element pod plastikami. Skoro motor ma tylko 29 kilometrów to tylko serwis nic samemu nie radzę kombinować. Proponuje abyś skontaktował się bezpośrednio z producentem w Przasnyszu. Uważam, że 29 kilometrów to nie jest jakikolwiek przebieg. Należałoby traktować, że motor posiada wadę lub nie został odpowiednio przygotowany do sprzedaży. Naprawa bądź regulacja powinna być wykonana w ramach gwarancji.

Kiedy przyłoży się rękę do tej czarnej obudowy widocznej na filmie w trakcie kiedy słychać hałas czuć również wibracje. wydaje mi się że to coś wewnątrz.