Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

Zipp pro 50 blokady

Kategoria: Skutery, Motorowery i Motocykle Zipp

Dodano 2 lata temu

1. darozipp

Byłem w serwisie i pytałem mechanika czy by zdjął blokady. Odpowiedział mi, że zdjęcie blokad by kosztowało ponad 400zł bo to polega na rozkręceniu silnika i wymianie tłoka czy jakoś tak. To prawda? Bo w necie pisze, że można kupić jakiś moduł za pare zł. Coś nie chce mi sie wierzyć, że tyle to będzie kosztowało.

Odp.: Zipp pro 50 blokady
    Napisano 2 lata temu, przez darozipp, Postów: 51, Użytkownik

2. madi

hahaha serwisant robi Cię w konia. Chyba, że mu powiedziałeś, że chcesz wsadzić większą pojemność.

Router WS 50 2013
    Napisano 2 lata temu, przez madi, Postów: 5788, Użytkownik

3. darozipp

madi nic nie mówiłem, powiedziałem że chciałbym blokady zdjąć żeby szybciej szedł, a nie 50KM/h co prawda docieram go xd Może pójdzie 60 niedługo. Ale jak mnie w konia zrobił to nie ładnie :/

4. madi

60 nie pójdzie do puki jest zablokowany :) powiedz mu tak: "nie chcę go tuningować, pojemność ma być ta sama. Ma pan go jedynie odblokować."

Napisano 2 lata temu, przez madi, Postów: 5788, Użytkownik

5. darozipp

Ok powiem :)

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Dotychczas brak tagów.

Zipp pro 50 blokady: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Kolor skutera: Który Najlepszy, Co Wybrać?

Kolor skutera: Który Najlepszy, Co Wybrać?

13 Sierpień 2011

Gdy oglądamy jakiś skuter, czy to na żywo, czy w jednym z testów Skuterowo.com zwracamy uwagę na wiele szczegółów, na sylwetkę, linię skutera, face, spasowanie elementów... Rzadko kiedy jednak zdajemy sobie sprawę z tego, że mały jednoślad mógłby wyglądać zupełnie inaczej - wiele bowiem zależy od koloru.

Porady10 opinii

Targi EICMA: Honda Vision 50/110

Targi EICMA: Honda Vision 50/110

07 Grudzień 2011

Od sporego czasu dział motorowerów Hondy przeżywa stagnację - poza Zoomerem japoński producent nie ma nic do zaoferowania w sferze 50-tek. W nowym sezonie ma się to jednak zmienić, bowiem w sprzedaży znajdzie się nowa Honda Vision 50.

Nowości Wideo4 opinii

Mała katanka, czyli Suzuki AY50 Katana

Mała katanka, czyli Suzuki AY50 Katana

25 Lipiec 2013

Suzuki Katana to miecz samuraja, natomiast jakby nazwać mały mieczyk dla małolata zafascynowanego samurajami? Chyba katanka. Wysoka trwałość silnika i rozsądna gospodarka paliwowa spowodowała, że jest nadal poszukiwanym skuterem na rynku skuterów używanych.

Opinie0 opinii

Strona wykorzystuje pliki sesji coockie. © 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 Skuterowo.com. Grupa OnAir!. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com jest wpisane do Ewidencji Sądu Okręgowego Miasta Stołecznego Warszawy, zgodnie z art. 7 ust. 2 pkt 3 Prawa prasowego. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.