Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

Zipp pro 50 blokady

Kategoria: Skutery, Motorowery i Motocykle Zipp

Dodano 2 lata temu

1. darozipp

Byłem w serwisie i pytałem mechanika czy by zdjął blokady. Odpowiedział mi, że zdjęcie blokad by kosztowało ponad 400zł bo to polega na rozkręceniu silnika i wymianie tłoka czy jakoś tak. To prawda? Bo w necie pisze, że można kupić jakiś moduł za pare zł. Coś nie chce mi sie wierzyć, że tyle to będzie kosztowało.

Odp.: Zipp pro 50 blokady
    Napisano 2 lata temu, przez darozipp, Postów: 51, Użytkownik

2. madi

hahaha serwisant robi Cię w konia. Chyba, że mu powiedziałeś, że chcesz wsadzić większą pojemność.

Router WS 50 2013
    Napisano 2 lata temu, przez madi, Postów: 5810, Użytkownik

3. darozipp

madi nic nie mówiłem, powiedziałem że chciałbym blokady zdjąć żeby szybciej szedł, a nie 50KM/h co prawda docieram go xd Może pójdzie 60 niedługo. Ale jak mnie w konia zrobił to nie ładnie :/

4. madi

60 nie pójdzie do puki jest zablokowany :) powiedz mu tak: "nie chcę go tuningować, pojemność ma być ta sama. Ma pan go jedynie odblokować."

Napisano 2 lata temu, przez madi, Postów: 5810, Użytkownik

5. darozipp

Ok powiem :)

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Dotychczas brak tagów.

Zipp pro 50 blokady: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

W 2014 r. będą zupełnie nowe egzaminy?

W 2014 r. będą zupełnie nowe egzaminy?

30 Sierpień 2013

Pytanie na teście teoretycznym jest absurdalne? Chcesz się od niego odwołać? Zapomnij. Dziś jest to niemożliwe, bo nie ma do kogo zwrócić się o pomoc. Możliwe jednak że niebawem się to zmieni, w 2014 roku.

Informacje Prawo1 opinia

Nowy Romet K125 na prawo jazdy kat. B już w sprzedaży

Nowy Romet K125 na prawo jazdy kat. B już w sprzedaży

31 Lipiec 2014

Romet Motors reaguje na zmiany w przepisach dotyczące 125 ccm na kat. B wprowadzając do tegorocznej kolekcji model K125. Wielu ten motocykl może wydawać się znany - w przeszłości był już oferowany przez Rometa na naszym rynku.

Wiadomości0 opinii

Ferro 302-4: W centrum nawałnicy

Ferro 302-4: W centrum nawałnicy

20 Sierpień 2011

Wczoraj przez cały kraj przetaczały się gwałtowne nawałnice. Połamane drzewa, lokalne podtopienia. Chwilami mieliśmy wrażenie, że mamy do czynienia z istnym kataklizmem. Na drodze długodystansowego testu Ferro 202-4 nagle i bez uprzedzenia stanęły chmury, wyjątkowo ciemne.

Blogi3 opinii

Strona wykorzystuje pliki sesji coockie. © 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 Skuterowo.com. Grupa OnAir!. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com jest wpisane do Ewidencji Sądu Okręgowego Miasta Stołecznego Warszawy, zgodnie z art. 7 ust. 2 pkt 3 Prawa prasowego. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.