Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

Zipp pro 50 blokady

Kategoria: Skutery, Motorowery i Motocykle Zipp

Dodano 3 lata temu

1. darozipp

Byłem w serwisie i pytałem mechanika czy by zdjął blokady. Odpowiedział mi, że zdjęcie blokad by kosztowało ponad 400zł bo to polega na rozkręceniu silnika i wymianie tłoka czy jakoś tak. To prawda? Bo w necie pisze, że można kupić jakiś moduł za pare zł. Coś nie chce mi sie wierzyć, że tyle to będzie kosztowało.

Napisano 3 lata temu, przez darozipp, Postów: 51, Użytkownik Link do wypowiedzi

2. madi

hahaha serwisant robi Cię w konia. Chyba, że mu powiedziałeś, że chcesz wsadzić większą pojemność.

Router WS 50 2013

Napisano 3 lata temu, przez madi, Postów: 5830, Użytkownik Link do wypowiedzi

3. darozipp

madi nic nie mówiłem, powiedziałem że chciałbym blokady zdjąć żeby szybciej szedł, a nie 50KM/h co prawda docieram go xd Może pójdzie 60 niedługo. Ale jak mnie w konia zrobił to nie ładnie :/

4. madi

60 nie pójdzie do puki jest zablokowany :) powiedz mu tak: "nie chcę go tuningować, pojemność ma być ta sama. Ma pan go jedynie odblokować."

Napisano 3 lata temu, przez madi, Postów: 5830, Użytkownik Link do wypowiedzi

5. darozipp

Ok powiem :)

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Dotychczas brak tagów.

Zipp pro 50 blokady: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Czy dozownik oleju działa poprawnie? Sprawdź!

Czy dozownik oleju działa poprawnie? Sprawdź!

23 Czerwiec 2011

Najgorszym, co może spotkać posiadacza skutera czy motoroweru z silnikiem dwusuwowym jest awaria dozownika oleju, prowadząca do zatarcia się silnika. Chyba nikt nie chciałby, aby przytrafiła mu się taka sytuacja.

Porady8 opinii

Czy Warto Kupić Chiński Skuter?

Czy Warto Kupić Chiński Skuter?

29 Maj 2013

Powszechna negatywna opinia o skuterach i motorowerach z Chin nie zawsze jest uzasadniona, a obecnie raczej mocno przesadzona. Do tego jeszcze ciągle mylone są Chiny, z Koreą południową i Tajwanem, a to są przecież różne państwa.

Opinie67 opinii

Junak 607: Czy można oczekiwać ideału?

Junak 607: Czy można oczekiwać ideału?

15 Kwiecień 2014

No, nareszcie wiosna. Na zmianę temperatury bardzo się ucieszył Junak 607, który przez prawie 4 miesiące czekał na swoją kolej. Przez ten czas trochę o nim zapomnieliśmy i prawdę mówiąc nie wiemy czy odpali. Wiem, wiem daliśmy nieco pewnej części ciała nie wyciągając z niego akumulatora.

Testy4 opinii

Strona wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 Wydawca: Skuterowo.com. Grupa OnAir!, 04-501 Warszawa, Płowiecka 3. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.