Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

Zipp pro 50 blokady

Kategoria: Skutery, Motorowery i Motocykle Zipp

Dodano 2 lata temu

1. darozipp

Byłem w serwisie i pytałem mechanika czy by zdjął blokady. Odpowiedział mi, że zdjęcie blokad by kosztowało ponad 400zł bo to polega na rozkręceniu silnika i wymianie tłoka czy jakoś tak. To prawda? Bo w necie pisze, że można kupić jakiś moduł za pare zł. Coś nie chce mi sie wierzyć, że tyle to będzie kosztowało.

Odp.: Zipp pro 50 blokady
    Napisano 2 lata temu, przez darozipp, Postów: 51, Użytkownik

2. madi

hahaha serwisant robi Cię w konia. Chyba, że mu powiedziałeś, że chcesz wsadzić większą pojemność.

Router WS 50 2013
    Napisano 2 lata temu, przez madi, Postów: 5826, Użytkownik

3. darozipp

madi nic nie mówiłem, powiedziałem że chciałbym blokady zdjąć żeby szybciej szedł, a nie 50KM/h co prawda docieram go xd Może pójdzie 60 niedługo. Ale jak mnie w konia zrobił to nie ładnie :/

4. madi

60 nie pójdzie do puki jest zablokowany :) powiedz mu tak: "nie chcę go tuningować, pojemność ma być ta sama. Ma pan go jedynie odblokować."

Napisano 2 lata temu, przez madi, Postów: 5826, Użytkownik

5. darozipp

Ok powiem :)

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Dotychczas brak tagów.

Zipp pro 50 blokady: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Prawo Jazdy na Skuter: 2012 czy 2013? Opinie

Prawo Jazdy na Skuter: 2012 czy 2013? Opinie

07 Styczeń 2012

Wiele kontrowersji budzi nowelizacja o kierujących pojazdami. Niedawno donosiliśmy o wniosku ministra Nowaka dotyczącym wydłużenia okresu vacatio legis. Resort chce odwlec wejście ustawy o niemal rok.

Prawo1 opinia

Sym Jet Sport X 50R: Tajwański mieszczuch

Sym Jet Sport X 50R: Tajwański mieszczuch

15 Lipiec 2010

Testowany pojazd był eksploatowany od 2009 roku. Skutery Sym są produkowane na Tajwanie. Narazie są one rzadko spotykane na ulicach w Polsce, ale jest ich coraz więcej.

Testy13 opinii

To rozstanie czy pożegnanie?

To rozstanie czy pożegnanie?

10 Grudzień 2011

Kolejny dzień się kończy. Tyle tylko, ze Bzyczka nie ma już za oknem... Te trzy godziny spędzone w pociągu Kolei Mazowieckich wpędziły mnie w sentyment i smutek... Myślałem o całym sezonie i o tym, że nie zdążyłem się nawet dobrze nacieszyć odblokowanym modułem z Kymco ZX...

Blogi6 opinii

Strona wykorzystuje pliki sesji coockie. © 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 Skuterowo.com. Grupa OnAir!. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com jest wpisane do Ewidencji Sądu Okręgowego Miasta Stołecznego Warszawy, zgodnie z art. 7 ust. 2 pkt 3 Prawa prasowego. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.