Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

Zipp pro 50 blokady

Kategoria: Skutery, Motorowery i Motocykle Zipp

Dodano 2 lata temu

1. darozipp

Byłem w serwisie i pytałem mechanika czy by zdjął blokady. Odpowiedział mi, że zdjęcie blokad by kosztowało ponad 400zł bo to polega na rozkręceniu silnika i wymianie tłoka czy jakoś tak. To prawda? Bo w necie pisze, że można kupić jakiś moduł za pare zł. Coś nie chce mi sie wierzyć, że tyle to będzie kosztowało.

Odp.: Zipp pro 50 blokady
    Napisano 2 lata temu, przez darozipp, Postów: 51, Użytkownik

2. madi

hahaha serwisant robi Cię w konia. Chyba, że mu powiedziałeś, że chcesz wsadzić większą pojemność.

Router WS 50 2013
    Napisano 2 lata temu, przez madi, Postów: 5794, Użytkownik

3. darozipp

madi nic nie mówiłem, powiedziałem że chciałbym blokady zdjąć żeby szybciej szedł, a nie 50KM/h co prawda docieram go xd Może pójdzie 60 niedługo. Ale jak mnie w konia zrobił to nie ładnie :/

4. madi

60 nie pójdzie do puki jest zablokowany :) powiedz mu tak: "nie chcę go tuningować, pojemność ma być ta sama. Ma pan go jedynie odblokować."

Napisano 2 lata temu, przez madi, Postów: 5794, Użytkownik

5. darozipp

Ok powiem :)

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Dotychczas brak tagów.

Zipp pro 50 blokady: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Znak F-11: kierunki na pasie ruchu

Znak F-11: kierunki na pasie ruchu

02 Styczeń 2010

Wskazuje dozwolone, zgodnie ze strzałkami umieszczonymi na znaku, kierunki jazdy z pasa ruchu, nad którym znak został umieszczony. Umieszczona na znaku strzałka zezwalająca na skręcanie w lewo ze skrajnego lewego pasa ruchu oznacza także zezwolenie na zawracanie, chyba że jest to zabronione znakiem B-23 lub ruch jest kierowany sygnalizatorem S-3.

Prawo0 opinii

Znak A-12c: zwężenie jezdni-lewostronne

Znak A-12c: zwężenie jezdni-lewostronne

28 Grudzień 2010

Znak ostrzega przed zwężeniem jezdni, które może powodować utrudnienia ruchu lub być niebezpieczne dla kierujących, gdy występuje zmniejszenie szerokości po lewej stronie jezdni przekraczające 0,2 m, a szerokość zwężonego odcinka wynosi mniej niż 5,5 m.

Prawo0 opinii

MSW: Sprawdzanie historii samochodu i motocykla online hitem

MSW: Sprawdzanie historii samochodu i motocykla online hitem

05 Lipiec 2014

Internetowa usługa „Historia pojazdu" udostępniona pod adresem Historiapojazdu.gov.pl została uruchomiona 23 czerwca. Szybko okazała się prawdziwym hitem internetu, bo w ciągu zaledwie tygodnia sprawdzono dzięki niej aż 300 tysięcy pojazdów - w tym motocykli i skuterow.

Wiadomości2 opinii

Strona wykorzystuje pliki sesji coockie. © 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 Skuterowo.com. Grupa OnAir!. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com jest wpisane do Ewidencji Sądu Okręgowego Miasta Stołecznego Warszawy, zgodnie z art. 7 ust. 2 pkt 3 Prawa prasowego. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.