Zdjęcie blokady w e-scooter :)

Siema dziś rano zobaczyłem ogłoszenie dotyczące sprzedania e-scootera za 50 zł , wyglada to kiepskio ale chciałem sobie go przerobic tylko problem z tym że ledwo co jedzie 10 mph i pytanie do was jak zdjac blokade ? :) I czy sie wogóle da :D

mówisz o elektrycznej hulajnodze dla dzieci a nie o skuterze.

O. To sa takie hulaj-skutery? Super. To bardzo ekologiczny pomysl. To moze i lepiej, ze to nie prawdziwy skuter, bo pewnie mozna po sciezkach rowerowych gonic. :)

Hulajnogą, rolkami, deskorolką NIE WOLNO jeździć po ścieżkach rowerowych. Tacy użytkownicy dróg mają status użytkownika pieszego.

Z tego co widzę na mieście, to nic nie przeszkadza państwu na skuterkach i pomykają po ścieżkach rowerowych (poobserwujcie sobie Świętokrzyską). Tylko takie potulne barany jak ja stoją w korku, albo próbują się przecisnąć lewą stroną. Reszta popyla prawą (ścieżka) i ma wszystko w nosie... Zero steresu i zero wyrzutów sumienia, bo żeby się chociaż skradali, ale nie, pełna kita i jeszcze szkoda, że nie trąbią na rowerzystów Nie wiem co ich powstrzymuje. Wnerwia mnie to, tak samo jak na początku, tak i teraz. Nic się nie zmieniło, nadal uważam, że to przegięcie.

Wombat napisał:

Hulajnogą, rolkami, deskorolką NIE WOLNO jeździć po ścieżkach rowerowych. Tacy użytkownicy dróg mają status użytkownika pieszego.

Ajajaj... to szkoda... :(