zdjecie blokad, bra kwyraznego efektu

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #114352
    dabi1990
    Użytkownik
    • 6
    • 33Postów:

    Czesc

    Skuter kupilem 2 lata temu, jezdzilem nim, naprawialem nowe usterki, ale zaczelo mnie teraz interesowac zdjecie blokad.
    Skuter na prostej drodze ma 53 vmax.
    Dziwi mnie taka mala predkosc, poniewaz mam zdjeta blokade na tlumiku czyli usunieta ‘slepa kiszka’, odloczony mam rozowy kabelek z modułu, usunieta mam zlota srubke spod czarnej pokrywki ktora jest przy ganizku, usunieta rurka z filtru powietrza.

    Dodam ze nie jestem pierwszym wlascicielem skuterka, a skuter to 4T.

    #114354
    Anonim
    Nieaktywny
    • 7
    • 158Postów:

    Skutery 4t nie mają blokad na wydechu. Coś pomyliłeś…

    Poza tym może być jeszcze blokada na wariatorze, oraz blokada na przekładni przy kole.

    #114357
    dabi1990
    Użytkownik
    • 6
    • 33Postów:

    Jestem trzecim wlascicielem skuterka, wydawalo mi sie ze usunieta jest blokada na wydechu, poniewaz widac tam miejsce po spawaniu.

    Blokada na przedkladni, na czym ona polega? Jak ja zdemontuje.

    Dodam ze z gorki skuter jedzi 70 moze i wiecej

    #114359
    Anonim
    Nieaktywny
    • 180
    • 3 133Postów:

    a może rolki masz już do wymiany?

    #114360
    dabi1990
    Użytkownik
    • 6
    • 33Postów:

    wszystko mozliwe ze rolki. watpie aby poprzedni wlasciciele to robili. Jakie rolki polecacie?

    #114370
    aabdul
    Użytkownik
    • 12
    • 56Postów:

    luk napisał:

    Skutery 4t nie mają blokad na wydechu. Coś pomyliłeś…
    Poza tym może być jeszcze blokada na wariatorze, oraz blokada na przekładni przy kole.

    jaka blokada i gdzie dokładnie na przekładni ona występuje? niesłyszałem…
    a wg mnie kolegomasz blokadę jeszcze na wariatorze, dlategonie wkręca się na maksa…

    #114568
    dabi1990
    Użytkownik
    • 6
    • 33Postów:

    chcialem zobaczyc czy mam blokeade an wario, lecz nie moge tego cholerstwa rokrecic

    #114640
    dabi1990
    Użytkownik
    • 6
    • 33Postów:

    swoja droga jakie rolki polecacie, co ile wymieniac jak cos?

    #114645
    faflusniak
    Użytkownik
    • 9
    • 140Postów:

    jak na predkosc-ciezkie (od 6 w gore) przyspieszenie odwrotnie.na pewno masz 4t?jak mowisz o przekladni to zazwyczaj 2 suwy ja maja.wymieniasz cala po prostu.jak nie moszesz wario odkrecic to z kolem tez nie polecisz.to ze spawany nic nie znaczy.ja mam fabrycznie popruty prawie a kupilem zablokowany.sprawdz czy nie masz blokady na manetce.ktorys kymco ma niewymiarowy pasek.za krotki zmiesci sie.ale bedzie jechal min 20 mniej.

    #114758
    dabi1990
    Użytkownik
    • 6
    • 33Postów:

    odkrece wario i zoabcze w jakim stanie sa rolki.
    A moze przez to ze mam prawie 2m wzrostu i 107kg wagi skuter nie chce szybciej jechac? Duza masa i duze opory powietrza? 😀

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button