Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

zdjecie blokad, bra kwyraznego efektu

Kategoria: Skutery

Dodano 1 rok temu

1. dabi1990

Czesc

Skuter kupilem 2 lata temu, jezdzilem nim, naprawialem nowe usterki, ale zaczelo mnie teraz interesowac zdjecie blokad.
    Skuter na prostej drodze ma 53 vmax.
    Dziwi mnie taka mala predkosc, poniewaz mam zdjeta blokade na tlumiku czyli usunieta 'slepa kiszka', odloczony mam rozowy kabelek z modułu, usunieta mam zlota srubke spod czarnej pokrywki ktora jest przy ganizku, usunieta rurka z filtru powietrza.

Dodam ze nie jestem pierwszym wlascicielem skuterka, a skuter to 4T.

Odp.: zdjecie blokad, bra kwyraznego efektu
    Napisano 1 rok temu, przez dabi1990, Postów: 33, Użytkownik

2. luk

Skutery 4t nie mają blokad na wydechu. Coś pomyliłeś...

Poza tym może być jeszcze blokada na wariatorze, oraz blokada na przekładni przy kole.

Napisano 1 rok temu, przez luk, Postów: 161, Użytkownik

3. dabi1990

Jestem trzecim wlascicielem skuterka, wydawalo mi sie ze usunieta jest blokada na wydechu, poniewaz widac tam miejsce po spawaniu.

Blokada na przedkladni, na czym ona polega? Jak ja zdemontuje.

Dodam ze z gorki skuter jedzi 70 moze i wiecej

4. izdebski12

a może rolki masz już do wymiany?

Toros F16 aktualny setup:
    Wał korbowy: Motoforce Evolution, Cylinder 72cm3 Naraku v.2, Głowica 50cm3 (Nowa, Nowe zawory, Uszczelniacze, frezowanie gniazd, Twarde sprężyny zaworowe od Kymco, Planowanie głowicy), Łańcuch rozrządu DID, Sportowy wałek rozrządu NCY, Świeca zapłonowa irydowa, Filtr powietrza: Sportowa wkładka Naraku, Wiatrak wentylatora Naraku, Dysza 90, Przewody paliwowe Motoforce czerwone, Filtr paliwa Fast Flow II Motoforce, Pasek napędowy Bando, Halogen BA20D Naraku, Akumulator Motoforce, Cewka zapłonowa 31 tys.V, Uszczelki oraz Uszczelniacze Motoforce
    Napisano 1 rok temu, przez izdebski12, Postów: 3001, Użytkownik

5. dabi1990

wszystko mozliwe ze rolki. watpie aby poprzedni wlasciciele to robili. Jakie rolki polecacie?

6. aabdul

luk napisał:

Skutery 4t nie mają blokad na wydechu. Coś pomyliłeś...
    Poza tym może być jeszcze blokada na wariatorze, oraz blokada na przekładni przy kole.

jaka blokada i gdzie dokładnie na przekładni ona występuje? niesłyszałem...
    a wg mnie kolegomasz blokadę jeszcze na wariatorze, dlategonie wkręca się na maksa...

abdul
    Napisano 1 rok temu, przez aabdul, Postów: 56, Użytkownik

7. dabi1990

chcialem zobaczyc czy mam blokeade an wario, lecz nie moge tego cholerstwa rokrecic

8. dabi1990

swoja droga jakie rolki polecacie, co ile wymieniac jak cos?

9. faflusniak

jak na predkosc-ciezkie (od 6 w gore) przyspieszenie odwrotnie.na pewno masz 4t?jak mowisz o przekladni to zazwyczaj 2 suwy ja maja.wymieniasz cala po prostu.jak nie moszesz wario odkrecic to z kolem tez nie polecisz.to ze spawany nic nie znaczy.ja mam fabrycznie popruty prawie a kupilem zablokowany.sprawdz czy nie masz blokady na manetce.ktorys kymco ma niewymiarowy pasek.za krotki zmiesci sie.ale bedzie jechal min 20 mniej.

Lubie zapierdalać (60 km max po Trasie Gdańskiej.....)

Jesli pisze z literowkami/bez polskich znakow/same male literki-smigam na szajsungu i prosze o wyrozumialosc.
    Napisano 1 rok temu, przez faflusniak, Postów: 140, Użytkownik

10. dabi1990

odkrece wario i zoabcze w jakim stanie sa rolki.
    A moze przez to ze mam prawie 2m wzrostu i 107kg wagi skuter nie chce szybciej jechac? Duza masa i duze opory powietrza? :D

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Dotychczas brak tagów.

zdjecie blokad, bra kwyraznego efektu: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Na weekend: Prosto przed siebie

Na weekend: Prosto przed siebie

27 Wrzesień 2010

Marzyliście kiedyś o ucieczce z miasta i jeździe przed siebie 90 kilometrów? No to czemu by sobie tak po prostu nie wsiąść na dwa kółka i wyskoczyć gdzieś daleko?

Blogi12 opinii

Znak P-19: linia wyznaczająca pas postojowy

Znak P-19: linia wyznaczająca pas postojowy

05 Styczeń 2010

Znak ten wyznacza pas przeznaczony na postój pojazdów wzdłuż krawędzi jezdni lub oddziela od niej zatokę postojową.

Prawo0 opinii

Znak A-13: ruchomy most

Znak A-13: ruchomy most

28 Grudzień 2010

Znak ostrzega przed mostem o ruchomym przęśle. Umieszczany jest przed wjazdem na czynny most zwodzony i obrotowy.

Prawo0 opinii

Strona wykorzystuje pliki sesji coockie. © 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 Skuterowo.com. Grupa OnAir!. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com jest wpisane do Ewidencji Sądu Okręgowego Miasta Stołecznego Warszawy, zgodnie z art. 7 ust. 2 pkt 3 Prawa prasowego. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.