Zawory?

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #33706
    wojciu1997
    Użytkownik
    • 16
    • 110Postów:

    Sprawa jest taka: mój skuter którego mam od ponad pół roku-Zumico Mac (podobny do keewaya hurricane) w poniedziałek rano nie chciał odpalić i w serwisie powiedzieli że to za sprawą złego paliwa (tankuję ze stacji BLISKA) i kazali tankować w LOTOSIE ale pb 98 no i zatankowałem z Lotosu ale 95 bo tak pisze w instrukcji. Następnego dnia nie chciał wcale odpalić więc wymieniłem świecę, przeczyściłem gaźnik no i sprawdziłem czy dochodzi paliwo, po przeczyszczeniu paliwo dochodziło na chwilę odpalił ale zgasł i znowu nie chciał odpalić. Poszedłem znowu do serwisu i powiedzieli że wszystko wskazuje na zawory. Gdy udało się go dzisiaj odpalić stał się głośniejszy i stracił moc-jechał max. 20km/h choć normalnie jeździ 55 No i moje pytanie-Gdy odstawię go do serwisu w poniedziałek jak mogą go długo trzymać, ile mogą wziąć kasy za regulację zaworów? Czy może lepiej zrobić samemu? Byłbym wdzięczny za krótką instrukcję-czytałem na stronie ale nie mogłem za bardzo zrozumieć, na ile trzeba ustawić zawór ssący a na ile wydechowy? Mój skuter to 4t.

    #33711
    Pietro
    Użytkownik
    • 9
    • 3 294Postów:

    Ssący 0,05mm
    wydechowy 0,06mm

    #33712
    wojciu1997
    Użytkownik
    • 16
    • 110Postów:

    Dzięki

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button