Zakaz wjazdu motorowerów

Gdzie w Warszawie spotkaliście znaki B10 zakaz wjazdu motorowerów?
Bo jak się dowiedziałem, to znak B9 zakaz wjazdu rowerów NA PEWNO NIE DOTYCZY MOTOROWERÓW.

Warszawa, Bukowińska 24a - wjazd do garażu podziemnego. Jest obok znak dopuszczający wstęp kotów.

hahaha wstęp kotów? Zapodasz zdjęcie tego dopuszczenia? Dobra beka by była

Jutro zrobię jak nie zapomnę.

izdebski12 napisał:

Gdzie w Warszawie spotkaliście znaki B10 zakaz wjazdu motorowerów?
Bo jak się dowiedziałem, to znak B9 zakaz wjazdu rowerów NA PEWNO NIE DOTYCZY MOTOROWERÓW.

hehe, u nas w Gdańsku, czasem B-9 dotyczy motorowerów, a czasem nie.
napisałem zażalenie na znaki B-9 na trasie wylotowej na Elbląg. Otrzymałem odpowiedź, że jednak mogę tam motorowerem.
Zapytałem kiedyś panów z suszarką na ul. Armii Krajowej(to ta łącząca wjazd do Gdańska z obwodnicą), gdzie również stoi B-9 i oni mi powiedzieli, że pod taki zakaz nie mogę wjeżdżać motorowerem lub skuterem.
No to kto ma większą wiedzę i władzę?

U mnie znak B9 stoi na początku miejscowości, więc raczej motorowerów nie dotyczy :).

Zgodnie z obietnicą:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fa51edaea507ac83.html

Brama garażu przy Bukowińskiej 24a.

skoro b9 zakazuje wjazdu rowerów, a b10 motorowerów to dlaczego ten pierwszy miałby dotyczyć również nas? Policjanci, którzy Ci tak powiedzieli pewnie szukali okazji do zrobienia limitu mandatów...

Ludzie nie mogą wchodzić, ale koty już tak. Trolololo...

To jest znak zakazu wjazdu motocykli, a nie motorowerów. No przynajmniej tak mi się wydaje. Ale z tego co oganiam to on też dotyczy motorowerów.

Nie do końca byłem pewien czy chodzi o motocykle czy o motorowery. Ale koty to przemiłe zwierzęta więc można im wybaczyć:-)