Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

Yamaha Aerox ,Opłaca mi się ?

Kategoria: Skutery

Dodano 3 lata temu

1. NedERq

Witam ,mam na oku fajną Yamahe Aerox:
    http://otomoto.pl/yamaha-aerox-M3192721.html
    Jak myślicie opłaca mi się ?
    Ile pojedzie maksymalnie ?
    Jakie ma przyśpieszenie ?
    Do ilu się targować ?
    Jak z jej awaryjnością ?
    Proszę o szybkie odpowiedzi ,iż chcę dziś po nią jechać :) !

Kymco Super 9
    Przebieg - 850 km
    Napisano 3 lata temu, przez NedERq, Postów: 159, Użytkownik Link do wypowiedzi

2. Ryglos

Śmieszne pytania... Nie jesteśmy wróżbitami. Wszystko zależy od jej stanu, a stanu po zdjęciach nie ocenisz.

Targuj się do jak najmniej, to chyba oczywiste. Wątpię, żeby ten przebieg był realny, choć kto wie.
    Seryjny tłumik, to według mnie +.
    Jeśli nie będzie zakatowana, a przebieg oryginalny to nie będzie awaryjna.

Dzwoniłeś i umawiałeś się na oględziny? Czytaj najpierw może aukcję. To jest komis i otwarty w niedziele do 13, także chyba zza bramki ją sobie dziś oglądniesz...

Derbi Senda X-Treme 2008r.
    Napisano 3 lata temu, przez Ryglos, Postów: 2531, Użytkownik Link do wypowiedzi

3. NedERq

To jutro Pojadę spokojnie . A jak sprawdzić jak tam będę ,czy była katowana itd . Bo pojadę i dupa ,po czym zauważe ,że jest dobra itd ?

Napisano 3 lata temu, przez NedERq, Postów: 159, Użytkownik Link do wypowiedzi

4. Ryglos

Poczytaj:
    http://www.skuterowo.com/tag/skutery-uzywane/

Napisano 3 lata temu, przez Ryglos, Postów: 2531, Użytkownik Link do wypowiedzi

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Dotychczas brak tagów.

Yamaha Aerox ,Opłaca mi się ?: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Skutery: Nietolerancja na Drodze

Skutery: Nietolerancja na Drodze

11 Wrzesień 2012

Będąc wieloletnim użytkownikiem drogi dość często zdarzało mi się zauważyć różne przejawy agresji i nietolerancji uczestników ruchu. Zrozumiałe może być nerwowe zachowanie kierowców, kiedy są świadkami rażących błędów innych.

Blogi Skutery31 opinii

Jazda lewym pasem zmorą polskich dróg: Czy zawsze można nim jeździć?

Jazda lewym pasem zmorą polskich dróg: Czy zawsze można nim jeździć?

21 Październik 2014

Czy wiesz, że na drodze, która posiada więcej, niż jeden pas w tym samym kierunku nie powinno się jeździć lewą stroną jezdni bez uzasadnienia? Mało kierowców wie, że zawsze nasz skuter/motocykl/samochód powinien w miarę możliwości trzymać się skrajnego prawego pasa.

Motorowery Prawo Skutery0 opinii

Jak Wyregulować Gaźnik w Skuterze/Motorowerze/Motocyklu?

Jak Wyregulować Gaźnik w Skuterze/Motorowerze/Motocyklu?

03 Lipiec 2013

W będących obecnie na rynku skuterach, w klasie 50ccm do zasilania w paliwo silników w przeważającej większości stosowane są gaźniki. Wtrysk paliwa również występuje, ale obecnie są to jednostkowe modele kilku marek, np. Honda Zoomer, Yamaha Giggle, Aprilia SR Factory itp.

Motocykle Motorowery Porady Skutery7 opinii

Strona wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 Wydawca: Skuterowo.com. Grupa OnAir!, 04-501 Warszawa, Płowiecka 3. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.