Wyprawa dookoła POLSKI – Skuterem 49ccm! Wakacje 2011

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #18228
    WODZU
    Użytkownik
    • 71
    • 1 204Postów:

    Chciałem zaprosić/zachęcić wszystkich chętnych do przemyślenia planów na przyszłoroczne wakacje!

    Plan podróży: Morze, Jeziora, Góry oraz zabytki, wszystko rozłożone na długości około 3600km w ciągu około 20dni.

    Myślę że 300km dziennie jest realną przejechaną długością trasy.

    Na Litwę można a wokoło Polski nie?:)

    Mapka podróży niebawem.

    Co potrzeba;
    -chętne conajmniej 4 osoby
    -sponsoring wyprawy (paliwo, części zamienne i inne sprawy) – liczę na kontakty Leszka.
    -miejsca noclegowe na trasie (kawałek miejsca na namioty) – liczę na użytkowników serwisu skuterowo.com
    -pilot/ci z przyczepami na skutery
    -osoby do reklamy i obsługi medialnej
    -samozaparcia

    Opinie, propozycje sponsoringu, pomocy, oddanie kawałka swego placu na namioty uczestników takiej wyprawy proszę udzielać w tym temacie.

    Jako że nie słyszałem w mediach o takiej wyprawie jest to godne przemyślenia. Byłby to pożywny news dla stacji lokalnych jak i ogólnopolskich, co się wiąże z ekspozycją reklam o sponsorach.

    Pozdrawiam i czekam na opinie.

    Mamy dużo czasu do wakacji. Zróbmy coś aby o nas pisali i mówili w mediach.

    edit:
    Proponuję podwieśić ten temat aby zawsze był na czele.

    #18235
    Patrykk
    Użytkownik
    • 12
    • 2 026Postów:

    Jakby to byl jakis konkretny , dobrze zorganizowany wypad, to ja bym sie pisal ;p.

    #18237
    KrzysiekP
    Użytkownik
    • 14
    • 2 166Postów:

    Piotrek ciekawy pomysł choć nie wiem czy każdy znajdzie 20dni urlopu jak większość z nas pracuje. ja osobiście pewnie bym coś wygospodarował w miarę możliwości. Może któregoś dnia się skikniemy i poznamy tak realnie 🙂 Co ty na to?

    #18241
    Kisiu1981
    Użytkownik
    • 77
    • 4 647Postów:

    Fajnie by było ale ja niestety pewnie nie będę mógł… Ale może kiedyś?
    Tak naprawdę to przejechałbym się z Wami ale mam obowiązki, których nie mogę sobie odpuścić. A w przyszłym roku planuję wyprawę do Łodzi. Jedzie ktoś ze mną?

    #18246
    HugoBoss
    Uczestnik
    • 93
    • 3 265Postów:

    Kisiu ja mogę się przejechać,oczywiście z moją jak dotrze skuter.Planuje też wypad do Zakopanego

    #18247
    Kisiu1981
    Użytkownik
    • 77
    • 4 647Postów:

    To spoko. Mam ochotę na taką wycieczkę, a to chyba jedyna realna w najbliższych czasach jak dla mnie. Może tak w czerwcu-lipcu?

    #18251
    Daniel35lat
    Użytkownik
    • 0
    • 16Postów:

    Wodzu,jesteś The besciak.Na mnie mozesz liczyc,jade na 100%.Tylko zeby ci sie nie odwidzialo.Wlasnie takich skuterowców potrzeba.Jestesmy w kontakcie.Zobacz ja jestem z Malborka i dla mnie nie ma problemu. 😀

    #18252
    mowiniak
    Użytkownik
    • 12
    • 135Postów:

    WODZU ze szczerego serca życze żeby Ci się ta wyprawa udała ,ja osobiscie nie moge ale chętnie obejrzał bym 8 godzinny filmik z tej wyprawy 😆

    #18254
    Vezyr
    Użytkownik
    • 18
    • 2 406Postów:

    Ale Panowie Wodzu, jak napisał, potrzebuje organizacji sporej i jakiegoś sponsoringu.A to ktoś musi załatwić.Więc wyprawa nie będzie łatwa, ale gratulacje za pomysł.

    #18255
    Flash50
    Użytkownik
    • 16
    • 173Postów:

    Witam wszystkich 🙂
    Jeśli po drodze to znajdę miejsce na namioty w SŁUPSKU <18 km od morza> 🙂 i w sumie, możecie pojechać odrazu gdzieś “Tu” w rejony, na noc zostaniecie, i dalej pojadę już z Wami 🙂 Jestem chętny na wyprawę !!!! Poważnie 🙂 😀

    #18259
    IncaStreet
    Użytkownik
    • 28
    • 180Postów:

    Jeżeli pozwoli mi organizator wyprawy to ja też ruszam

    #18262
    Flash50
    Użytkownik
    • 16
    • 173Postów:

    Witam !
    Jeśli organizator się zgadza to jadę 🙂
    Sponsoring by się przydał, paliwo, i części jak coś padnie, ale wątpie, w sumie to tylko paliwko 🙂 i jedziemy 🙂
    REKLAMA w Kanale6 <Kanał taki miastowy SŁUPSK, LĘBORK> to tam reportaż będzie jak ja będe jechał <bo sąsiadka to reporterka :D>
    Keeway Flash napewno wytrzyma bez uszkodzeń 🙂

    #18264
    IncaStreet
    Użytkownik
    • 28
    • 180Postów:

    Inca Street chyba też dofinansowanie by się przydało do benzyny bo troszkę dużo pieniędzy na wahe pujdzie.

    #18265
    Daniel35lat
    Użytkownik
    • 0
    • 16Postów:

    wszystko bwypali tylko checi i troche w kieszeni.Damy rade.

    #18268
    Flash50
    Użytkownik
    • 16
    • 173Postów:

    I tak w miesiąc robie 4 tys. ale nie wydaje tyle kasy dziennie 🙂 załadowany skuter pali w cholere 🙁 więc ? jakaś część nasza, a reszta dofinansowanie jakieś i jedziemy chłopaki 🙂 napewno damy rade
    INCA STREET czy jak tam się pisze 😀 napisz na GG 655266

    #18269
    IncaStreet
    Użytkownik
    • 28
    • 180Postów:

    Musi wypalić zawsze chciałem wyruszyć na taką wyprawę ale nigdy nie miałem z kim.

    #18272
    WODZU
    Użytkownik
    • 71
    • 1 204Postów:

    Witam.

    Cieszę się że na dzień dzisiejszy jest akces paru osób. Tak jak napisał VEZYR – musimy zatroszczyć się o jakiegoś sponsora/ów itp. Mamy na to 9 miesięcy.

    Po nowym roku chciałbym aby każdy kto może szukał sponsora, rozsyłał wici o takiej ekspedycji itp.

    Każdy kto miałby chęć użyczyć troszku placu na namioty proszę pisać do mnie PW. Na tej podstawie po nowym roku opracuje się mapę podróży i zaczniemy się martwić o resztę :).

    To musi wypalić 🙂

    Pozdrawiam

    #18273
    Vezyr
    Użytkownik
    • 18
    • 2 406Postów:

    A i żeby nie było-ja nie jadę, bo nie mam czym 👿

    #18274
    Flash50
    Użytkownik
    • 16
    • 173Postów:

    Spoko ;D ja się pisze 🙂 Pisze właśnie na strone GP24 <bo mam tam wejścia, i raczej napiszą, że szukamy sponsora> 🙂 i w TV też możemy być jeśli da rade, puścić trase przez Słupsk

    #18277
    Flash50
    Użytkownik
    • 16
    • 173Postów:

    Napisałem na strone GP24 żeby zamieścili artykuł o planowanej wyprawie, jeśli powstanie artykuł zamieszcze linka na forum 🙂
    Będe szukał sponsorów by niczego Nam nie zabrakło 🙂 pogadam z odpowiednimi osobami 🙂 Teraz lecę, bo w szkole mam próbne testy – jutro Angielski 😀 będzie kiepsko 🙂 pozdrawiam 🙂 🙂 🙂

    #18278
    KrzysiekP
    Użytkownik
    • 14
    • 2 166Postów:

    Organizatorze może zapuścimy wici w silesiatv i eska slask?

    #18284
    IncaStreet
    Użytkownik
    • 28
    • 180Postów:

    Vezyr napisał:

    A i żeby nie było-ja nie jadę, bo nie mam czym 👿

    Jest jeszcze dużo czasu może coś załatwisz?

    #18288
    k313
    Użytkownik
    • 0
    • 15Postów:

    Wodzu, ja jechać nie pojadę, choć bym chciał.
    Ale gdy być potrzebował jakiejś pomocy w okolicach Trójmiasta to chetnie pomogę – z assistance włącznie.

    #18290
    Flash50
    Użytkownik
    • 16
    • 173Postów:

    Trójmiasto to niedaleko odemnie 😀 130 km 🙂 może byśmy byli w okolicy 😀

    #18291
    IncaStreet
    Użytkownik
    • 28
    • 180Postów:

    Ja o sponsoring zagadam z Orlenem i Motor Landem.

    #18293
    Flash50
    Użytkownik
    • 16
    • 173Postów:

    Witajcie mam BARDZO DOBRĄ WIADOMOŚĆ
    Mianowicie 🙂 Zostałem zaproszony do Redakcji Gazety Głos Pomorza w zwiąsku ze Skuterową Wyprawą 🙂 Będe tam rozmawiał z Panem Mareckim 🙂 <jest on tatą mojego kolegi z którym chodziłem do klasy 6 lat<podstawówki>> więc myśle że jeszcze bardziej spróbują Nam pomóc w znalezieniu sponsora 🙂 Damy radę !!! W piątek około godziny 12.00 idę do redakcji rozmawiać, jadyny problem to, że nie jestem pełnoletni 🙁 i papiery wszelkie <związamne z przekazaniem pieniędzy> pujdą ewentualnie na brata 😀 bo Wodzu jest za daleko.
    Napisałem też do Firmy ze Słupska, a mianowicie Firmy Bajcar 🙂 i do firmy Statoil 🙂

    #18300
    Vezyr
    Użytkownik
    • 18
    • 2 406Postów:

    Inca Street nie znajdę nic, bo w sierpniu mam 18-stkę, na którą zamierzam prawko zdać i kupić auto.A sam fakt, że na samochód moooże 2000zł będę miał sugeruje, że o skucie mogę zapomnieć. /OT

    #18303
    IncaStreet
    Użytkownik
    • 28
    • 180Postów:

    Szkoda a tak wg ile nas będzie jechało?

    #18304
    Flash50
    Użytkownik
    • 16
    • 173Postów:

    Napewno jadę Ja – Flash50, Ty – Inca Street 🙂 i Wodzu 😀 a jeszcze 4 osoba do kompletu i w 4 można już jechać 😀

    #18305
    IncaStreet
    Użytkownik
    • 28
    • 180Postów:

    I daniel i jest już 4 napisałem już o sponsoring do motor landu i w poniedziałek do orlenu napisze? Załatwił ktoś już coś oprucz Flash?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button