Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

Wymiana linki gazu i problem... Faspider F8.

Kategoria: Skutery

Dodano 1 rok temu

1. tonymilion

Witam wszystkich kilka dni temu zerwała mi się linka od gazu w skuterze faspider f8 jest to dwusuw. Wymieniłem linkę wszystko niby działa ,lecz skuter zaczyna ruszać dopiero kiedy manetką daję v-max nie jest to wina za krótkiej linki ,bo sprawdzałem ruszając palcem przepustnicę i skuter zaczyna ruszać gdy przepustnica jest całkowicie otwarta przed zmianą linki tak nie było.... proszę o pomoc i dokładne wyjaśnienie co powinienem zrobić.

Odp.: Wymiana linki gazu i problem... Faspider F8.
    Napisano 1 rok temu, przez tonymilion, Postów: 1, Użytkownik

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Wymiana linki gazu i problem... Faspider F8.: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Sprzedaż: Jak zarobić najwięcej?

Sprzedaż: Jak zarobić najwięcej?

28 Czerwiec 2012

Nie od dziś wiadomo, że aby coś sprzedać nie wystarczy tylko napisać ogłoszenie. Duże przedsiębiorstwa zatrudniają specjalistów od reklamy, którzy sprawiają, że lepiej patrzymy na oferowany produkt. Nie potrzeba jednak lat praktyki aby sprawić, że nasz skuter sprzeda się szybciej i drożej.

Porady3 opinii

Junak 805 50: Zdjęcia, Opis, Cena, Dane techniczne

Junak 805 50: Zdjęcia, Opis, Cena, Dane techniczne

25 Marzec 2014

Junak przede wszystkim postawił na nowoczesność, a to podoba się dosyć dużej grupie docelowej. Docenią oni świeży wygląd, ale i nie tylko. Zamontowano tutaj ledowe światła...

Zdjęcia0 opinii

Aprilia Derbi Senda 125 SM: Zdjęcia i dane techniczne

Aprilia Derbi Senda 125 SM: Zdjęcia i dane techniczne

14 Marzec 2014

Najlepsze rozwiązanie, bądź jedno z lepszych, jeżeli mowa o off-road. Smukłe i oczywiście sztywne podwozie pozwali każdemu na pełną kontrolę nad tym motorowerem.

Zdjęcia0 opinii

Strona wykorzystuje pliki sesji coockie. © 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 Skuterowo.com. Grupa OnAir!. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com jest wpisane do Ewidencji Sądu Okręgowego Miasta Stołecznego Warszawy, zgodnie z art. 7 ust. 2 pkt 3 Prawa prasowego. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.