Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

Wymiana linki gazu i problem... Faspider F8.

Kategoria: Skutery

Dodano 1 rok temu

1. tonymilion

Witam wszystkich kilka dni temu zerwała mi się linka od gazu w skuterze faspider f8 jest to dwusuw. Wymieniłem linkę wszystko niby działa ,lecz skuter zaczyna ruszać dopiero kiedy manetką daję v-max nie jest to wina za krótkiej linki ,bo sprawdzałem ruszając palcem przepustnicę i skuter zaczyna ruszać gdy przepustnica jest całkowicie otwarta przed zmianą linki tak nie było.... proszę o pomoc i dokładne wyjaśnienie co powinienem zrobić.

Odp.: Wymiana linki gazu i problem... Faspider F8.
    Napisano 1 rok temu, przez tonymilion, Postów: 1, Użytkownik

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Wymiana linki gazu i problem... Faspider F8.: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Docieranie skutera, motocykla lub motoroweru: Wszystkie fakty, poradnik

Docieranie skutera, motocykla lub motoroweru: Wszystkie fakty, poradnik

25 Styczeń 2011

Skuterowo.com spośród wielu opinii prawdziwych i domorosłych mechaników stworzyło dla Was podsumowanie internetowej batalii na temat docierania silników metodą MotoMana.

Porady25 opinii

Znak B-36: zakaz zatrzymywania się

Znak B-36: zakaz zatrzymywania się

30 Grudzień 2010

Znak zabrania zatrzymywania pojazdu z wyjątkiem unieruchomionia ze względu na warunki lub przepisy ruchu drogowego. Pozostałe przepisy są analogiczne jak w przypadku znaku B-35 "zakaz postoju".

Prawo0 opinii

Router Bassa, groźny wypadek w Piastowie

Router Bassa, groźny wypadek w Piastowie

20 Czerwiec 2013

W czwartek 20.06.2013 w Piastowie koło Warszawy doszło do wypadku skutera Router Bassa z Skodą Octavia. W wyniku tego zdarzenia zostały ranne dwie osoby. Kierowca jednośladu i jego pasażer.

Informacje6 opinii

Strona wykorzystuje pliki sesji coockie. © 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 Skuterowo.com. Grupa OnAir!. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com jest wpisane do Ewidencji Sądu Okręgowego Miasta Stołecznego Warszawy, zgodnie z art. 7 ust. 2 pkt 3 Prawa prasowego. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.