Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

Wymiana linki gazu i problem... Faspider F8.

Kategoria: Skutery

Dodano 1 rok temu

1. tonymilion

Witam wszystkich kilka dni temu zerwała mi się linka od gazu w skuterze faspider f8 jest to dwusuw. Wymieniłem linkę wszystko niby działa ,lecz skuter zaczyna ruszać dopiero kiedy manetką daję v-max nie jest to wina za krótkiej linki ,bo sprawdzałem ruszając palcem przepustnicę i skuter zaczyna ruszać gdy przepustnica jest całkowicie otwarta przed zmianą linki tak nie było.... proszę o pomoc i dokładne wyjaśnienie co powinienem zrobić.

Odp.: Wymiana linki gazu i problem... Faspider F8.
    Napisano 1 rok temu, przez tonymilion, Postów: 1, Użytkownik

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Wymiana linki gazu i problem... Faspider F8.: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Znak C-13: droga dla rowerów

Znak C-13: droga dla rowerów

31 Grudzień 2010

Znak nakazuje kierującemu rowerem jednośladowym jazdę drogą dla rowerów.

Prawo0 opinii

Romet Retro 7 50/125: Zdjęcia i dane techniczne

Romet Retro 7 50/125: Zdjęcia i dane techniczne

02 Czerwiec 2013

Romet Retro 7 może nie jest ideałem, ale zasługuje na mocną, szkolną czwórkę za dobrą relację ceny do jakości i komfortu. To naprawdę spoko sprzęt, warty do rozważenia podczas poszukiwania oldschoolowej maszyny na dłużej, niż tylko jeden sezon.

Zdjęcia0 opinii

Zgarnij Kask Ferro od Skuterowo.com

Zgarnij Kask Ferro od Skuterowo.com

29 Kwiecień 2012

Piękne zakończenie, pięknego dnia. Skuterowo.com wraz z firmą Almot, właścicielem takich marek jak Junak czy Ferro przygotowało niespodziankę. 3 kaski Ferro TA-360 i 3 świece irydowe do silników 4T. Kto pierwszy, ten lepszy.

Informacje Konkursy23 opinii

Strona wykorzystuje pliki sesji coockie. © 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 Skuterowo.com. Grupa OnAir!. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com jest wpisane do Ewidencji Sądu Okręgowego Miasta Stołecznego Warszawy, zgodnie z art. 7 ust. 2 pkt 3 Prawa prasowego. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.