Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

Wymiana linki gazu i problem... Faspider F8.

Kategoria: Skutery

Dodano 1 rok temu

1. tonymilion

Witam wszystkich kilka dni temu zerwała mi się linka od gazu w skuterze faspider f8 jest to dwusuw. Wymieniłem linkę wszystko niby działa ,lecz skuter zaczyna ruszać dopiero kiedy manetką daję v-max nie jest to wina za krótkiej linki ,bo sprawdzałem ruszając palcem przepustnicę i skuter zaczyna ruszać gdy przepustnica jest całkowicie otwarta przed zmianą linki tak nie było.... proszę o pomoc i dokładne wyjaśnienie co powinienem zrobić.

Napisano 1 rok temu, przez tonymilion, Postów: 1, Użytkownik Link do wypowiedzi

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Wymiana linki gazu i problem... Faspider F8.: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Hyosung 125: Motocykle GT 125 i GV 125 C wkraczają do salonów

Hyosung 125: Motocykle GT 125 i GV 125 C wkraczają do salonów

05 Luty 2015

W związku ze zmianą przepisów dotyczącą uprawnień do kierowania motocyklami do pojemności 125 ccm na polskim rynku w sezonie 2015 pojawiły się modele o pojemności 125 ccm. Do prowadzenia motocykli Hyosung GT 125 i GV 125 wymagane jest jedynie prawo jazdy kategorii B.

125 ccm Wiadomości15 opinii

Pilne: Senat zgłasza poprawki do ustawy o 125 ccm

Pilne: Senat zgłasza poprawki do ustawy o 125 ccm

06 Czerwiec 2014

Z analizowanych stenogramów dzisiejszego posiedzenia Senatu wynika, iż część Senatorów z PiS chce ujednolicenia propozycji nowelizacji ustawy o kierujących pojazdami. Czy będzie można jeździć motocyklami 125 ccm z manualną skrzynią biegów?

125 ccm Skutery Wiadomości2 opinii

Junak JetMax 250 i wyprawa nad Zalew Zegrzyński

Junak JetMax 250 i wyprawa nad Zalew Zegrzyński

15 Wrzesień 2014

Blogi Skutery6 opinii

Strona wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 Wydawca: Skuterowo.com. Grupa OnAir!, 04-501 Warszawa, Płowiecka 3. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.