Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

Wymiana linki gazu i problem... Faspider F8.

Kategoria: Skutery

Dodano 1 rok temu

1. tonymilion

Witam wszystkich kilka dni temu zerwała mi się linka od gazu w skuterze faspider f8 jest to dwusuw. Wymieniłem linkę wszystko niby działa ,lecz skuter zaczyna ruszać dopiero kiedy manetką daję v-max nie jest to wina za krótkiej linki ,bo sprawdzałem ruszając palcem przepustnicę i skuter zaczyna ruszać gdy przepustnica jest całkowicie otwarta przed zmianą linki tak nie było.... proszę o pomoc i dokładne wyjaśnienie co powinienem zrobić.

Odp.: Wymiana linki gazu i problem... Faspider F8.
    Napisano 1 rok temu, przez tonymilion, Postów: 1, Użytkownik

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Wymiana linki gazu i problem... Faspider F8.: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Benyco Arron 50 4T: Prezentacja

Benyco Arron 50 4T: Prezentacja

25 Lipiec 2014

Dziś wraz z Andrzejem Kuczmierowskim z Benyco sprawdzamy kolejną z nowości marki na ten sezon. To mały miejski skuter 50 ccm sygnowany jako Aaron. Realizując to blogowe wideo pokazujemy Wam główne cechy tego jednośladu i zwracamy uwagę na kilka detali.

Blogi0 opinii

Kymco Agility Carry: Na czas. Na miejsce

Kymco Agility Carry: Na czas. Na miejsce

27 Czerwiec 2011

Niedawno miała w Polsce premiera godnego, towarowego następcy słynnego Kymco ZX 50. To Agility Carry. Dziś ten skuter został zaproszony do strefy testowej Skuterowo.com.

Testy16 opinii

Idzie wiosna, ale warzyw nie będzie!

Idzie wiosna, ale warzyw nie będzie!

15 Marzec 2011

W ostatni weekend pogoda dopisała, w wielu miejscach kraju było ciepło i słonecznie. Nic więc dziwnego, że na ulicach co chwilę było słychać gang motocyklowych silników.

Bezpieczeństwo Opinie13 opinii

Strona wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 Wydawca: Skuterowo.com. Grupa OnAir!, 04-501 Warszawa, Płowiecka 3. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.