Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

Wymiana linki gazu i problem... Faspider F8.

Kategoria: Skutery

Dodano 1 rok temu

1. tonymilion

Witam wszystkich kilka dni temu zerwała mi się linka od gazu w skuterze faspider f8 jest to dwusuw. Wymieniłem linkę wszystko niby działa ,lecz skuter zaczyna ruszać dopiero kiedy manetką daję v-max nie jest to wina za krótkiej linki ,bo sprawdzałem ruszając palcem przepustnicę i skuter zaczyna ruszać gdy przepustnica jest całkowicie otwarta przed zmianą linki tak nie było.... proszę o pomoc i dokładne wyjaśnienie co powinienem zrobić.

Odp.: Wymiana linki gazu i problem... Faspider F8.
    Napisano 1 rok temu, przez tonymilion, Postów: 1, Użytkownik

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Wymiana linki gazu i problem... Faspider F8.: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Junak Vintage 50/125 4T: Nie-chiński Chińczyk

Junak Vintage 50/125 4T: Nie-chiński Chińczyk

17 Lipiec 2014

To chyba ostatnia w tym roku retro nowość 2014 w Skuterowo.com. Junak Vintage 50 który w marcu został przedstawiony przez firmę Almot na polskim rynku zaskoczył nas i to bardzo. Nie mamy tu na myśli designu, silnika czy rozwiązań technologicznych... To po prostu skuter, który jest z Chin, a nic, kompletnie nic tego nie zdradza.

Testy0 opinii

Skuter i technika: Układ zapłonowy

Skuter i technika: Układ zapłonowy

27 Marzec 2011

Aby spalanie mieszanki paliwowo-powietrznej w silniku było możliwe niezbędny jest układ zapłonowy. Na jakiej zasadzie on działa? Podstawową wiedzę znajdziecie na Skuterowo.com.

Porady12 opinii

Barton Firefox w nowych malowaniach

Barton Firefox w nowych malowaniach

13 Maj 2014

W salonach sprzedaży pojawił się nowy Barton Firefox 50. Nowością jest nowe, niebieskie, matowe malowanie. Może się podobać. Zwłaszcza, że na pokładzie tego skutera można spotkać kilka ciekawych rozwiązań technicznych

Wiadomości0 opinii

Strona wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 Skuterowo.com. Grupa OnAir!. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com jest wpisane do Ewidencji Sądu Okręgowego Miasta Stołecznego Warszawy, zgodnie z art. 7 ust. 2 pkt 3 Prawa prasowego. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.