Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

umowa kupna sprzedaży

Kategoria: Prawo i Przepisy Ruchu Drogowego

Dodano 1 rok temu

• (Nie znaleziono powiązanych)

1. kacperto24

Mam skuter kupiłem go pół roku temu i nie przerejestrowałem i zgubiłem umowę a kontaktu z dawnym sprzedawcą nie mam i co teraz pozamiatane zy można to odkręcić
    1 właściciel sprzedał drugiemu a ja kupiłem od niego i zgubiłem umowę 1 właściciela z 2 i nie chcą mnie zarejestrować

--------------------------------------------------
    Żyje żeby pomagać ale ja też mogę potrzebować pomocy
    Kingway Koyot
    Odp.: umowa kupna sprzedaży
    Napisano 1 rok temu, przez kacperto24, Postów: 51, Użytkownik

2. madi

Współczuję :-) jedyne wyjście to jechać do pierwszego właściciela, zdobyć umowę kupna sprzedaży. Bez tego nie zarejestrujesz.

Router WS 50 2013
    Napisano 1 rok temu, przez madi, Postów: 5819, Użytkownik

3. izdebski12

Chyba, że zrobisz rejestracje "na lewo". Jaki masz skuter?

Toros F16 aktualny setup:
    Wał korbowy: Motoforce Evolution, Cylinder 72cm3 Naraku v.2, Głowica 50cm3 (Nowa, Nowe zawory, Uszczelniacze, frezowanie gniazd, Twarde sprężyny zaworowe od Kymco, Planowanie głowicy), Łańcuch rozrządu DID, Sportowy wałek rozrządu NCY, Świeca zapłonowa irydowa, Filtr powietrza: Sportowa wkładka Naraku, Wiatrak wentylatora Naraku, Dysza 90, Przewody paliwowe Motoforce czerwone, Filtr paliwa Fast Flow II Motoforce, Pasek napędowy Bando, Halogen BA20D Naraku, Akumulator Motoforce, Cewka zapłonowa 31 tys.V, Uszczelki oraz Uszczelniacze Motoforce
    Napisano 1 rok temu, przez izdebski12, Postów: 3059, Użytkownik

4. benekpe

Na lewo? Chyba żartujesz! Ciekawe ile Urząd Skarbowy ci dowali kary, za nieterminowe opłacenie podatku od kupna skutera. Miałeś na to dwa tygodnie czasu. No i co z obowiązkową polisą OC? Gość pewnie wyrejestrował pojazd, a ty masz obowiązek go zarejestrować na siebie...

Keeway Hurricane - Keeway Matrix - Kymco Nexxon 80 - Honda CBF125 - Suzuki Bandit 600 - Honda Transalp 650

http://motosilesia.com.pl/
    Napisano 1 rok temu, przez benekpe, Postów: 1621, Użytkownik

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

umowa kupna sprzedaży: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Znak A-8: skrzyżowanie o ruchu okrężnym

Znak A-8: skrzyżowanie o ruchu okrężnym

28 Grudzień 2010

Znak ostrzega przed skrzyżowaniem, na którym ruch odbywa się dookoła wyspy lub placu w kierunku wskazanym na znaku, oznaczonym znakiem C-12 "ruch okrężny". Stosowany zwykle, gdy droga miała wcześniej nadane pierwszeństwo lub skrzyżowanie nie jest widoczne z dostatecznej odległości.

Prawo0 opinii

Yamaha D'elight 125: Prezentacja

Yamaha D'elight 125: Prezentacja

28 Maj 2014

W 2014 roku modelowym Yamaha przedstawia nowy skuter D’elight, atrakcyjny, kompaktowy, przystępny cenowo jednoślad w stylu retro, który łączy bardzo modny obecnie wygląd z ekonomicznym spalaniem i bardzo przystępną ceną.

Wideo3 opinii

Barton Falcon 50/125: Optymalny Średniak

Barton Falcon 50/125: Optymalny Średniak

11 Lipiec 2012

Sprawdziliśmy dla Was średniaka od firmy Barton - Skuter Falcon 50 2T. Kilkanaście kilometrów po okolicach Warszawy daje odpowiedź na kilka podstawowych pytań. Jedno z głównych to: Czy warto przesiąść się na te dwa kółka?

Testy7 opinii

Strona wykorzystuje pliki sesji coockie. © 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 Skuterowo.com. Grupa OnAir!. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com jest wpisane do Ewidencji Sądu Okręgowego Miasta Stołecznego Warszawy, zgodnie z art. 7 ust. 2 pkt 3 Prawa prasowego. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.