Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

umowa kupna sprzedaży

Kategoria: Prawo i Przepisy Ruchu Drogowego

Dodano 2 lata temu

• (Nie znaleziono powiązanych)

1. kacperto24

Mam skuter kupiłem go pół roku temu i nie przerejestrowałem i zgubiłem umowę a kontaktu z dawnym sprzedawcą nie mam i co teraz pozamiatane zy można to odkręcić
    1 właściciel sprzedał drugiemu a ja kupiłem od niego i zgubiłem umowę 1 właściciela z 2 i nie chcą mnie zarejestrować

--------------------------------------------------
    Żyje żeby pomagać ale ja też mogę potrzebować pomocy
    Kingway Koyot
    Odp.: umowa kupna sprzedaży
    Napisano 2 lata temu, przez kacperto24, Postów: 51, Użytkownik

2. madi

Współczuję :-) jedyne wyjście to jechać do pierwszego właściciela, zdobyć umowę kupna sprzedaży. Bez tego nie zarejestrujesz.

Router WS 50 2013
    Napisano 2 lata temu, przez madi, Postów: 5832, Użytkownik

3. izdebski12

Chyba, że zrobisz rejestracje "na lewo". Jaki masz skuter?

Toros F16 aktualny setup:

Wał korbowy: Motoforce Evolution (drugi, łożyska SKF France), Cylinder 72cm3 Power Force, Wariator Malossi Multivar, Rolki 7 gr. Motoforce, Głowica z komorą 47mm (Nowe zawory, Uszczelniacze zaworowe Kymco, frezowanie gniazd, Twarde sprężyny zaworowe od Kymco, Planowanie głowicy), Łańcuch rozrządu DID, Sportowy wałek rozrządu NCY, Świeca zapłonowa NGK, Wiatrak wentylatora Naraku, Chwytak powietrza, Gaźnik 18,5 mm, Dysza 88, Przewody paliwowe Motoforce czerwone, Pasek napędowy Bando, Halogen BA20D Naraku, Akumulator YUASA, Cewka zapłonowa 31 tys.V, Fajka Power Force,Nowy korektor momentu obrotowego, sprężynka centralna +7% Malossi, Napinacz łańcuszka 101Octane (dłuższy), Klawiatura zaworowa 101Octane, Olej Motul 5100 10w40 API SM.

V-Max Licznikowo: 85-90 km/h (po za kontrolką kierunkowskazów)
    Przyśpieszenie: 6 sekund do 60 km/h
    Napisano 2 lata temu, przez izdebski12, Postów: 3132, Użytkownik

4. benekpe

Na lewo? Chyba żartujesz! Ciekawe ile Urząd Skarbowy ci dowali kary, za nieterminowe opłacenie podatku od kupna skutera. Miałeś na to dwa tygodnie czasu. No i co z obowiązkową polisą OC? Gość pewnie wyrejestrował pojazd, a ty masz obowiązek go zarejestrować na siebie...

Keeway Hurricane - Keeway Matrix - Kymco Nexxon 80 - Honda CBF125 - Suzuki Bandit 600 - Honda Transalp 650

http://motosilesia.com.pl/
    Napisano 2 lata temu, przez benekpe, Postów: 1621, Użytkownik

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

umowa kupna sprzedaży: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Jak wyregulować zawieszenie w motorowerze, skuterze i motocyklu?

Jak wyregulować zawieszenie w motorowerze, skuterze i motocyklu?

12 Styczeń 2015

Jak wyregulować zawieszenie w motocyklu? Regulacja zawieszenia w motocyklu zawsze budziła wśród zapaleńców dyskusje. Jak ustawić zawieszenie? Generalnie wszystkie ustawienia zawieszenia należy dobierać do wagi kierowcy, sposobu i terenu jazdy oraz rodzaju motocykla.

Porady0 opinii

Pilne: Ustawa o motocyklach 125 ccm na prawo jazdy B weszła w życie

Pilne: Ustawa o motocyklach 125 ccm na prawo jazdy B weszła w życie

24 Sierpień 2014

Nasz zegar przestał odmierzać czas. Dokładnie o północy weszła w życie ustawa o zmianie ustawy o kierujących pojazdami z dnia 26.06.2014. Oznacza to początek rewolucji na polskich drogach. Od tej chwili każdy kierowca posiadający prawo jazdy kat. B od minimum 3 lat może prowadzić motocykl o poj. do 125 ccm bez dodatkowych egzaminów.

Prawo Wiadomości44 opinii

Pierwsze miejsce na światłach: Czy warto?

Pierwsze miejsce na światłach: Czy warto?

04 Maj 2013

Jako jedną z największych zalet używania skutera w ruchu miejskim zwolennicy tego jednośladu podają tak, że kierowcy tych miniaturowych pojazdów nie muszą stać w korkach, a spod świateł zawsze ruszają pierwsi. Ale czy takie zachowanie jest zgodne z prawem? I przede wszystkim – czy jest bezpieczne?

Porady Prawo4 opinii

Strona wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 Skuterowo.com. Grupa OnAir!. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com jest wpisane do Ewidencji Sądu Okręgowego Miasta Stołecznego Warszawy, zgodnie z art. 7 ust. 2 pkt 3 Prawa prasowego. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.