Ubezpieczenie OC - które najtańsze?

Hej wszystkim! Niedługo kończy mi się ubezpieczenie i myślę nad zmianą na jakieś tańsze towarzystwo. Za Kymco z 2009 roku w HDI płacę 175zł, wliczona jest w to zwyżka za wiek poniżej 24 lat. Macie jakieś propozycje gdzie może być taniej? Z tego co wiem, to Avivy i Link4 nie mają ubezpieczeń na skutery, a szkoda.

Ja za Kymco z 2009r płaciłem OC 64zł w PZU.

Ja ze zwyżką za wiek płacę za motorowery w PZU 89 zł. Tam jest najtaniej jeśli chodzi o 50 ccm :)

Jednoznacznie i zdecydowanie- najtańsze OC jest w PZU- nawet bez zniżek lub z niewielką zwyżką płaci się poniżej 100,- za rok.

u innych ceny od 100,- wzwyż
polecam

ja bez znizek płacę 75,-

Całe życie ubezpieczałem w PZU, teraz w Warcie 50zł. (skuter Kymco People 150ccm/2004r)

ja płace 27zł za rok w PZU

KilaFlash płacisz 27zł za 50-kę.

No też mam w PZU płace 89 zł a w HDI chcieli ponad 250 zł

Michał, a co Cię wzięło na OC w HDI? tam jest tanio na auta, ale i tak nie najtaniej.. Link4 to też *ujnia

Powiem tak, mam prawko od 1989r i w wielu firmach ubezpieczałem auta i jednoślady. Rzeczywiście na 50-ki najtańsze OC jest w PZU, na większą pojemność porównywalna cena jest w Warcie. Ale jeśli chcecie tanio ubezpieczyć 4 kółka to tylko w mbanku, można sobie obliczyć składkę i wybrać najtańszego ubezpieczyciela, z regóły jest to mdirect (hestia)

a czy ktoś z was ma wykupione AC na skuter???

Jak ktoś ma skuter za 30tyś.zł, to pewnie tak ;)

Pierwszy skut był na brata, bo miał zniżki na OC i właśnie samochód w HDI, więc na skuter wychodziło 60zł ;). Następny wziąłem już na siebie, przyjechał koleś podpisać umowę i jak powiedział ile za ubezpieczenie to mnie zamurowało 8O. Umowa wychodzi w kwietniu, więc mam czas aby wypowiedzieć. Jakoś nie widzi mi się znowu tyle płacić tym bardziej, że być może moto pójdzie na handel. Ale dzięki za odp, sprawdzę w oddziale ile by ode mnie wzięli.

OC+AC w PZU z 60% zniżką na AC i OC to ok 400 zł

OC+ AC +NW =201zł w MTU za nowy Kymco Agilyty RS
i 195zł za Nowy Kymco Agility

Polecam PZU. OC+NNW w PZU z 60% zniżki + doliczona jakaś kwota za to że jestem młodocianym kierowcą - 79zł oczywiście za 50ccm.

Witam.
Własnie przedłużyłem OC.
Skorzystałem z ciekawości z możliwości zniżki poprzez skuterowo.com - wyliczono mi z PZU - 98 zł a 500 metrów od mojego domu także w PZU - 64 zł. Fakt, Czeladź to nie Warszawa ale widać że są równi i równiejsi :)

Pozdrawiam

A ja tak trochę od technicznej strony- czy da się zapłacić w ratach, tak jak za samochód. Mam tu na myśli aby płacić kwartalnie lub co miesiąc. Bo mam chinola ,ale nie obrażając Mojej maszyny ti istna zapaść i po co miałbym tyle bulić, wolał bym to przetracić na paliwo, a gdy moja bestia zdechnie wystawić na alledrogo.

doohan można ale to się trochę nie kalkuluje bo wychodzi drożej niż jak płacisz od razu całość. Do waszej informacji sprzet o wartości przykładowej 2tys700zł w allianz skaldka Ac wynosi około 320 zł a w PZU kosmos 700zl w tym ubezpieczenie również bagażu czyli np dopiętego kufra

Ja za OC + NNW i oddzielnie AC w PZU płaciłem ok 210zł... z pakietem by wyszło koło 200 zł... kolega wyżej pisał, że w tych okolicach gdzieś tam ubezpieczał... tu też wchodzi wysokość zniżek... ale moim zdaniem warto nawet te 50zł przepłacić za taki pakiet w PZU i mieć gwarantowane całe AC bez żadnych tam gwiazdek w umowie oraz gwarantowane wynagrodzenie w razie szkody... a nie jak inne firmy kręcą aby tylko nie wypłacić...
Jeśli chodzi o OC w link4 to jest u nich taka opcja... tylko bardzo droga... jak w PZU mnie wyszło przy zniżkach 30zł to tam przy takich samych zniżkach ok 90zł...
A jeżeli chodzi o OC aut... to kolega wyżej napisał, że mBank najtańszy... niekoniecznie... mnie wyszło taniej w linku ok. 150zł...