Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

Tydzień (?) motocyklowy w Lidlu 10.03

Kategoria: OFFtopic

Dodano 1 rok temu

1. Anonim

Wpadłem na motocyklową ofertę Lidla:

http://www.lidl.pl/cps/rde/SID-7B4FF3EC-724B54B2/www_lidl_pl/hs.xsl/oferta.htm?id=216

Moje pytanie, używał ktoś produktów motocyklowych od Lidla?

Napisano 1 rok temu, przez Anonim, Postów: 2999, Link do wypowiedzi

2. skuterek123

Ja rok temu kupiłem kask i rękawiczki i szczerze.. jestem zadowolony :)

Napisano 1 rok temu, przez skuterek123, Postów: 290, Użytkownik Link do wypowiedzi

3. Anonim

Zastanawiam się nad bielizną i rękawicami właśnie, przejdę się i pomacam :)

Napisano 1 rok temu, przez Anonim, Postów: 2999, Link do wypowiedzi

4. Filippo73

Kupiłem termoaktywną odzież na narty i mówiąc szczerze sprawuje się całkiem nieźle również na skuterze.

Napisano 1 rok temu, przez Filippo73, Postów: 479, Użytkownik Link do wypowiedzi

5. Padalec

Upolowałem w tamtym roku rękawice i ...mam mieszane uczucia
    Rękawiczki stosunkowo sztywne z ochraniaczami - na początku trochę za sztywne , dobre na chłodne dni takie jak teraz . Jak temperatura wskoczy powyżej 18-20 stopni - łapki pocą się nie miłosiernie. Ogólnie stosunek cena-jakość na plus.

Napisano 1 rok temu, przez Padalec, Postów: 818, Użytkownik Link do wypowiedzi

6. Kisiu1981

Ja już od trzech lat używam rękawic, kombinezonu i nakładek na buty - właśnie z Lidla. Jestem zadowolony - najbardziej z rękawic.

Napisano 1 rok temu, przez Kisiu1981, Postów: 4671, Użytkownik Link do wypowiedzi

7. guliwer55

Ja prawie 2 lata temu kupiłem kombinezon dwu częściowy narciarski z biedronki i używam go do jazdy skuterem jestem zadowolony małe pieniądze duży komfort i wygoda

Napisano 1 rok temu, przez guliwer55, Postów: 743, Użytkownik Link do wypowiedzi

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Tydzień (?) motocyklowy w Lidlu 10.03: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Nie chcesz auta, chcesz Vespe

Nie chcesz auta, chcesz Vespe

10 Listopad 2010

Tak przynajmniej twierdzi reklama skutera z 1961. Włosi już 50 lat temu wiedzieli, że ich jednoślady są ratunkiem dla miast.

Skutery Wideo3 opinii

Dlaczego Vespa? Bo niczego nie udaje

Dlaczego Vespa? Bo niczego nie udaje

07 Grudzień 2010

Jeszcze parę lat temu, przed boomem w Polsce synonimem słowa skuter była Vespa. Niemal tylko i wyłącznie. Dziś nadal jest to jeden z najpopularniejszych miejskich jednośladów. Dlaczego?

Opinie6 opinii

Prawo jazdy na motocykl: Czy warto?

Prawo jazdy na motocykl: Czy warto?

21 Maj 2013

Jeszcze niedawno nakłaniałem moją żonę do uzbierania pieniędzy na prawo jazdy aby kupić sobie jakąś 125 lub 250. Z rozmarzeniem spoglądałem na mijaną Hondę Transalp czyli motocykl moich marzeń. Ostatnio jakoś zamilkłem w tej kwestii...

Blogi Motocykle21 opinii

Strona wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 Wydawca: Skuterowo.com. Grupa OnAir!, 04-501 Warszawa, Płowiecka 3. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.