Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

Tydzień (?) motocyklowy w Lidlu 10.03

Kategoria: OFFtopic

Dodano 1 rok temu

1. Anonim

Wpadłem na motocyklową ofertę Lidla:

http://www.lidl.pl/cps/rde/SID-7B4FF3EC-724B54B2/www_lidl_pl/hs.xsl/oferta.htm?id=216

Moje pytanie, używał ktoś produktów motocyklowych od Lidla?

Napisano 1 rok temu, przez Anonim, Postów: 2999, Link do wypowiedzi

2. skuterek123

Ja rok temu kupiłem kask i rękawiczki i szczerze.. jestem zadowolony :)

Napisano 1 rok temu, przez skuterek123, Postów: 290, Użytkownik Link do wypowiedzi

3. Anonim

Zastanawiam się nad bielizną i rękawicami właśnie, przejdę się i pomacam :)

Napisano 1 rok temu, przez Anonim, Postów: 2999, Link do wypowiedzi

4. Filippo73

Kupiłem termoaktywną odzież na narty i mówiąc szczerze sprawuje się całkiem nieźle również na skuterze.

Napisano 1 rok temu, przez Filippo73, Postów: 479, Użytkownik Link do wypowiedzi

5. Padalec

Upolowałem w tamtym roku rękawice i ...mam mieszane uczucia
    Rękawiczki stosunkowo sztywne z ochraniaczami - na początku trochę za sztywne , dobre na chłodne dni takie jak teraz . Jak temperatura wskoczy powyżej 18-20 stopni - łapki pocą się nie miłosiernie. Ogólnie stosunek cena-jakość na plus.

Napisano 1 rok temu, przez Padalec, Postów: 818, Użytkownik Link do wypowiedzi

6. Kisiu1981

Ja już od trzech lat używam rękawic, kombinezonu i nakładek na buty - właśnie z Lidla. Jestem zadowolony - najbardziej z rękawic.

Napisano 1 rok temu, przez Kisiu1981, Postów: 4671, Użytkownik Link do wypowiedzi

7. guliwer55

Ja prawie 2 lata temu kupiłem kombinezon dwu częściowy narciarski z biedronki i używam go do jazdy skuterem jestem zadowolony małe pieniądze duży komfort i wygoda

Napisano 1 rok temu, przez guliwer55, Postów: 740, Użytkownik Link do wypowiedzi

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Tydzień (?) motocyklowy w Lidlu 10.03: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Aprilia SR MOTARD 125: Zdjęca i dane techniczne

Aprilia SR MOTARD 125: Zdjęca i dane techniczne

05 Marzec 2014

Prezentujemy jeden z modeli marki Aprilia - Sr Motard. Tym razem spotykamy się tutaj z silnikiem o większej pojemności, bo 125 cm3. Automatycznie skuter ten daję nam więcej mocy,

Nowości Zdjęcia0 opinii

Yamaha Xenter: Wkrótce w Skuterowo.com

Yamaha Xenter: Wkrótce w Skuterowo.com

07 Czerwiec 2012

Nowość na rynku jednośladów. Yamaha Xenter została zaprezentowana na tegorocznych targach EICMA i spotkała się z dużym zainteresowaniem zarówno mediów jak i miłośników miejskich skuterów.

Informacje7 opinii

Yamaha X-MAX 250: Zdjęcia, Opis, Cena, Dane techniczne

Yamaha X-MAX 250: Zdjęcia, Opis, Cena, Dane techniczne

01 Styczeń 2015

Klasyczna 250'tka o niesamowitej jakości. Tym modelem schodzimy w końcu poniżej 20 tysięcy za nowy egzemplarz, jeżeli mówimy o Yamahę. Stworzony do przejażdżek przez miasto, do przebijania...

Zdjęcia0 opinii

Strona wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 Wydawca: Skuterowo.com. Grupa OnAir!, 04-501 Warszawa, Płowiecka 3. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.