Tuning wizualny JUNAK 901 SPORT [Kilka pytań i porad]

Witam serdecznie jakiś czas temu założyłem temat w którym prosiłem was o poradę odnośnie przerobienia motoroweru JUNAK 901 SPORT z 50ccm na 80 więc przerobiłem go wymieniając w nim: głowicę,cylinder,tłok na 72ccm i przyznam że widać różnicę głównie w przyspieszeniu już tak nie zamula na starcie ale mniejsza o to.Ten temat zakładam ponieważ mam kilka pytań odnośnie przeróbki wizualnej i byłbym bardzo wdzięczny jakby wypowiedziały się osoby które znają się na takich rzeczach a więc do dzieła:

-Obecnie po przerobieniu motoroweru V max wynosi 65 powyżej zaczyna już wyć tutaj chciałbym się dowiedzieć czy po zdjęciu blokad z tego motoroweru V max osiągnie te 80km/h czyli będzie zamykał licznik?

-Sprawa świateł przednich otóż obecnie posiadam biały klosz i żółte żarówki jednak chciałem zmienić ten kolor na jasno niebieskie tylko teraz nie wiem czy za zmianę samych żarówek z żółtych na jasno niebieskie policja się nie doczepi?

-Kolejna rzecz jaka mnie zastanawia to kierunkowskazy i światło tylne mianowicie z tego co wiem to można mieć kierunki LED oraz tylną lampę tylko pytanie w grę wchodzi tylko kolor czerwony? czy kierunki mogę mieć pomarańczowe lub czerwone?

-Następna sprawa to rzecz neonu według polskiego prawa owy neon posiadać można jednak nie może on być używany na drogach publicznych jedynie na zlotach lub opuszczonych drogach i tutaj moje pytanie do was otóż chciałbym wykonać taki neon jak na tym zdjęciu http://www.tuning-shop.pl/allegro/ALLEGRO/skuter/sk7.JPG jednak chciałbym się dowiedzieć czy da radę zrobić tak by neon zapalał się jedynie na światłach postojowych?

-Wymiana zegarów to już ostatnia rzecz otóz pytanie mam do was czy wie ktoś gdzie mógłbym dostać takie zegary do junaka 901 sport? http://allegro.motor-centrum.com/img/MOTOCYKLE/JUNAK/122%20sport/licznik.jpg szukałem już na allegro oraz w salonie pytałem gdzie kupywałem motorower jednak nikt tego nie posiada.

Będę bardzo wdzięczny za odpowiedzi na pytania które zadałem

odswierzyl bym temat :D