Tuning Junaka 902

Witam zamierzam podnieść moc mojego motorka ale nie wiem jaki dać cylinder i czy sportowy filtr powiterza cos da? Co jeszcze moge wymienic by dodało mi mocy??

Cylek.

Możesz wyjać trzy rolki:-)

Jakie rolki skoro to motorower.

W kole są takie rolki. Jest 5 rolek w kole. Motor najlepiej chodzi na 2 rolkach. Jak wyjmiesz te rolki z tej szparki to potem musisz ja zaplombowac. Najlepiej zrobić dobre chłodzenie do cylindra. Zeby sie nie grzał. Polecam podczas jazdy polewać cylinder sliną karboksylowonutleinową. Dodatkowo zeby zwiekszyc moc mozna dodac do paliwa troche oleju roslinnego firmy BaoBao produkowany w Rosji. Bedzie troche kopcil, Ale bedzie szybszy. Mozna jeszcze zalozyc drugi lancuch zeby byl zrywniejszy. I do baku jeszcze przyda sie troche pieprzu, Zeby mial wiekszego kopa.

A tak na serio bez jaj to musisz wymienic cylinder i przelozenia. Tylko dobrze go dotrzec potem. Koszt ok. 100-150zl Dobry cylinder

Sam cylinder nie wiele da do jego wymiany potrzeba trochę wiedzy trochę narzędzi aby zrobić to dobrze a koszt niezłego cylindra jest wyższy od podanego, polecam przeczytać tuning 4t w poradach.

Witam wszystkich.
Mam pytanie dotyczące wymiany cylindra.
Posiadam JUNAK-a 901 z oryginalnym cylindrem 80ccm.
Chciałbym wymienić cały zestaw na 110ccm.
Co oprócz wiadomo cylindra,tłoka pierścieni i sworznia trzeba jeszcze wymienić?
Jakieś przeróbki w gaźniku?Wymiana modułu zapłonowego?
Proszę o w miarę logiczne i sensowne odpowiedzi.
Nie interesuje mnie wymiana całego silnika.
Pozdrawiam,A78