Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

Szukam dobrego mechanika od skuterów w Radomiu

Kategoria: Kontaktownia

Dodano 2 lata temu

1. Smok1910

Witam szukam dobrego mechanika od skuterów w Radomiu kogoś kto naprawde zna sie na swoim fachu doradzi itd.

Odp.: Szukam dobrego mechanika od skuterów w Radomiu
    Napisano 2 lata temu, przez Smok1910, Postów: 66, Użytkownik

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Szukam dobrego mechanika od skuterów w Radomiu: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

W Sobotę Spot w Salonie ScootRacer Warszawa

W Sobotę Spot w Salonie ScootRacer Warszawa

28 Czerwiec 2013

W najbliższą sobotę, 29.06 od 17 salon ScootRacer Warszawa organizuje swój pierwszy, skuterowy zlot. Impreza będzie miała miejsce przy ulicy Górczewskiej 30. Będzie okazja spotkać miłośników jednośladów przy dobrej muzyce i wspólnym grillu.

Imprezy0 opinii

Można pod prąd, byle nie za szybko...

Można pod prąd, byle nie za szybko...

18 Maj 2013

Witamy na polskich drogach oto właśnie. Tutaj absurdów nie brakuje, tak samo jak fotoradarów, podatków, dziur, braku logiki i totalnej niesprawiedliwości w połączeniu z brakiem konsekwencji. W świetle naszego prawa lepiej jeździć pod prąd autostradą na skuterze, niż przekroczyć prędkość o 40 km/h.

Blogi Prawo4 opinii

Wyprawy dalekie i bliskie: Puck

Wyprawy dalekie i bliskie: Puck

04 Sierpień 2013

Coraz bardziej żałuję, że w Bieszczady wybrałem się w czerwcu. Cały rok czekałem i jak tylko miałem okazję pojechałem, a trzeba było poczekać przynajmniej miesiąc, choć najlepszą porą na wakacyjny wyjazd jest sierpień, jego druga połowa. I tu wielu z was spyta, dla czego?

Blogi0 opinii

Strona wykorzystuje pliki sesji coockie. © 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 Skuterowo.com. Grupa OnAir!. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com jest wpisane do Ewidencji Sądu Okręgowego Miasta Stołecznego Warszawy, zgodnie z art. 7 ust. 2 pkt 3 Prawa prasowego. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.