Szeleści przekładnia, ciężko odpala

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #31474
    killerjestjeden
    Użytkownik
    • 15
    • 47Postów:

    Słuchajcie.. nie wiem co jest ale szeleści mi przekładnia w mojej Ince i nie wiem dlaczego… słychać coś takiego jak by coś gdzieś o coś obcierało, albo coś chodziło na sucho. i do tego ciężko odpala z rozrusznika jak jest zimny, a z kopa odrazu… co może być grane ?

    #31480
    MichalWujak
    Użytkownik
    • 118
    • 595Postów:

    Zdejmij pokrywę i obczaj bendiks rozrusznika, być może po odpaleniu nie chowa się i kręci się razem z wariatorem.

    #31482
    Nocny89
    Użytkownik
    • 8
    • 49Postów:

    na ako w ogóle nie odpala?.

    #31485
    killerjestjeden
    Użytkownik
    • 15
    • 47Postów:

    czasami odpali czasami nie, to zależy jak mu sie chce, a jak by bendix nie odbijał to kręcił by się razem z rozrusznikiem nie ? bo jeśli tak to to raczej nie będzie to bo się rozrusznik rozłącza.

    #135674
    tymmuss
    Użytkownik
    • 1
    • 5Postów:

    Podepnę się do tego tematu.

    Dzisiaj w boatianie zmieniałem olej przekładni. Po skończeniu ceremonii
    (lałem Motul scooter cośtam, ok 110 ml) odpalilem skuter a z przekładni słychać delikatne trzaski, czy odgłosy ocierania. Czym może byc to spowodowane? Za mało oleju? Wyłączyłem go po ok 3 minutach żebym czegoś nie uszkodził. Prosze o rade. Pozdawiam

    #135675
    Anonim
    Nieaktywny
    • 180
    • 3 133Postów:

    Jeżeli chodzi wam o taki szum, to jest to normalna sprawa – pasek szumi na wariatorze, i sprzęgle.

    #135730
    tymmuss
    Użytkownik
    • 1
    • 5Postów:

    nie nie, to nie szum, przy normalnej pracy nie zauwazylem czegos takiego jak teraz. Ciężko to zdefiniować ale słychać tarcie, niegłośne tarcie.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button