Suzuki Adresse z silnikiem tgb gaśnie co 100 metrów

Witam. Mam mały problem który mnie denerwuje ze skuterem Suzuki Adresse z silnikiem tgb. Rocznik to chyba 1996 i od nowosci ma tylko przejechane 1024km. Ostatnio kupiłem nowy cylinder tłok pierścienie wydech sportowy gaźnik sportowy przedłóżke amora. Gdy założyłem to skuter chodził poprostu wyśmienicie az jeżdzic sie chciało. Ale gdy dzisaj wszedłem do garazu odpaliłem go od sztrzała i pojechałem sie przejechac zrobiłe około 3,4 km. Postał sobie godzinke w ciepłym garaży w którym go trzymam. Gdy chciałem sie jeszcze przejechac odpaliłem go bez problemu od strzała i gaśnie co 100 metrów gdy jadę na pełnym gazie do mniej niz 100 metrów przejade ale jak jade na delikatnym do około 500m. Czy przyczyna jest w gaźniku?

raczej tak,a silnik masz morini bo tgb na takim są robione jak i benelli,stare derbi itd

morini jest. To pewnie regulacja gaźnika i troche poczyścic

raczej na pewno i do sprawdzenia kranik i filtr paliwa.

z kranikiem jest taki problem ze go niema i nie było i skuter jeżdził jest tylko zwykły założony od np. rometa wsk do zamykania paliwa na noc i on na tym jeżdził ale mi sie zdaje ze to przez mały dopływ paliwa bo jak jade mniejszym gazem to dalej zajade chwile poczekam i odpali. Filter stożkowy nówka.

cytat; ale mi sie zdaje ze to przez mały dopływ paliwa bo jak jade mniejszym gazem to dalej zajade chwile poczekam i odpali. Filter stożkowy nówka.koniec cytatu.

raczej na pewno

jaki "filter"???
Filtr człowieku to sie nazywa.

Teraz stracił iskre. Chyba elektryka cos poszła. bo cewki i te inne bajery działaja.