Ssanie elektryczne

Witam

Mam gaźnik mikuni i potrzebuje w ogóle odłączyć ssanie, ponieważ w moim neosię niema wejscia na takie ssanie. Proszę o szybką odpowiedź bo na dyszy 57,5 musiałem przerwiercać filtr powietrza bo cały czas miał za dużo paliwa. No jak się nieda to mam prośbę ponieważ mam elektryke od generica i tam jest wejscie na ssanie. Może da się jakoś połączyć te obie elektrykiż

Edit igiłeka jest na dole jak nie jest podłączony to chyba jak się podłączy to podnosi się do góry, z tego wychodzi.

Wiesz co ja w moim tgb tez mam gaźnik mikuni i u mnie ssanie wyłącza się odłączając dwie wtyczki (zielone) znajdują się pod siedzeniem.

No tak tylko ja orginalnie ssanie miałem ręcznie a teraz mam automata. I ja niemam wejscia żęby podłączyć to ssanie. A igiełka jest opuszczona w dół, to jest dobrze ?? tzn że jest wyłączone?

U mnie po podłączeniu napięcia igła wysuwa się ze ssania - tak że jest głębiej w gaźniku.

http://www.youtube.com/watch?v=-8l6FsSWzSc

Ej Panowie ssanie jest raczej odłączone żę rano nie chce palić, a jak bym podpioł to ssanie bezpośrednio do akumulatora to normalnie będzie działało ??

  1. Do regulatora.
    2. Musi mieć rezystor.

    Nie kombinuj tylko sprawdź czy jest sprawne i czy dochodzi do niego napięcie…

Podłączyłem ssanie bez pośrednio do aku i chyba działa, tylko jest cały czas ciepłe to ssanie, na noc odłączyłem od akumulatora. No a jak podłącze do regulatora to co się zmieni ?

No chyba to że będzie szło mniejsze napięcie (lub natężenie prądu"nie jestem pewien"), a jak jest ciepły to nie dobrze, zrób tak jak napisał kolega wyżej!

Dzisiaj wyjełem to ssanie i podłączyłem do aku i po paru minutach jak się nagrzało igiełka wysuneła się w dół. Czyli muszę przy każdym odpalaniu podpinać ssanie i jezdzić na podpiętym do aku. Bo jak się igiełka wysunie to się ssanie chyba wyłącza ?? Prawdaż
Ponieważ jak odłącze od napięcia to znowu się cofa w górę

Dokładnie tak działa ssanie. Tam w środku jest grzałka i metal który rozszerza się pod wpływem jej ciepła.

No dobra ale odpinam ssanie po jezdzie ale rano trzeba go kopać z 5min żeby odpalił :confused: Przecież powinno być włączone