Sprzedam prawie nowe Agility City 50

Sprzedaję skuter Kymco Agility City 4T.
Kupiłem go w poznańskim salonie w styczniu tego roku (2012, cena nowego 6.700 zł), w tym też miesiącu go rejestrowałem. Dla ścisłości jednak - rok produkcji skutera to 2010, jednak do momentu zakupu przeze mnie stał w salonie. Jest oczywiście na gwarancji do stycznia 2014 r. !

Swoją drogą, jeśli ktoś zastanawia się nad zakupem nowego, to polecam jednak przemyślenie opcji kupna używanego z przebiegiem rzędu 2000 km, ze względu na to, że jest on dotarty, po przeglądach (odchodzi koszt 350 zł + spokój na 3 lata), gotowy do jazdy, a jednak nadal niemalże nowy.

Kupowałem go z zamiarem użytkowania przez co najmniej kilka lat, tak więc był traktowany z należytą dbałością - docieranie zgodnie z zaleceniami (do przebiegu 500 km nie przekroczyłem 30 km/h, potem stopniowo podnosiłem prędkości o 5 km/h na każde 100 przejechanych kilometrów), przegląd pierwszy jak i drugi przy odpowiednim przebiegu (drugi wraz ze zmianą oleju zrobiony 200 km temu), chowany oczywiście w garażu itp. Postanawiam jednak sprzedać ze względu na plan zakupu czegoś większego :)

Skuter jak wiadomo ma silnik 50 cm3, co oznacza że nie potrzeba mieć uprawnień na niego. Przekonałem się, że to jest doskonały pojazd do codziennego, sprawnego przemieszczania się po mieście (jest wąski i bardzo zwrotny, omijanie korków to żaden problem) jak i na trasach podmiejskich - ze względu na dużą kanapę i duże koła nawet dłuższa jazda na nim to czysta przyjemność, pozycja kierowcy jest bardzo komfortowa.

Przebieg na dzień dzisiejszy - 2480 km.

Kupującemu oferuję W CENIE ZAKUPU GARAŻOWANIE skutera w ogrzewanej hali garażowej przez cały sezon zimowy (Poznań).

Widoczny na zdjęciach kufer dodam do skutera za dodatkowe 100 zł.
Motokoc widoczny na jednym zdjęciu dodam do skutera za dodatkowe 150 zł. Przy okazji - serdecznie polecam jakikolwiek motokoc, jazda z nogami pod nim wydłuża sezon o wiele tygodni. Oryginalny motokoc kosztuje 400 zł.

A gdzie te zdjęcia

I cena