Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

SPRZEDAM MBK SKYLINER yamaha majesty

Kategoria: OFFtopic

Dodano 4 lata temu

1. DARIUSZZ24

Witam,
    mam do sprzedania piękną czarną Yamahe majesty znaczy sie mbk skyliner ale to przecież to samo :)
    Skuterek jest z 2004 rok poj. 125 ccm
    czarny z czarną szybką i oryginalnym kuferkiem z oparciem dla pasażera. w skuterze wymieniłem olej w silniku i skrzyni biegów oraz klocki z tyłu i filtr powietrza.
    spalanie jakies 2.5l/100 km
    cena 4500 zl do negocjacji.
    zdjęcia mogę wysłać na maila.

Odp.: SPRZEDAM MBK SKYLINER yamaha majesty
    Napisano 4 lata temu, przez DARIUSZZ24, Postów: 1, Użytkownik

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Dotychczas brak tagów.

SPRZEDAM MBK SKYLINER yamaha majesty: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Romet Zetka (ZK) 50/125: Niezwykła Prezentacja

Romet Zetka (ZK) 50/125: Niezwykła Prezentacja

10 Czerwiec 2012

Romet Zetka 50 to od wielu sezonów jeden z najczęściej wybieranych motorowerów w Polsce. Dla wielu jest spełnieniem marzeń, dlatego, nie ma co ukrywać - ten jednoślad można spotkać "tuż za rogiem".

Wideo14 opinii

Dlaczego Vespa? Bo niczego nie udaje

Dlaczego Vespa? Bo niczego nie udaje

07 Grudzień 2010

Jeszcze parę lat temu, przed boomem w Polsce synonimem słowa skuter była Vespa. Niemal tylko i wyłącznie. Dziś nadal jest to jeden z najpopularniejszych miejskich jednośladów. Dlaczego?

Opinie6 opinii

Objawy przytarcia silnika i jak nie zatrzeć silnika

Objawy przytarcia silnika i jak nie zatrzeć silnika

18 Czerwiec 2014

Objawy zatarcia, albo samego przytarcia cylindra w skuterze czy motorowerze są zawsze takie same. Jak rozpoznać, że coś z silnikiem dzieje się nie tak? W jaki sposób zapobiegać przykrym niespodziankom? O tym dziś w Skuterowo.com.

Porady0 opinii

Strona wykorzystuje pliki sesji coockie. © 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 Skuterowo.com. Grupa OnAir!. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com jest wpisane do Ewidencji Sądu Okręgowego Miasta Stołecznego Warszawy, zgodnie z art. 7 ust. 2 pkt 3 Prawa prasowego. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.