Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

SPRZEDAM MBK SKYLINER yamaha majesty

Kategoria: OFFtopic

Dodano 4 lata temu

1. DARIUSZZ24

Witam,
    mam do sprzedania piękną czarną Yamahe majesty znaczy sie mbk skyliner ale to przecież to samo :)
    Skuterek jest z 2004 rok poj. 125 ccm
    czarny z czarną szybką i oryginalnym kuferkiem z oparciem dla pasażera. w skuterze wymieniłem olej w silniku i skrzyni biegów oraz klocki z tyłu i filtr powietrza.
    spalanie jakies 2.5l/100 km
    cena 4500 zl do negocjacji.
    zdjęcia mogę wysłać na maila.

Napisano 4 lata temu, przez DARIUSZZ24, Postów: 1, Użytkownik Link do wypowiedzi

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Dotychczas brak tagów.

SPRZEDAM MBK SKYLINER yamaha majesty: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Skutery: Nietolerancja na Drodze

Skutery: Nietolerancja na Drodze

11 Wrzesień 2012

Będąc wieloletnim użytkownikiem drogi dość często zdarzało mi się zauważyć różne przejawy agresji i nietolerancji uczestników ruchu. Zrozumiałe może być nerwowe zachowanie kierowców, kiedy są świadkami rażących błędów innych.

Blogi Skutery31 opinii

Suzuki GSX-R750: Zdjęcia, Opis, Cena, Dane techniczne

Suzuki GSX-R750: Zdjęcia, Opis, Cena, Dane techniczne

04 Styczeń 2015

Nie da się ukryć przeznaczenia tego modelu po zobaczeniu go... Typowo sportowa stylistyka opisująca legendę dróg. Lżejszy od swojego poprzednika, bardziej dopracowany, by osiągać jeszcze lepsze wyniki.

Motocykle Zdjęcia0 opinii

Zipp XRace 50: Prezentacja

Zipp XRace 50: Prezentacja

04 Luty 2012

XRace 50 to pojazd o podobnej filozofii co Pro 50. Motorower o wyglądzie dorosłego motocykla. Pojazd nie jest dostępny jeszcze w sprzedaży, nie jest również znana jego cena. Szczegóły producent zdradzi dopiero na początku marca. Za to już dziś w Skuterowo.com możecie zobaczyć prezentację tego modelu.

Motorowery Wideo8 opinii

Strona wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 Wydawca: Skuterowo.com. Grupa OnAir!, 04-501 Warszawa, Płowiecka 3. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.