Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

SPRZEDAM MBK SKYLINER yamaha majesty

Kategoria: OFFtopic

Dodano 4 lata temu

1. DARIUSZZ24

Witam,
    mam do sprzedania piękną czarną Yamahe majesty znaczy sie mbk skyliner ale to przecież to samo :)
    Skuterek jest z 2004 rok poj. 125 ccm
    czarny z czarną szybką i oryginalnym kuferkiem z oparciem dla pasażera. w skuterze wymieniłem olej w silniku i skrzyni biegów oraz klocki z tyłu i filtr powietrza.
    spalanie jakies 2.5l/100 km
    cena 4500 zl do negocjacji.
    zdjęcia mogę wysłać na maila.

Odp.: SPRZEDAM MBK SKYLINER yamaha majesty
    Napisano 4 lata temu, przez DARIUSZZ24, Postów: 1, Użytkownik

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Dotychczas brak tagów.

SPRZEDAM MBK SKYLINER yamaha majesty: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Nowy Zipp Vapor w teście Skuterowo.com

Nowy Zipp Vapor w teście Skuterowo.com

17 Lipiec 2011

Mały, miejski, dla początkujących. Nowy Vapor, podobnie jak poprzednik ma zachęcać do zakupu tych, którzy myślą o pierwszym w swoim życiu skuterze. Czy warto zainteresować się nową propozycją przasnyskiego producenta?

Informacje1 opinia

3500 PLN trafiło do Użytkowników Skuterowo.com

3500 PLN trafiło do Użytkowników Skuterowo.com

12 Styczeń 2011

Lem, Luma i Motokoce.pl organizując świąteczną zabawę nie spodziewało się tak dużego zainteresowania.

Informacje Konkursy11 opinii

Zipp Pro 50 - Naprawdę taki zły? Podsumowanie i opinie: 4000 km

Zipp Pro 50 - Naprawdę taki zły? Podsumowanie i opinie: 4000 km

17 Luty 2014

Przez całą zimę się zastanawiałem... Czy to dobrze że wybrałem Zipp Pro 50? Przecież tyle krąży o nim negatywnych opinii, plotek. Że sprzęt jest awaryjny... że tandetny .... że do niczego się nie nadaje. Nic bardziej mylnego.

Blogi16 opinii

Strona wykorzystuje pliki sesji coockie. © 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 Skuterowo.com. Grupa OnAir!. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com jest wpisane do Ewidencji Sądu Okręgowego Miasta Stołecznego Warszawy, zgodnie z art. 7 ust. 2 pkt 3 Prawa prasowego. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.