Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

SPRZEDAM MBK SKYLINER yamaha majesty

Kategoria: OFFtopic

Dodano 3 lata temu

1. DARIUSZZ24

Witam,
    mam do sprzedania piękną czarną Yamahe majesty znaczy sie mbk skyliner ale to przecież to samo :)
    Skuterek jest z 2004 rok poj. 125 ccm
    czarny z czarną szybką i oryginalnym kuferkiem z oparciem dla pasażera. w skuterze wymieniłem olej w silniku i skrzyni biegów oraz klocki z tyłu i filtr powietrza.
    spalanie jakies 2.5l/100 km
    cena 4500 zl do negocjacji.
    zdjęcia mogę wysłać na maila.

Odp.: SPRZEDAM MBK SKYLINER yamaha majesty
    Napisano 3 lata temu, przez DARIUSZZ24, Postów: 1, Użytkownik

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Dotychczas brak tagów.

SPRZEDAM MBK SKYLINER yamaha majesty: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Polak Potrafi: Romet Ogar 900

Polak Potrafi: Romet Ogar 900

22 Grudzień 2010

Zobacz jak powstaje nowa, odświeżona wersja legendarnego Ogara w zakładach Arkus & Romet Group.

Wideo6 opinii

Jak wymienić olej w skuterze i motocyklu w 15 minut?

Jak wymienić olej w skuterze i motocyklu w 15 minut?

30 Maj 2011

Wymiana oleju na nowy to tak, jakbyśmy dostali nowe buty, albo po dwóch tygodniach noszenia tych samych rzeczy mogli się wreszcie przebrać. Silnik na pewno się odwdzięczy swoją wydajną pracą!

Porady14 opinii

Gdzie można parkować skuterem?

Gdzie można parkować skuterem?

12 Kwiecień 2013

Ze względu na swoje gabaryty skutera z reguły jego parkowanie nie jest jakimś większym problemem. Najczęściej możemy postawić go gdziekolwiek – i będzie dobrze. Warto jednak sprawdzić, czy aby na pewno?

Porady Prawo0 opinii

© 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 Skuterowo.com. Grupa OnAir!. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com jest wpisane do Ewidencji Sądu Okręgowego Miasta Stołecznego Warszawy, zgodnie z art. 7 ust. 2 pkt 3 Prawa prasowego. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.