Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

SPRZEDAM MBK SKYLINER yamaha majesty

Kategoria: OFFtopic

Dodano 4 lata temu

1. DARIUSZZ24

Witam,
    mam do sprzedania piękną czarną Yamahe majesty znaczy sie mbk skyliner ale to przecież to samo :)
    Skuterek jest z 2004 rok poj. 125 ccm
    czarny z czarną szybką i oryginalnym kuferkiem z oparciem dla pasażera. w skuterze wymieniłem olej w silniku i skrzyni biegów oraz klocki z tyłu i filtr powietrza.
    spalanie jakies 2.5l/100 km
    cena 4500 zl do negocjacji.
    zdjęcia mogę wysłać na maila.

Odp.: SPRZEDAM MBK SKYLINER yamaha majesty
    Napisano 4 lata temu, przez DARIUSZZ24, Postów: 1, Użytkownik

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Dotychczas brak tagów.

SPRZEDAM MBK SKYLINER yamaha majesty: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Życie jak w Matrixie: Chamy

Życie jak w Matrixie: Chamy

15 Lipiec 2012

Już Marszałek Piłsudski mówił o Polakach „Naród wspaniały, tylko ludzie k%!@#y”. Choć wiele już napisano i wypowiedziano o takich cechach charakteru jak wymieniona przez wodza sanacji, nadal postawa ta potrafi zaskoczyć. Chamy. Spotkasz ich wszędzie...

Blogi20 opinii

Skutery i Motocykle 125 na prawo jazdy kat. B: Pytania i odpowiedzi

Skutery i Motocykle 125 na prawo jazdy kat. B: Pytania i odpowiedzi

29 Czerwiec 2014

Nasza skrzynka redakcja@skuterowo.com zalewana jest przez Was pytaniami odnośnie zarówno skuterów, jak i motorowerów 125 na prawo jazdy kat B. Zebraliśmy te najczęściej się pojawiające i odpowiadamy na nie poniżej. Jeśli pomogliśmy podziel się tym artykułem z innymi.

Prawo5 opinii

ZIPP organizuje dni otwarte i pokazuje nowe modele

ZIPP organizuje dni otwarte i pokazuje nowe modele

12 Maj 2010

ZIPP hucznie wprowadza nowe modele do sprzedaży. Z tej okazji organizuje dni otwarte w salonach na terenie całej polski, jak wcześniej informował serwis Skuterowo.com w tym sezonie pojawiają się zupełnie nowe propozycje: Triad 2, Quantum RS, Simpli.

Imprezy Nowości11 opinii

Strona wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 Skuterowo.com. Grupa OnAir!. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com jest wpisane do Ewidencji Sądu Okręgowego Miasta Stołecznego Warszawy, zgodnie z art. 7 ust. 2 pkt 3 Prawa prasowego. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.