Sprzedam Kymco Super 9 LC 2008r.

Witam, mam na sprzedaż skuter KYMCO Super 9 LC chłodzony cieczą w stanie bardzo dobrym.
Skuter zakupiony w 2010 roku w salonie przez mojego kuzyna, ma na chwilę obecną TYLKO 4700km przebiegu. Było to jego „oczko w głowie”.
Odkupiłem skuter od niego ponieważ potrzebowałem środek transportu do pracy, a w taką pogodę jaką mamy skuter jest idealnym rozwiązaniem. Radykalnie zmniejsza nam koszty dojazdów i sprawia nie lada frajdę z jazdy.

Skuter odkupiłem miesiąc temu a teraz niestety muszę się go pozbyć bo pilnie potrzebuję samochód ze względu na sprawy osobiste.

W skuterze kuzyn wymieniał sprzęgło, wydech, wariator, dzwon sprzęgła, sprężyny sprzęgła, sprężyna centralna, odblokował moduł, odblokował rolkę na wariatorze, zamontował większą dyszę w gaźniku i wymienił rolki wariatora na (6,9gram).
Więc skuter jest bardzo zrywny i szybki(v-max ok. 90-95km/h). Oczywiście jeżeli ktoś jest zainteresowany kupnem dla swojego dziecka i ta prędkość jest za duża to istnieje możliwość zablokowania.

Dodatkowo dla osób które lubią różne bajery jest profesjonalnie założona instalacja elektryczna z oświetleniem LED. Podświetlana chłodnica, spód skutera i tył, BARDZO FAJNIE SIĘ PREZENTUJE W NOCY.

Skuter wyjechał z salonu kupiony za 5800zł a dodatkowe pieniądze w niego włożone na tuning to około 2000zł.

Lepiej zapłacić więcej i wiedzieć co się ma niż kupić chiński z salonu za taką samą kwotę który pojeździ rok i nie będzie się do niczego nadawał..
Na wszystko posiadam faktury, dorzucam GRATIS bardzo fajny kask NEXO.

CENA:4299 zł
do negocjacji.
Zapraszam do obejrzenia i na jazdę testową we Włocławku.
Tel. 693-090-330
ZDJĘĆ JESZCZE NIE ZROBIŁEM, JEŻELI KTOŚ BĘDZIE ZAINTERESOWANY TO ZROBIĘ I DODAM TUTAJ.