Sprzedam czesci do keeway 2t Cylinder..

Mam do sprzedania pare czesci do skutera keeway hurricane pasuje tez do innych skuterow 2T.

Czesci jakie mam

- cylinder 49ccm seryjny zrobilem na nim 5000km, zatarty ogolnie cylinder dobrze sie spisywal szlif i bedzie smigal az milo

- cylinder 60ccm 43mm, kupilem go na allegro za 70zl, ogolnie wszystko bylo pieknie tylko przegrzalem go raz przy wyjezdzie nad wode bylo wtedy 35stopni do tego jechalem z kolezanka, dotarlem go bardzo dobrze zrobilem na nim 3000km po czym wymienilem na cylinder 70 ccm bo mialem go "okazyjnie". Ogolnie cylinder w stanie dobrym rysy sa delikatne ale nie wyczuwalne, jezdzilem na nim do konca i skuter calkiem dobrze smigal. (z tym cylkiem mam nagrany filmik jak jade 90km/h znajduje sie na tym forum)

-cylinder 70ccm 47mm kupilem go za 140 zl, aktualnie na nim jezdze ale jezeli znajdzie sie kupiec to sprzedam bo wujek kupil mi cylek za 300 zl :)

a i do cylindrow mam glowice z 50 ccm i 70 ccm, ogolnie to glowica 50 ccm moze byc przy cylku 60 ccm.

- sprzeglo seryjne przejechalem na nim 7000 km po czy gladz popekala nie wiem dlaczego sprzedam to razem z dzwonem

- gaznik seryjny, uzywalem przez 8000km.

Co do cen to jezeli ktos by sie zainteresowal to proze pisac w tym temacie. A i o czesci prosze pytaj bo moge czasami miec

Za jakis tydzien bede mial jeszcze seryjny wariator ktory jest stuningowany tak ze zamyka licznik w hurricane jezeli jest ktos chetny to prosze pisac w temacie ;-)

mam jeszcze kierunkowskazy :)

Mam jeszcze alarm takze z hurricana.

zapomnialem o kufrze dostalem go z skuterem wgl go nie uzywalem tzn mialem go przez jakies 400 km, kufer jak nowy.

Chetny? pisz na gg 24149015, lub w tym temacie

Refreah ceny naprawde niskie, o czesci pytac.