Skuter z Tesco do 1500 Zł

Witam, zamierzam kupić skuter w tesco, max cena to coś ok. 1500 zł. Jaki polecacie? Czy mógłbym do niego lać V-Power Nitro+ Racing ?

najlepiej lać zwykła 95

Chcesz kupic najtanszy skuter a lac benzynke za ponad 6zl? :D
Juz mnie nic na tym forum nie zdziwi...

w tesco droższych nie ma.. Czy nie uszkodzi sie skuter od takiej benzyny?

98 jest gowno warta ,poniewaz ma zastosowanie tylko w zimie do niszych temperatur, moze go tam troche przycisnie ale to ....

Budżet wzrósł. Chcę kupić skuter/ścigacz do 2000 Zł, już niekoniecznie z Tesco.

nowy? używany?

Raczej bym wolał nowy

Router bassa ja mam i polecam przyjechałem już 4tyś i 0 awarii albo torros to jest prawie to samo co bassa.A koszt Bassy 1800-2000zł

Jasne, przejedziesz tymi skuterami 99999 km (aż się licznik skończy), i 0 awarii ;D

Jeśli chodzi o torosa to kolega izdebski ma już duże doświadczenie z tymi skuterami ;D

Nie plećcie głupot - skutery z Tesco się nie psują!
To jest międzynarodowa sieć sklepów i byle czego nie sprzedają!
Dużo, tanio - TESCO!

haha dozbieraj jeszcze 5 stów a będziesz miał takiego bydlaka jak ja pozdro
made in japan
a nie china

Jak się dba, to się ma!!!!

Kup Toros el loco ja kupiłem go w maju w realu dałem 2.500 i jak do tej pory mam przejechane ponad 800 km i chodzi bez awaryjnie ma fajne przyspieszenie na blokadach 55km/h.Polecam

Mój Toros FRESCO był kupiony w REALU w katowicach i przejechałem nim 7.000km bez awaryjnie. Nie bójcie się skuterów z takich sklepów.

jak się trafi to będzie jeździł

Quantumek masz rację że nie ma co się bać skuterów z supermarketów bo to jest praktycznie to samo co w sklepach z skuterami oczywiście nie wszystkie ale sam widziałem w Tesco router bassa kosztował 1.699 a w salonie ze skuterami kosztował bassa 2.499 i niektórzy myślą że jak kupi w salonie to mu dużej wytrzyma