Skuter odpala lecz po kilku minuitach gaśniue i ma cieżko odpalić – 4T

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #66946
    kamikadze51293
    Użytkownik
    • 1
    • 1Postów:

    Witam
    Mam taki problem,nabyłem skuter od kolegi który stał u niego około roku czasu nie odpalany, przyprowadziłem go do siebie i go uruchomiłem olej sprawdziłem wymieniłem jest wszystko ok,świeca też jest ok,gaźnik wyczyściłem,zawory ustawiłem i wychodzi na to że powinno być wszystko ok ale jest jeden problem a polega on na tym że powiedzmy skuter stoi całą noc to odpala normalnie bez większych problemów lecz pochodzi ze 5-7 min i obroty spadają i gaśnie a gdy już zgaśnie ma trudno odpalić i trzeba go dłuższą chwilę kręcić oraz kopać,wina gaźnika to raczej nie jest ponieważ od kolegi pożyczałem gaźnik i były podobne objawy,macie jakieś pomysły by jakoś ten problem usunąć ? a i jeszcze zapomniałem dodać że gdy już odpali i działa dobrze to dam mu gaxu tak do 5tys obr to nie spada tak jak powinien na te przykładowo 2tys tylko jest 3-3.2tys obr że koło się kręci i nie spada do obrotów niskich.czy to może być np.wina kranika ? ale paliwo dochodzi w komorze pływakowej paliwo jest gdy odczepiam ten wężyk to paliwo ucieka stamtąd. dzięki za wszelką pomoc 🙂

    #67096
    Kinderinho
    Użytkownik
    • 17
    • 73Postów:

    Tez tak mialem w swoim poprzednim skuterze Zumico Ignis. Nie wiem jak Tobie ale mi sie poprostu zalewal. Wymienilem gaznik i tyle . Skoro leci Ci paliwo z wezyka tak jak opisales to ta pompka dziala . Przeczysc filr paliwa i sprawdz czy do gaznika wszystko ladnie dochodzi , moze to wina pylkow z baku. Jak to nie pomoze to przeczysc filtr powietrza.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button