Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

Skuter nie chce odpalić

Kategoria: Serwis

Dodano 2 lata temu

• (Nie znaleziono powiązanych)

1. lukasami95

Witajcie, mam następujący problem jeździłem skuterem marki Kingway Martinelli 4t ( 65ccm :) ) i na drugi dzień już nie chciał odpalić. Sprawdzałem czy jest paliwo iskra zawory wszystko ok ale świeca nie jest zalana wiec wyczyściłem gaźnik dokładnie i po wielkich trudach odpalił i w tym problem żeby go odpalić trzeba kręcić go na rozruszniku z 5-10 sek na rozruszniku żeby zapalił ( ale strasznie ciężko i nie wolno dodać gazu bo jak doda sie to nie odpali). Jak ciepły to pali ale zimny to już nie. Dzisiaj rozebrałem żeby zobaczyć świecę i czy paliwo jest i już nie zapalił. Proszę o pomoc.

PS może to to ssanie elektroniczne albo coś z zapłonem ??

Odp.: Skuter nie chce odpalić
    Napisano 2 lata temu, przez lukasami95, Postów: 25, Użytkownik

2. bitronxp1

dziwne jest to u ciebie bo przewaznie jak nie chce odpalic skuter to mu sie daje gazu przy odpaleniu, można tez na sucho pare razy kopniakiem zakrecic i potem stacyjke przekrecasz i z kopniaka dajesz , u mnie na 80ccm to ze startera nie ruszy dopiero jak jest ciepły

Napisano 2 lata temu, przez bitronxp1, Postów: 401, Użytkownik

3. lukasami95

wszytko było ok zgasiłem go wstawiłem na garażu a na drugi dzień nie działa

skuter ma przejechane około 4000km po około 1200km dałem 65cylek i śmigał

4. bitronxp1

a akumulator masz dobry, sprawdz olej silnikowy ile jego masz,sprawdz filtr powietrza , filtr paliwa

Napisano 2 lata temu, przez bitronxp1, Postów: 401, Użytkownik

5. Ryglos

Sprawdź filtr powietrza, od tego powinieneś zacząć na początek.

Derbi Senda X-Treme 2008r.
    Napisano 2 lata temu, przez Ryglos, Postów: 2531, Użytkownik

6. lukasami95

filtr czysty przeciez jak odpali juz to normalnie chodzi i jezdzi tylko mam problem z samym odpaleniem.

7. Chriss

Hej, ja też mam właśnie taki problem. Ale u mnie ładnie odpalił, ale po krótkiej przejażdżce już nic, tylko przy odpalaniu był dźwięk rozrusznika itp. Skuter nie chciał odpalić ani z kopa ani z elektro startu. Świeca jest ok, aku jest ok filtr jest ok. Skuter ma przejechane 950km. Dzisiaj przewrócił mi się jak stał na stopce bocznej, ale szybko wyłaczyłem, i tylko klamka hamulca się odgięła. Również go dzisiaj myłem, ale uważałem na filtry i wszystkie dziurki. Czy coś mogło być podczas tych czynności kluczem do problemu? Czy jeśli się przewrócił to też się mogło coś stać?? Pomóżcie, bo skuter mam 2 miesiące dopiero- Romet 747. Pozdrawiam

Napisano 2 lata temu, przez Chriss, Postów: 14, Użytkownik

8. pepe_1235

moze gdzieś nie dochodzi paliwo

Napisano 2 lata temu, przez pepe_1235, Postów: 2, Użytkownik

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Skuter nie chce odpalić: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Znak D-15: przystanek autobusowy

Znak D-15: przystanek autobusowy

01 Styczeń 2010

Oznacza miejsce zatrzymywania się wskazanych na znaku pojazdów wykonujących odpłatny przewóz osób na regularnych liniach. Oznacza ponadto miejsce do zatrzymywania się innych niż autobus pojazdów samochodowych wykonujących odpłatny przewóz osób na regularnych liniach i pojazdów przeznaczonych do przewozu dzieci do szkół i przedszkoli.

Prawo0 opinii

Hyosung szuka nowych dealerów marki

Hyosung szuka nowych dealerów marki

06 Wrzesień 2013

Arkus & Romet Group wyłączny dystrybutor koreańskiej marki Hyosung w Polsce, oferuje na atrakcyjnych warunkach współpracę dealerską w zakresie dystrybucji motocykli. Hyosung jako jedyna motocyklowa marka posiada w Polsce 5-letnią gwarancję na swoje produkty.

Informacje0 opinii

Aprilia Scarabeo 200 i.e.: Zdjęcia i dane techniczne

Aprilia Scarabeo 200 i.e.: Zdjęcia i dane techniczne

05 Marzec 2014

Scarabeo 200 wchodzimy już w większe pojemności silnika. Żeby zasiąść tą maszynę od Aprilii trzeba mieć albo prawo jazdy A albo A2. Scarabeo z sercem 181 cm3 i mocą 19 KM

Zdjęcia0 opinii

Strona wykorzystuje pliki sesji coockie. © 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 Skuterowo.com. Grupa OnAir!. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com jest wpisane do Ewidencji Sądu Okręgowego Miasta Stołecznego Warszawy, zgodnie z art. 7 ust. 2 pkt 3 Prawa prasowego. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.