Skuter do 2000

Witam , możecie pomyśleć że to kolejny temat typu co kupić za 2000 .. , dużo sie nie mylicie , po prostu planuje zakup jakiegoś skutera , może być chińczyk , niekoniecznie chce wydać to 2000 ale coś w tym zakresie. chciałbym tam wsadzić większy cylinder i zależy mi tylko żeby przejeździć nim 2 lata i robić prawko , praktykę w jeździe skuterkiem raczej mam , miałem już Kingway coliber REX przejechałem ponad 6000Km , problemu z operowaniem nie miałem . bardzo zależy mi na nowym skuterku ,myślałem nad Torrosem F16 i chciałbym zobaczyć waszą opinie , co doradzicie , z czasem chciałbym w nim coś porobić , żeby urozmaicić sobie jazde , czekam na wasze propozycje,

Kolego, masz 2000zł na wszystko łącznie z kaskiem, rejestracją i ubezpieczeniem? Czy tylko na sam skuter a resztę kasy masz oddzielnie?

kask mi został po moim starym skuterze więc o to sie nie martwie 2000 jest tylko na skuter

Jak chcesz nowy to Toros w zupełności się sprawdzi.

a teraz pytanie , jeżeli będę chciał coś w nim zrobić to sie nie rozpadnie ?

Chodzi mi o wsadzenei cylindra i ogólnie przeróbki ?

Dziesiętki użytkowników Torosów dokonują modyfikacji poprzez zmianę cylindra czy wariatora i jeżdżą.

Ważne, aby właściwie dotrzeć silnik oraz nie katować go podczas eksploatacji.

ostatnio na allegro znalazłem coś takiego http://allegro.pl/najlepszy-zestaw-tuningowy-4t-80cc-tuning-skutera-i2489901404.html myślicie żę możę to poprawić osiągi w takim skuterku czy lepiej klasycznie pojedyńcze części chińskie kupoiwać ?

opłaca sie coś takiego ?

to jest do 4T.

Lepiej poszukać osobno moim zdaniem, pamiętaj Ścigacza z niego nie zrobisz;p

nooo ten torros to jest 4T ;d