skuter do 10 tyś.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #114244
    misiek1997
    Użytkownik
    • 4
    • 14Postów:

    Witam. Chciałbym poznać propozycje skutera 50 ccm do +/- 10 000 zł
    Skuter ma być nowy i tylko markowe, żadne chinole tylko yamaha, Honda coś takiego.
    Myślałem głębiej o modelu aerox r naked..

    #114248
    monek100
    Użytkownik
    • 12
    • 296Postów:

    Peugeot Speedfight, Jetforce, Aprilia SR. Kieruj się raczej wyglądem bo silniki mają podobne. Ja osobiście też bym brał aerox

    #114261
    matol1798
    Użytkownik
    • 27
    • 750Postów:

    W Peugeoty bym się nie bawił. Są drogie a nie odbiegają jakością od reszty markowców. Nie myślałeś o czymś typu Yamaha TZR , Derbi GPR , Aprilia RS 50 ?

    #114387
    misiek1997
    Użytkownik
    • 4
    • 14Postów:

    Myślałem nad yamahą tzr lecz śmiesznie by wyglądało jak bym jechał 45 km/h “ścigaczem”. Oglądałem jeszcze honde nsc50r.

    #114406
    LukowskiChlopak
    Użytkownik
    • 3
    • 104Postów:

    nowy że nówka? Kup zeszłorocznego Neos’a (yamaha) koszt na oko z 6,000?
    4tys ci zostaną to powymieniasz części, wszystko i bedzie dobra maszynka 🙂 a jak uzywany to kup z 2005-2007roku yamaha tzr czy rs 🙂
    Bądz uzywanego roxa, bo nowy to koszt ponad 10tys jak sie nie myle..

    #115347
    Anonim
    Nieaktywny
    • 19
    • 199Postów:

    Chyba Ci sie we lbie poprzewracalo.. 10 tys za kosiarke? Rodzice sie zgodzili na to? za tyle hajsu wolalbym sobie kupic jakies autko..

    #115351
    LukowskiChlopak
    Użytkownik
    • 3
    • 104Postów:

    lecz, lepiej byłoby kupić tzr używane a nie skuter 🙂 Albo poczekać zrobić prawko na 125 i kupić yzf 125. Takie są moje plany 😀

    #115362
    misiek1997
    Użytkownik
    • 4
    • 14Postów:

    Panie Romet4t7x7 szanuje pana opinię jednak że musi pan zwrócić uwagę że są osoby z większym budżetem. Za 10 tyś można mieć owszem auto ale chyba starego skorodowanego golfa 3, w którego wpakuje się więcej kasy za naprawe niż za sam pojazd.
    A teraz wracając do tematu.. bardziej odpowiadało by mi skuter niż ala “ścigacz”. A coś na temat Hondy nsc50r ?

    #115364
    Anonim
    Nieaktywny
    • 14
    • 81Postów:

    Nie chcę ci narzucać swojego zdania ale ja na twoim miejscu zainwestowałbym w jakiś fajny, markowy motorower a nie skuter.
    Np yamaha tzr 50. Daje duuuużo więcej frajdy z jazdy niż np aerox.
    Kiedyś jeździłem chińskim skuterem a dziś zippem pro 50 z cylindrem 72.
    Mówię ci. Różnica jest nie do opisania. Niesamowita frajda z jazdy i
    ten lans na wygląd czegoś co nie przypomina zwykłej 50. Automat szybko się nudzi, a z takim budżetem to możesz zaszaleć.
    Radzę ci bież tzr a koledzy padną z wrażenia. Nie ma to jak podjechać czymś co wygląda jak ścigol pod szkołę.

    #115366
    michaelo
    Użytkownik
    • 15
    • 30Postów:

    Bierz nowego neosa mój na orginalnych czesciach + tłumnik leo vince touring leci 90/h

    #115368
    Anonim
    Nieaktywny
    • 14
    • 81Postów:

    a tzr poleci 100 w serii i daje więcej radości z jazdy

    #115374
    Blantoholik
    Użytkownik
    • 4
    • 29Postów:

    Yamaha Aerox 🙂
    Po Odblokowaniu v-max 85-92 🙂

    #115441
    Anonim
    Nieaktywny
    • 14
    • 81Postów:

    Ja bym nie brał skutera bo szybko się nudzi, jest słabszy, wolniejszy i gorzej wygląda. Porównaj parametry aeroxa z parametrami yamahy tzr.

    #115446
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

    Dobrze myślisz, nie bierz “ścigacza” 50ccm , bo to śmiech na sali nie żaden lans. A jeżdżenie na takich pierdzikach 100 km/h to nie jest najlepszy pomysł. Ta Honda, o którą pytałeś, to jest wybór bardzo rozsądny. Wygląda rasowo, ale 100 km/h nim nie pojedziesz, za to jest bardzo oszczędny dzięki wtryskowi paliwa.

    #115451
    KrzysiekP
    Użytkownik
    • 14
    • 2 166Postów:

    do

    misiek1997

    wszystko co pisza posiewa tylko “zgroze”

    jesli chcesz jakies wskazówki to napisz do mnie na priv. sprobuje ci “podsunąc” jakies propozycje JEDNAKZE WYBOR BEDZIE NALEZAL TYLKO I WYLACZNIE DO CIEBIE. jednoslad powinno sie dobierac realnie pod wlasnym katem boroznym osobo co innego sie podoba, sa maszyny bardziej i mniej awaryjne, droższe i tansze ale przy kazdej obowiazuje zawsze sprawdzona zasada – prawda JAK DBASZ TAK MASZ. sam jestem przykladem takiej prawdy gdyz swoją inca strett 50 2t zrobilem w niecale trzy lata od daty zakupu ponad 40,5 tys km nie robiac remontu silnika etc…..

    #115452
    matol1798
    Użytkownik
    • 27
    • 750Postów:

    Tak lucek , ale jest strasznie droga i wg. mnie nie opłaca sie jej kupić. Szału nie ma a 7300 trzeba wydać 😀

    #115459
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

    KrzysiekP napisał:

    do
    misiek1997
    wszystko co pisza posiewa tylko “zgroze”
    jesli chcesz jakies wskazówki to napisz do mnie na priv. sprobuje ci “podsunąc” jakies propozycje JEDNAKZE WYBOR BEDZIE NALEZAL TYLKO I WYLACZNIE DO CIEBIE. jednoslad powinno sie dobierac realnie pod wlasnym katem boroznym osobo co innego sie podoba, sa maszyny bardziej i mniej awaryjne, droższe i tansze ale przy kazdej obowiazuje zawsze sprawdzona zasada – prawda JAK DBASZ TAK MASZ. sam jestem przykladem takiej prawdy gdyz swoją inca strett 50 2t zrobilem w niecale trzy lata od daty zakupu ponad 40,5 tys km nie robiac remontu silnika etc…..

    Przy budżecie 10 tys. co by nie wybrał z markowych maszyn będzie solidnie zrobiona, więc wybór ogranicza się do potrzeb i gustu. Nie skonkretyzował swoich potrzeb, więc każdy pisze co by sam dla siebie wybrał. O zgrozę przyprawia tylko Twoja gramatyka i ortografia.

    #115462
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

    matol1798 napisał:

    Tak lucek , ale jest strasznie droga i wg. mnie nie opłaca sie jej kupić. Szału nie ma a 7300 trzeba wydać 😀

    A co z 50ccm robi według Ciebie szał? Pytam poważnie. Sam przymierzałem się do tej Hondy tylko “cywilnej” wersji, a wybór padł na Kymco Like.

    #115477
    DamianRysiekSr
    Użytkownik
    • 10
    • 323Postów:

    Ja bym Ci polecał Aprilia RS 50, kuzyn ma taką (raczej już nie ma bo sprzedał jakieś 2 tyg temu za 4000 pln)
    Full odblokowana, rocznik 2004, pjemność 50 ccm, 6 biegowa skrzynia, wyciągała coś koło 120-130 km/h 🙂
    Ja już bym wybrał sobie prędzej to, a Tzr raczej bym sobie odpuścił, bo widziałem jak kuzyn brał niejedną taką tzr’kę, na swojej rs’ce

    #115478
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

    DamianRysiek… napisał:

    Ja bym Ci polecał Aprilia RS 50, kuzyn ma taką (raczej już nie ma bo sprzedał jakieś 2 tyg temu za 4000 pln)
    Full odblokowana, rocznik 2004, pjemność 50 ccm, 6 biegowa skrzynia, wyciągała coś koło 120-130 km/h 🙂
    Ja już bym wybrał sobie prędzej to, a Tzr raczej bym sobie odpuścił, bo widziałem jak kuzyn brał niejedną taką tzr’kę, na swojej rs’ce

    Jak czytam takie posty zaczynam rozumieć irytacje Krzyśka.

    #115480
    Dziadek100
    Użytkownik
    • 31
    • 802Postów:

    Zacznijmy od tego że nie bardzo rozumiem temat /”jaki skuter kupić”/.Taki jaki Ci się podoba,oraz taki na jaki Cię stać.Wszystkie odpowiedzi są bezsensowne bo każdy ma inny gust i upodobania.Masz swój rozum i oczy to sobie jakiś wybierz,najlepiej jakbyś się kierował rozumem a potem dopiero oczami.Nie wierzę abyś sugerował się podpowiedziami,sugestiami itp,i tak kupisz co będziesz chciał i na nic tu te odpowiedzi wybierz to lub tamto.To forum spadło na psy,ciągle te same powtarzające się idiotyczne pytania.

    #115493
    LukowskiChlopak
    Użytkownik
    • 3
    • 104Postów:

    Kup RS albo TZR i smigaj..

    #115499
    misiek1997
    Użytkownik
    • 4
    • 14Postów:

    Dzięki wszystkim za podpowiedzi, opisy.
    Jestem jednak zdecydowany na 90% na hondke nsc50r. Ze względu na renomowaną marke, jakość wykonania, silnik 4t czyli 0 zbędnych problemów takich jak uszkodzony dozownik, rozsądne spalanie i cena 8300 to nie jednak 9900 jak za yamahe.

    #115503
    LukowskiChlopak
    Użytkownik
    • 3
    • 104Postów:

    kibel??? kup tzr albo rs 🙂 to jest moc..

    #115508
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

    Weź tylko pod uwagę, że ewentualna naprawa/wymiana wtrysku tania raczej nie będzie.

    #115509
    misiek1997
    Użytkownik
    • 4
    • 14Postów:

    To już się mówi trudno. Są 2 lata gwarancji i niech się wszystko dzieje w ciągu tych 2 lat 😉

    #115513
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

    jak nie będziesz lał paliwa na podejrzanych stacjach to nie powinno być źle :).

    #115514
    Anonim
    Nieaktywny
    • 19
    • 199Postów:

    Panie Michale tutaj sie akurat nie zgodze.Za 10 tys kupisz dobre auto i nie musi byc to golf
    3.. Co ty mowisz golf 3 za 10 tys + remont? Przesadziles.. Kumpel kupil golfa za 4500 w dobrym stanie i jezdzi az do teraz.. A za 10 k to kupisz skode fabie w dobrym stanie..

    #115524
    DamianRysiekSr
    Użytkownik
    • 10
    • 323Postów:

    “Jak czytam takie posty zaczynam rozumieć irytacje Krzyśka.”

    Czyli co kolega miał konkretnie na myśli?

    #115558
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

    Chodzi o to, że chciałbym zobaczyć jak leci te 130 km/h ta 50tka 🙂

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button