Skuter 50cc 2T nie wchodzi na wysokie obroty

Witam :)
Od pewnego czasu mam pewien problem :( Zacznę od tego ze posiadam chiński skuter 50cc od wakacji (używany). Wszystko było dobrze, wymieniłem cylinder,tłok itp., ale nie były wymienione łożyska, simmeringi, nieźle się zbierał, vmax 70-75. Jeździł bez zarzutów ale gdzieś w okolicach listopada coś się stało. Powoli zaczął tracić moc z tych 75km zrobiło się 60 pozniej 50. W tej chwili wygląda to tak ze skuter dobrze pracuje na niskich obrotach, ale gdy rozpędzę się do 30-35 tak jakby się dusił, zwalnia do 5 i znowu się zrywa do tych 35. Nie moge przekręcić gazu do końca, więc zeby jechać chociaż to 35 przekręcam manetke do połowy. Wymieniłem pompkę paliwa, założyłem nowy gaźnik (wyregulowałem), wyczyściłem filtr powietrza i to nic nie dało :( Pisze ten post, ponieważ mi już brakuje pomysłów :( Nie jestem wielkim specem i licze na jakieś konkretne podpowiedzi co moze być przyczyną takiego zachowania :(

Góra tzw 70 zakończyła swój żywot najrychlej jak się dało: (

A może podpowiedz jak ten żywot odnowić? :)

nowy cylinder,tłok,tłok pierścienie:) i nie sęp kasy bo nie warto juz się przekonaleś ile wytrzymuje reklamówka.podaj model coś ci znajdę tak żebyś się nie zalamal w miare tanie acz dobre

Tylko to co siedzi w KYMCO jest najlepsze:P

O to, to, to ! :-)))

Kymco to szit:D

Paci, ja Cię kocham, a Ty mi tak... Jak możesz :-)