Siłownia

W tym temacie poruszymy temat cwiczen.

Mozna zadawac pytania jak cwiczyc, jakie odżywki i td.

Wiec ja zaczne. Cwiczy ktos z was wgl ?:p

Ja, niemal codziennie. Mam siłownię, fitness, a latem dodatkowo solarium i saunę w jednym. I jeszcze mi za to płacą:-D

Jestem listonoszem...

he :D A jakies odzywki uzywasz?:p Bialko? kreatyna?

Tak, Narkoczoko białą lub czarną (ewentualnie o smaku krówki) za 2 zł z takiego dziadowskiego, plebejskiego sklepu, w którym nawet nie można płacić kartą:-) Ewentualnie 250 ml energii w puszce za 1,50 z tego samego źródła...

Co sadzicie o bialku z sklepu sfd

Białko białku nie równe, są 2 rodzaje (chyba, jak mnie pamięć nie myli):kazeina oraz serwatka.Określ które chcesz kupić.

A zebym wiedzial ktoro lepsze, wzorowalem sie po opiniach innych i zamowilem teraz bialko Wpc protein plus
v2 i carbs VitaFit/SFD

jestem instruktorem kulturystyki i fitnes :D jak cos moge polecic plany treningowe lun odzywki i suplementy

carbo z sfd troche lipne lepiej olinpu za 19zl lub treca max carb

Juz zamowione, nastepnym razem wezme cos lepszego.

Moze jakas kreatyne by zazyc?

Domino najpierw poczytaj o stosowaniu białka, różnice między kazeiną oraz serwatką.Proponują skupić się na diecie oraz planie, jeśli dopiero zacząłeś to bym sobie odpuścił odżywki, samo branie kreatyny i białka może jedynie uszczuplić portfel.Jeśli zacząłeś to się bez odżywek obejdzie.

Od rok cwicze a bialko biore o poczatku wrzesnia.

smallSmith ile radzisz pic po bialku i carb? tzn zeby mi nerek nie rozje.. :E

Białko mam już na wyczerpaniu więc teraz celuje w jakiegoś gainera, co sądzicie o SFD Mass Activator? Oraz krecie tzn "mono" Creatin Monohydrate

Monohydrat daje niezłą pompe

No czytalem opinie, Do tego taka cena..

pozwole sobie odswiezyc temat.

cwiczy ktos?

Ja już od roku ;) Prędzej głównie wytrzymałość(biegi na dłuższe dystanse, pompki itd...) a od jakiś 3-4 miesięcy mam już hantelki, więc trochę coś podnoszę. Używek do tej pory nie stosowałem, jedynie dodawałem trochę naturalnego białka do codziennych posiłków, ale zamierzam niedługo kupić kreatynę(sprzedawca polecił mi monohydrat za bardzo przystępną cenę i może niedługo...) ;)

Kret hm jeżeli na razie wszystko idzie Ci ładnie do przodu to chyba nie ma potrzeby.

Brzuch ktoś ćwiczy ? Jak tak to jakie ćwiczenia? a6w?