Schemat do plastików Vitality

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #140288
    Arkadiusz Janusz Denisiuk
    Użytkownik
    • 1
    • 3Postów:

    Siema, chciałem przemalować swój skuter ale ze względu że na lakier czy plastiki mnie nie stać wpadłem na pomysł że mam możliwość wydrukowania naklejki na całe plastiki… sęk w tym, że nie mogę nigdzie znaleźć schematu, który bym wprowadził do komputera i naniósł na ten schemat grafikę a potem w ploterze wyciął odpowiednie elementy. Proszę o pomoc!! Z góry dzięki wielkie

    #140296
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

    Wycinaniem na wymiar tylko sobie utrudnisz sprawę. Dotnij ewentualnie mniej więcej, żebyś miał zapas na zagięcia, wcięcia i tak dalej.

    #140310
    benekpe
    Użytkownik
    • 11
    • 1 620Postów:

    Lucek ma rację. Wydrukuj większe arkusze z grafiką, żebyś miał zapas. Można potem dopasować, poodcinać okleinę.

    “sęk w tym, że nie mogę nigdzie znaleźć schematu, który bym wprowadził do komputera i naniósł na ten schemat grafikę a potem w ploterze wyciął odpowiednie elementy.”

    O jaki schemat Ci dokładnie chodzi? O wymiary plastików?

    #140319
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

    Kompletnie złe podejście kolega sobie wymyślił, widziałem jak obklejali szyby folią i maskę winylem i zawsze był większy arkusz i dopasowywanie i docinanie. Inaczej tego dobrze nie zrobisz.

    #140386
    Arkadiusz Janusz Denisiuk
    Użytkownik
    • 1
    • 3Postów:

    no mi chodzi o schemat już z jakby spłaszczonymi plastikami żebym to wrzucił do kompa, powiększył i naniósł grafikę… oczywiście powiększę go o parę % żebym potem tylko odciął nadmiar 😛 wiadomo łatwiej kwadraty tak po chamsku drukować, przykleić i poodcinać nadmiary ale chciałem to zrobić bardziej profesjonalnie 😀

    #140391
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

    W życiu nie widziałem schematu “spłaszczonych” plastików.

    #140392
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

    nie ma takich schematów do Vitalki, są tylko z plastikami w 3D.

    #140403
    Arkadiusz Janusz Denisiuk
    Użytkownik
    • 1
    • 3Postów:

    aj szkoda że tylko 3D… no nic dzięki za pomoc i zostanę przy “kwadratach” 😀

    #140407
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

    samemu możesz sobie wykonać szablony, jednak łatwiej moim zdaniem zrobić będzie osobno podkład jednokolorowy i potem ewentualnie jakieś ozdobniki i lakier bezbarwny. Chyba, że chcesz mieć wzór na całą naklejkę – pozostaje większy arkusz i docinanie.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button