salon -outlet ZIPP na Młodnickiej 52B w Warszawie

Witam . Dziś podjechałem do salonu ZIPP na ul. Młodnickiej 52B (przy Żołnierskiej) i niestety zaliczyłem zonka. Chyba był to "były" salon ZIPP -- zobaczyłem kartkę , że salon nie działa od 15.12.2012r. Może ktoś z Was wie , czy został gdzieś przeniesiony czy został bezpowrotnie zamknięty. Troche mnei to dziwi , gdyż nawet na łamach skuterowo opisywano jego huczne otwarcie w marcu tego roku ! a tu taka "niespodzianka" Czy ktoś może mi podpwiedzieć , gdzie w Warszawie można podjchać i obejrzeć motocykle ZIppa ? bo na Młodnickiej to już raczej chyba nie , pozdrawiam

yyy? Jak to? Przecież ja u nich 8 grudnia kupiłem torosa f16. Mają mi jeszcze naprawić prędkościomierz, oraz gaźnik wyregulować na gwarancji! Do innego serwisu nie pojadę bo w karcie gwarancyjnej którą dostałem nie ma przeglądu 0, i jest on zaklejony w książeczce skserowaną inną stroną, na której nie ma przeglądu 0. Jak pojadę do innego serwisu to mi tego nie uznają i nie naprawią rzeczy, które były popsute od nowości.

Artek a co konkretnie pisało na tej kartce? Może zamknęli salon na okres zimy?

dokładnie to co napisałem . "salon "nie działa " czy coś takiego od 15 grudnia. Jak zamykają okresowo to wypadałoby podac od kiedy do kiedy , na kartce nie ma żadnych informacji , telefon dziwnie milczy zero ,,, jakby bomba spadła :) Sprawa dla mnie jest dziwna z racji tego , że marka niby super (nagrody te sprawy itd) a tu nawet rzetelnej informacji brak... bo jak np . patrzyłem w scooterlandzie na stronie www to jest info że zaczynają od 03 ycznia i to rozumiem . Wątpie żeby była to przerwa zimowa . 8 grudnia miałes szanse coś tam załątwić . Jest dla mnie równiez bulwersujące to , że umawiałeś się z nimi na serwis a oni nie poinformowali Ciebie , że od 15 grudnia wyparują :) tak właśnie w naszym kraju sie traktuje klientów .... szkoda słów .

ArtekToros napisał:

dokładnie to co napisałem . "salon "nie działa " czy coś takiego od 15 grudnia. Jak zamykają okresowo to wypadałoby podac od kiedy do kiedy , na kartce nie ma żadnych informacji , telefon dziwnie milczy zero ,,, jakby bomba spadła :) Sprawa dla mnie jest dziwna z racji tego , że marka niby super (nagrody te sprawy itd) a tu nawet rzetelnej informacji brak... bo jak np . patrzyłem w scooterlandzie na stronie www to jest info że zaczynają od 03 ycznia i to rozumiem . Wątpie żeby była to przerwa zimowa . 8 grudnia miałes szanse coś tam załątwić . Jest dla mnie równiez bulwersujące to , że umawiałeś się z nimi na serwis a oni nie poinformowali Ciebie , że od 15 grudnia wyparują :) tak właśnie w naszym kraju sie traktuje klientów .... szkoda słów .

bo tak wogóle to chciałemsobie obejrzeć tego ravena bo torosa steed 50 sprzedałem jesienią i teraz zastanawiam się co kupic albo jakieś ferro 125 a lbo ravena z silnikiem 233 chciałem usiąść , przymierzyć a tu masz . I tak się zastanwiam ,, kupie sobioe maszyne za 7 koła i tu nagle bez żadnych info mi serwis zamkną i zostane na lodzie a jak kupię chińczyka to części wszystkie na allegro kupię za grosze ...ehhh

Ja się z nimi jeszcze nie umawiałem. Miałem zamiar się umówić na wiosne na kilka drobnych napraw - prędkościomierz zawyża o 15km/h, oraz regulacja gaźnika, gdyż tutaj słabo się rozpędza, oraz gaśnie, i ogólnie trzeba mieszankę paliwowo-powietrzną ustawić. Ja się tego nie tykam bo mam tą "gwarancje" jednak nie wiem jak będzie w innych serwisach, gdyż mam stronę na której jest przegląd 0 zaklejoną kartką skserowaną, na której nie ma przeglądu 0 zrobionego.

Gwarancja na bank nie obejmuje regulacji gaźnika, zapomnij.

Nawet jeżeli gaźnik był źle wyregulowany już jak tylko wyjechałem z salonu?
A ja się przypuśćmy nie znam. Kupiłem skuter, zrobiłem nim 30 km, i stwierdzam, że gaśnie na światłach, mułowato się rozpędza. Tego też nie obejmuje gwarancja?

Jak nie działał dobrze zaraz po zakupue to trzeba było od razu zgłosić, że jest niby po przeglądzie zerowym, a nie da się jeździć. Po 3 miesiącach to nikt Ci nie uwierzy. Poczytaj na karcie gwarancyjnej czego nie obejmuje owa gwarancja, to się mocno zdziwisz :-). Regulacja gaźnika, czy jego czyszczenie to jest usługa eksploatacyjna i za nią zapewne zapłacisz. Jak mówie zobacz co tam na tej karcie gwarancyjnej masz napisane.

Izdebski, nie załapiesz się na pewno na żadną regulację, sam miałem ten sam problem z moim gp500, na światłach wstyd jak nigdy a regulacja za opłatą.. Zastanawiam się nad innym serwisem zippa bo boje się że mi tak wyregulują że lepiej nie będzie. Zna ktoś dobry serwis zippa w Warszawie ? Teraz będe kierował się na przegląd po 2000 i nie chce wywalić pieniedzy w błoto.

To nie jedz na przeglad

W tych najtańszych sprzętach nie opłaca się jeździć na przeglądy, lepiej zakupić sobie jakiś poradnik jak serwisować sprzęt lub uważnie śledzić forum i pytać, jak się czegoś nie wie.

Panowie a dlaczego regulacja gażnika nie podlega gwarancji ?.Jeśli silnik pracuje nie tak jak powinien i konieczna jest regulacja gaznika to serwis ma taką regulację wykonać za darmo.

http://www.skuterowo.com/gwarancja-fakt-czy-fikcja/

Będę się musiał dopytać usiebie na serwisie jak będzie najbliższa okazja, jak to dokładnie jest.

resiak70 napisał:

Izdebski, nie załapiesz się na pewno na żadną regulację, sam miałem ten sam problem z moim gp500, na światłach wstyd jak nigdy a regulacja za opłatą.. Zastanawiam się nad innym serwisem zippa bo boje się że mi tak wyregulują że lepiej nie będzie. Zna ktoś dobry serwis zippa w Warszawie ? Teraz będe kierował się na przegląd po 2000 i nie chce wywalić pieniedzy w błoto.

Sensowny serwis jest na ul. Garażowej.

Właścicielem i jedynym pracownikiem jest Pan, który sprawia wrażenie że zna się na rzeczy.

Swego czasu jak się orientowałem, to ceny również najniższe w Warszawie.

komoornik napisał:

resiak70 napisał:
Izdebski, nie załapiesz się na pewno na żadną regulację, sam miałem ten sam problem z moim gp500, na światłach wstyd jak nigdy a regulacja za opłatą.. Zastanawiam się nad innym serwisem zippa bo boje się że mi tak wyregulują że lepiej nie będzie. Zna ktoś dobry serwis zippa w Warszawie ? Teraz będe kierował się na przegląd po 2000 i nie chce wywalić pieniedzy w błoto.

Sensowny serwis jest na ul. Garażowej.
Właścicielem i jedynym pracownikiem jest Pan, który sprawia wrażenie że zna się na rzeczy.
Swego czasu jak się orientowałem, to ceny również najniższe w Warszawie.

co do cen... to np. na młodnickiej było tak sobie , nie za drogo , ale najtaniej też nie. Znam sklepy które mają sporo niższe ceny, prosty przykład: moduł odblokowany w zippie był za 70 zł , gdzie indziej można kupić o wiele lepszy moduł(NEW RACING CDI) za niecałe 40 zł ,i o ile dobrze pamiętam to takowy w omawianym salonie kosztował ponad stówę.

Kolego Izdebski12 dziś byłem na ul.Piotra WYSOCKIEGO 27 aso peugeot jednocześnie są przedstawicielem ZIPP mają fajny salon oraz sklep z częściami - (wreszcie sobie mogłem obejżeć co trzeba bo większosc modeli mają na miejscu) . Zadzowń do nich może też serwisują tam skuterki . Samochodów do serwisu dziś widziałem tam sporo więc może warto tam obadać co i jak , pozdrawiam

na garażowej jest w miarę ok robiłem tam swojego poprzedniego torosa - mechanicznie ok ale regulacja gaźnika to była taka że mój 4 t zaczął palić 3,7 litra , więc sam wyregulowałem , może TY też sam wyregulujesz , w ramach gwarancji to raczej tylko dobra wola serwisu bo to nie wchodzi w zakres naprawy gwarancyjnej tylko przeglądu okresowego i to tylko na specjalne żądanie .

Nie jeździjcie do żadnego ASO Peugeot na Wysockiego!!! Ja kupiłem u nich skuter. Za zdjęcie blokady z wariatora chcieli 250 zł, a i tak traciło się gwarancję. Gaźnika nie umieli wyregulować. Spalanie było na poziomie 6l/100 km, a jedyne co im udało się zrobić to to, że skuter jechał max. 40 km/h licznikowe. Mówiłem, że wystarczy opuścić iglicę to oni twierdzili, że czegoś takiego się nie robi, że to niemożliwe i że muszą zadzwonić do centrali i żebym skontaktował się później. Telefonu nie odbierali. Cena za pierwszy przegląd 2T - 165 zł, a następne 250. Nie jeździjcie tam, bo oni gówno się znają!

o widzisz Kisiu jak to pozory mylą . ja tam byłem pierwszy raz wygląda ładnie ale jak widac - Twoja praktyka mówi inaczej. W takim razie tylko mówię że " ładnie " Mi tylko zależało żeby przysiąść się do sprzętu , który chciałem obejrzeć a u nich akurat był.

Kupić u nich można ale serwisować - broń Boże! Jeśli nie chcesz robić tego sam to musisz znaleźć może jakiś mały serwis - ale sprawdzony.

Polecam serwis na Ursynowie obok Reala byłem u nich z moim Vaporem i jestem bardzo zadowolony, cen też nie mają kosmicznych
Tu jest ich strona scootery.pl