Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

Rozrusznik nie kręci

Kategoria: Serwis

Dodano 1 rok temu

1. haaxproox

Witam serdecznie.
    Dziś wymieniłem rozrusznik i niestety ale podczas odpalania cos tyka i nie kreci. Tak jakby to był słaby akumulator.
    Nie chcę wydawać na nowy akumulator skoro to może być wina czegoś innego. http://zapodaj.net/bd89a2bf15d37.jpg.html nie znam sie na skuterach ale to tyka gdy chce odpalić .

Skuter to 2t jak coś.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomocne odpowiedzi

Odp.: Rozrusznik nie kręci
    Napisano 1 rok temu, przez haaxproox, Postów: 28, Użytkownik

2. izdebski12

wina słabego akumulatora - być może akumulator jest do wymiany, lub brak ładowania.

Toros F16 aktualny setup:
    Wał korbowy: Motoforce Evolution, Cylinder 72cm3 Naraku v.2, Głowica 50cm3 (Nowa, Nowe zawory, Uszczelniacze, frezowanie gniazd, Twarde sprężyny zaworowe od Kymco, Planowanie głowicy), Łańcuch rozrządu DID, Sportowy wałek rozrządu NCY, Świeca zapłonowa irydowa, Filtr powietrza: Sportowa wkładka Naraku, Wiatrak wentylatora Naraku, Dysza 90, Przewody paliwowe Motoforce czerwone, Filtr paliwa Fast Flow II Motoforce, Pasek napędowy Bando, Halogen BA20D Naraku, Akumulator Motoforce, Cewka zapłonowa 31 tys.V, Uszczelki oraz Uszczelniacze Motoforce
    Napisano 1 rok temu, przez izdebski12, Postów: 2972, Użytkownik

3. LOLEczek

A co się stało z poprzednim rozusznikiem?
    Też myślę że to może być akumulator, ale mogę się mylić.

Napisano 1 rok temu, przez LOLEczek, Postów: 18, Użytkownik

4. guliwer55

Poszedł regulator rozruchu to taka kostka z 4 pinami

Napisano 1 rok temu, przez guliwer55, Postów: 737, Użytkownik

5. izdebski12

Właśnie.. Jeszcze jest taka opcja jak napisał guliwer. Najlepiej podłącz silniczek od rozrusznika na krótko pod akumulator, i sprawdź czy kręci normalnie. Jak tak, to do wymiany ta kostka co wspomniał guliwer - nie pamiętam jak to się profesjonalnie nazywało, ale na pewno nie "regulator rozruchu" chodź mogę się mylić. :)

6. izdebski12

przypomniało mi się. Nazywa się to "przekaźnik rozrusznika"

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Dotychczas brak tagów.

Rozrusznik nie kręci: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Znak C-9: nakaz jazdy z prawej strony znaku

Znak C-9: nakaz jazdy z prawej strony znaku

31 Grudzień 2010

Znak nakazuje kierującemu ominięcie wysepki lub przeszkody na jezdni z prawej strony znaku. Umieszczony na pasie dzielącym drogi oznacza początek jezdni jednokierunkowej.

Prawo0 opinii

Aprilia SRV 850 ABS/ATC: Zdjęcia i dane techniczne

Aprilia SRV 850 ABS/ATC: Zdjęcia i dane techniczne

05 Luty 2014

Aprilia SRV 850? W skrócie - potwór. Jest to jeden z najpotężniejszych skuterów na rynku. Dużym plusem, który z pewnością go wyróżnia w swojej grupie jest podwójny system ABS / ATC.

Zdjęcia0 opinii

Benelli Pepe: Test wideo

Benelli Pepe: Test wideo

12 Kwiecień 2011

Na naszym rynku nie brakuje skuterów sportowych i turystycznych. Jednak jednośladów użytkowych i atrakcyjnych dla kobiet jest wciąż za mało.

Wideo8 opinii

Strona wykorzystuje pliki sesji coockie. © 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 Skuterowo.com. Grupa OnAir!. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com jest wpisane do Ewidencji Sądu Okręgowego Miasta Stołecznego Warszawy, zgodnie z art. 7 ust. 2 pkt 3 Prawa prasowego. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.