Rozpoczęcie sezonu motocyklowego Częstochowa 2013 !!

Wyświetla 121 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #112538
    Mario1
    Użytkownik

    a ja to mam w d… bo pomalowałem tłumik na czerwono :-)) , szok jak przez rok zardzewiał.

    #112540
    R2_D2
    Uczestnik

    http://wrut.pl/ssc/

    Mapa autostrad i dróg ekspresowych

    #112541
    Dziadek100
    Użytkownik

    Mario1 napisał:

    a ja to mam w d… bo pomalowałem tłumik na czerwono :-)) , szok jak przez rok zardzewiał.

    teraz to tłumik będzie wypas :).Ale z tym kolorem to poszedłeś po bandzie.

    #112542
    OstRy
    Użytkownik

    Krzysiek na DK1 przydaloby sie wykrzesac z silniczkow chociaz te 55km/h , i bylbym za tym zeby leciec mimo to kulturalnie prawym pasem szachownica a nie poboczem , bd nas widac z daleka i puszki bd nas wyprzedzac z odstepem a pobocze o tej porze pewnie bd zawalone smieciami po zimie….

    no i wyprzedzanie na milimetry ;/ a to mlodych moze przerazic, chociaz w razie czego ja gonie takiego telikwenta 😉

    #112544
    Mario1
    Użytkownik

    czekaj na grillu go zobaczysz – będzie z czego się pośmiać ,- tylko taką farbę akurat trafiłem do zacisków , ale jak zacznie gnić dalej to już czarną do wyższych temperatur kupię – taką do 600 stopni

    #112545
    R2_D2
    Uczestnik

    OstRy napisał:

    Krzysiek na DK1 przydaloby sie wykrzesac z silniczkow chociaz te 55km/h , i bylbym za tym zeby leciec mimo to kulturalnie prawym pasem szachownica a nie poboczem , bd nas widac z daleka i puszki bd nas wyprzedzac z odstepem a pobocze o tej porze pewnie bd zawalone smieciami po zimie…

    O, i właśnie to jest powód żeby jechać normalne (przy prawej krawędzi jezdni), a nie poboczem.

    #112546
    Mario1
    Użytkownik

    panowie może napisać do http://www.gddkia.gov.pl/ i zapytać o ten odcinek ,- powinni w miarę szybko odpowiedzieć – i wtedy wszystko będzie wiadome

    #112547
    KrzysiekP
    Użytkownik

    jestem za

    #112553
    OstRy
    Użytkownik

    Aa mario pisze o glilu i az smaka nabralem 😀

    co wy na to zeby uzgodnic zeby ktos , wzial grila , ktos wegiel , sciepnie sie na wuszt i po wszystkim wyjedzie sie za miasto znajdzie mile miejsce i zrobi grila ? (oczywiscie jesli znajdzie sie miejsce na grila i wegiel )

    #112554
    benekpe
    Użytkownik

    Według mnie DK1, E75 – to droga krajowa. Są odcinki, że ta droga zbiega się z drogą ekspresową S1 i autostradą A1 – wtedy motorowerami jechać po nich nie można.

    #112557
    dzokej
    Użytkownik

    Witam wszystkich i powiem tylko tyle…. Jadę z wami mam tylko jedno pytanie. Wspomnieliście co niektórzy że zabieracie swoje kobiety czyli mam rozumieć że jak zabiorę swoją to nie będzie jedyną babką w gronie?

    #112558
    KrzysiekP
    Użytkownik

    Seba fajnie jesli mario1 zabierze swa slubna to pewnie nie. ja z moja to…. (wtajemniczeni cos o tym wiedza)Dzokej o 7:00 pod MCD w tarnowskich

    #112559
    R2_D2
    Uczestnik

    dzokej napisał:

    Witam wszystkich i powiem tylko tyle…. Jadę z wami mam tylko jedno pytanie. Wspomnieliście co niektórzy że zabieracie swoje kobiety czyli mam rozumieć że jak zabiorę swoją to nie będzie jedyną babką w gronie?

    Ja jadę solo.
    Ale cieszę się, że grupa rośnie…

    #112563
    Dziadek100
    Użytkownik

    Odnośnie tej drogi ekspresowej to nie ma się co podniecać.ten kawałek przejedziemy bez problemu.Widzę że z każdym dniem nas przybywa,szykuje się niezły peletonik.Ja tam swojej starej nie zabieram bo to nie jej klimaty,poza tym gabaryty….:).

    #112565
    MarSen
    Użytkownik

    dzokej, a Ty skąd wyjeżdżasz?

    #112576
    KrzysiekP
    Użytkownik

    MarSen dzokej jest z zabrza

    dzokej poszedl email wiadomosc na gmail dostaje bez koloptow

    #112577
    andrzej2465
    Użytkownik

    ludziska widzę ze sie strasznie podniecacie czy można czy nie? a jak? czy na poprzek czy na wznak? jedziemy i to sie liczy uśmiech na pys..a reszta to pikuś!

    #112578
    OstRy
    Użytkownik

    andrzej2465 napisał:

    ludziska widzę ze sie strasznie podniecacie czy można czy nie? a jak? czy na poprzek czy na wznak? jedziemy i to sie liczy uśmiech na pys..a reszta to pikuś!

    I to rozumiem :D:D JADYMYY I KONIEC 😀

    #112585
    Mario1
    Użytkownik

    co do kobitek to moja jedzie bo ją zaraziłem tym , co prawda to jej piździk i może gdzieś po drodze dam jej jechać :-)) , im więcej ludków i kobitek tym weselej tak że brać co popadnie :-)) , zastanawiam się tylko czy zippek uciągnie 2 osoby bo jeszcze tego nie przeszedł :-)) , a co do trasy to myślę że będzie obstawiona bo masę sprzętu będzie jechało – czyli każdy glina wie że to święto u nich i dla ich miasta – poza tym z Olsztyna na pewno będzie konwój prowadzony przez gliniarzy , mogę jeszcze zapytać GDDKiA o oznakowanie na tym odcinku i w tym dniu. ( odnośnie zakazów )

    #112608
    Kapuchon
    Użytkownik

    OstRy

    Takie zamieszanie się zrobiło że już sam nie wiem. Zbieramy się w Chorzowie na 3-go Maja na stacji CPN ? O której godzinie i kto by był na tej stacji aby było wiadomo na kogo czekać. Rozumiem że droga prowadzi do Bytomia a z Bytomia przez Strzelców Bytomskich ? Około której godzinie zbieramy sie z Czewy ? Proponowałbym zrobić podsumowanie tematu tzn. Ostateczna godzina i droga z T.G aby później nie było jakiś nie jasności.

    #112619
    OstRy
    Użytkownik

    Kapuchon

    Na cpn na 3go maja na pewno bd Ja z kumplami ,Krzysiek,Mario1

    a co to godziny to czekajmy na odp krzyska bo on chcial jeszcze do kato skoczyc wiec nie wiem jak czasowo bedziemy sie tam zbierac

    teraz ja sie musze spieszyc bo moto przegladu nie ma i przerejestrowac xd

    #112627
    Kapuchon
    Użytkownik

    OstRy

    W razie czego mam telefon do Krzyska zresztą z Krzyskiem się już znamy więc raczej nie powinno być problemu. Jak ustalicie godzinę na tym CPN-ie to dajcie znać to będę czekał.

    Co do sprzętu to nie masz jeszcze tak źle 😉 Mój od października stoi nie ruszany pod kocem. Mam nadzieje że zagada bez problemu i że w trasie też nie zawiedzie ale dla pewności kupię nową świecę i zabieram ze sobą pompkę i komplet kluczy który i tak wożę ze sobą cały czas.

    #112631
    OstRy
    Użytkownik

    Taa mi w piatek z warsztatu dzwonili ze jak regulowali łańcuszek rozrządu to zauważyli że linka sprzegła trzyma sie na jednej niteczce linki xD jakby tak poszła ta linka na trasie to bym sie chyba załamał xD

    #112633
    KrzysiekP
    Użytkownik

    To kogo miałbym “zawinąć” z chorzowa co? bo ja i tak po chwilowym pobycie w katowicach moge zabrac ekipke z chorzowa

    #112637
    KrzysiekP
    Użytkownik

    Mario niue musisz bo bedzie konwój policyjny i wyznaczeni “scigani” regulujacy ruch na trasie przejazdu. beda pewnie jechali w jednej barwie kamizelek dla odroznienia i nie beda to “klasyczne” maszynki, przypuszczam ze sciagacze. znajomi ze sklepu w karowicach tez jada wiec bede wiedzial wiecej pon wtorek co i jak.

    #112639
    OstRy
    Użytkownik

    Krzysiek z tego wychodzi ze Ja , Kapu , i Mario 🙂

    #112640
    KrzysiekP
    Użytkownik

    Panowie w chorzowie zbiorka na mcd przy katowickiej 6 rano

    #112641
    Mario1
    Użytkownik

    znowu zmieniasz – myślałem że już ustalone

    #112642
    KrzysiekP
    Użytkownik

    MArio tak nie bedzie wygodniej? zbierzecie sie gdzie chcecie a ja bede o 6 na tym mcd bo bede lecial wprost z katowic’

    #112643
    Mario1
    Użytkownik

    łagownicką jest łatwiej na Bytom i dalej Strzelców Bytomskich prosto aż do T.G.

Wyświetla 121 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button