Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

Rozpoczęcie sezonu motocyklowego Częstochowa 2013 !!

Kategoria: Grupy Dyskusyjne

Dodano 2 lata temu

1. OstRy

Witajcie :D W tym temacie bedziemy pisać wszystkie info związane z wyjazdem na cze-we

Narazie wpisujcie sie kto jedzie :

OstRy
    KrzysiekP
    R2_D2
    Benekpe
    Dziadek100
    Mario1
    Kapuchon (?)
    CEFA
    andrzej2465
    WODZU

Sorki jeSli kogoś pominąłem ale OT Śląski na szybko przejrzałem :)

Teraz czekamy na możliwą korekte Krzyśka :)

Napisano 2 lata temu, przez OstRy, Postów: 468, Użytkownik Link do wypowiedzi

2. R2_D2

Ponawiam pytanie do Dzaidka100:
    O której spotykamy się na Bańgowie?
    (Z Wodzem nie będzie problemu)

Pełgot it's the best....!
    Napisano 2 lata temu, przez R2_D2, Postów: 582, Użytkownik Link do wypowiedzi

3. Mario1

ilu z Chorzowa jedzie ? to tak żeby wspólnie dojechać do T.G.

Napisano 2 lata temu, przez Mario1, Postów: 1224, Użytkownik Link do wypowiedzi

4. OstRy

JA z Chorzowa jade :D

5. Mario1

OstRy napisał:

JA z Chorzowa jade :D

to już będzie 3 bo kumpel z naprzeciwka też jedzie

6. OstRy

No to ekipka sie powiększa , i tak ma być :)

7. Mario1

OstRy napisał:

No to ekipka sie powiększa , i tak ma być :)

wydaje mi się że Chorzów powinien się umówić na cpn-ie z samo-obsługową myjnią na 3-Maja i w grupce śmigać do T.G. tą trasą http://goo.gl/maps/UQajT

8. Dziadek100

R2_D2 napisał:

Ponawiam pytanie do Dzaidka100:
    O której spotykamy się na Bańgowie?
    (Z Wodzem nie będzie problemu)

Godzinę wcześniej czyli o 6:00

Napisano 2 lata temu, przez Dziadek100, Postów: 803, Użytkownik Link do wypowiedzi

9. MarSen

Ja jestem z Rybnika... Teoretycznie pisałbym się na ten wyjazd. Jakieś konkretne informacje gdzie mogę znaleźć? I kto jedzie z okolicy, żeby jechać razem :)

--------------------------------
    Pozdrawiam oraz życzę szerokości!
    Napisano 2 lata temu, przez MarSen, Postów: 267, Użytkownik Link do wypowiedzi

10. R2_D2

Ok, Dziadek, 6:00 choć to środek nocy w niedzielę.

MarSen
    poczytaj trochę ostatnich postów OT śląski..... tam znajdziesz więcej informacji.

Napisano 2 lata temu, przez R2_D2, Postów: 582, Użytkownik Link do wypowiedzi

11. Dziadek100

Pytanie retoryczne,czy spotykamy się na stacji BP w Tarnowskich Górach?,tam jest ten McDonald ?.Ul:Bytomska - Obwodnica - Józefa Karola ?

Napisano 2 lata temu, przez Dziadek100, Postów: 803, Użytkownik Link do wypowiedzi

12. Mario1

to chyba najlepsze miejsce i łatwo znaleźć

13. benekpe

Dziadek100 - o tej samej stacji i McDonaldzie myślałem. Więc miejsce jest już ustalone. Teraz musimy doprecyzować tylko godzinę spotkania i określić pewną tolerancję czasową - różne nieprzewidziane zdarzenia drogowe mogą kogoś spotkać...

Keeway Hurricane - Keeway Matrix - Kymco Nexxon 80 - Honda CBF125 - Suzuki Bandit 600 - Honda Transalp 650

http://motosilesia.com.pl/
    Napisano 2 lata temu, przez benekpe, Postów: 1621, Użytkownik Link do wypowiedzi

14. Dziadek100

Myślę że to zostało już ustalone - godzina 7:00.Poczekamy na ewentualnych spóżnialskich 30 min,potem jedziemy.Nie oznacza to że zbiórka jest o 7:30,jest o 7:00!!!.Jedynym wytłumaczeniem jest wybuch wojny,pożar lub inny poważny kataklizm :),no może jeszcze poranny sex z małzonką,lub sąsiadką :).

15. Mario1

cholera !!! u mnie same stare sąsiadki - więc jestem zmuszony być na czas :-)) , ja bym powiedział zero spóźnienia , należy wyliczyć czas dojazdu i troszkę wcześniej wyjść z domu tak by wyjechać z T.G. najpóźniej o 7.15 , a ten co się spóźni to może nas dogoni jak zrobimy jakąś pauze na szluga , aha - a jak trasa ? przez Miasteczko Śl. i Hutki ? to tak by spóźnialscy wiedzieli kaj nas znaleźć . :-))

Odpowiedz »

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Rozpoczęcie sezonu motocyklowego Częstochowa 2013 !!: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Czy kierowca skutera lub motocykla 125 to motocyklista?

Czy kierowca skutera lub motocykla 125 to motocyklista?

04 Styczeń 2015

Motocykle robią się bardziej dostępne dla coraz szerszej ilości kierowców. Wprowadzenie możliwości jazdy motocyklem 125 ccm przez osoby posiadające prawo jazdy kat. B co najmniej od 3 lat, nie tylko rozruszało jednośladowy rynek. Zwróciło też uwagę tej grupy ludzi która dotychczas nie interesowała się motocyklowym tematem.

125 ccm Opinie Skutery10 opinii

Przepisy 2015: znikną fotoradary ale znowu zapłacimy jeszcze więcej

Przepisy 2015: znikną fotoradary ale znowu zapłacimy jeszcze więcej

01 Lipiec 2015

A miało być tak pięknie - wprawdzie premier Ewa Kopacz obiecała, że odbierze straży miejskiej fotoradary jednak zapomniała dodać, że w zamian za to zapłacimy wyższe kary.

Wiadomości0 opinii

Parada Świeć Przykładem Nocą rusza już w piątek w Warszawie

Parada Świeć Przykładem Nocą rusza już w piątek w Warszawie

16 Czerwiec 2015

W najbliższy piątek, 19 czerwca o godzinie 21.30 przy Stadionie Narodowym, wystartuje w Warszawie już trzecia odblaskowa parada motocyklowa organizowana przez Fundację Jednym Śladem. Akcja skierowana do motocyklistów i kierowców jednośladów, ma uzmysłowić jak istotne na drodze jest patrzeć i widzieć oraz pozwolić, by zobaczyli nas inni.

Imprezy1 opinia

Strona wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 Wydawca: Skuterowo.com. Grupa OnAir!, 04-501 Warszawa, Płowiecka 3. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.