Router Metro City – licznik.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #138875
    maybe97
    Użytkownik
    • 2
    • 5Postów:

    Cześć! Mam pytanie, co oznacza czerwona lampka na liczniku w tym modelu.
    Nie wiem czy świeciła od nowości. Ostatnio to zauważyłem

    #138883
    michal98
    Użytkownik
    • 64
    • 501Postów:

    Daj link do zdjęcia.

    #138897
    Sparrow93
    Użytkownik
    • 7
    • 297Postów:

    Jeżeli to 4t to czerwona lampka najprawdopodobniej oznacza zbyt niskie ciśnienie oleju…

    #138898
    Sparrow93
    Użytkownik
    • 7
    • 297Postów:

    Czerwona lampka (w 4t) najprawdopodobniej oznacza zbyt niskie ciśnienie oleju…

    #138942
    maybe97
    Użytkownik
    • 2
    • 5Postów:
    #138947
    Danio96
    Użytkownik
    • 7
    • 76Postów:

    A nie powinien być pełny. Oleju powinno być 3/4 zbiorniczka.

    #138975
    maybe97
    Użytkownik
    • 2
    • 5Postów:

    O to mi chodziło, że oleju nie brakuje, ani nie jest go za dużo. Co może oznaczać ta kontrolka?

    #139143
    daq1346791
    Użytkownik
    • 0
    • 8Postów:

    oznacza ona że masz włączone “długie światła”

    #139155
    Sparrow93
    Użytkownik
    • 7
    • 297Postów:

    daq1346791 napisał:

    oznacza ona że masz włączone “długie światła”

    Pomyśl trochę, a potem się wypowiadaj… Od świateł drogowych jest niebieska kontrolka, a czerwona od oleju.

    #154053
    piotrek2891
    Użytkownik
    • 0
    • 1Postów:

    właśnie ona jest od świateł jakbyś zauważył i rozkręcił licznik to byś zobaczył że nie ma tam żadnej żarówki .

    #154056
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    czerwona nie może być od świateł – akurat na to jest ustawa (tylko niebieska albo zielona)
    to że przez nią widać podświetlenie licznika to efekt po prostu braku zaślepki od wewnątrz

    tutaj:
    http://emarket.romet.pl/romet-parts/pojazdy-router/routermetrocity/art12159.html

    widać że pod czerwoną szybką nic nie ma – żadnej żarówki. A jedyne czerwone lampki w pojeździe mogą dotyczyć funkcji krytycznych: smarowanie, ładowanie, hamulce
    zapewne jest przewidziana albo na rezerwę (ale byłaby raczej pomarańczowa) albo na olej – jego ciśnienie lub za niski poziom

    #154058
    Anonim
    Nieaktywny
    • 180
    • 3 133Postów:

    czerwona lampka to czujnik dzwoniacego telefonu, niebieska od drogowych. //pisze z telefonu

    #154109
    Chinol_180
    Uczestnik
    • 2
    • 638Postów:

    Wombat, masz zimne piwo za całokształt wypowiedzi. Piotrusie stawiają. 🙂

    Marnujemy swój talent i czas tutaj, już teraz to wiem. ;D

    P.S. Od kiedy to… dość martwe, nieoznaczone, czerwone i dość plastikowe *szkiełko* jest wyznacznikiem czegokolwiek?

    #154125
    Lukario
    Użytkownik
    • 7
    • 1 187Postów:

    autor filmiku mówi
    To nie jest czujnik oleju, tylko kontrolka która przypomina mi o wymianie oleju , jeśli jest w połowie czerwona to mam kontrolować poziom oleju, jeśli już czerwona to olej do wymiany.

    #154140
    Anonim
    Nieaktywny
    • 180
    • 3 133Postów:

    w torosach owa lampka zapala się gdy w odległości x metrów wykryje fale telefonu. Miga ona gdy telefon łączy się z punktem, lub gdy ktoś dzwoni, ewentualnie wysyła sms lub odbierane dane 3G.

    #154156
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    w torosach jest tam naklejka naklejka na komórki co ją rozdają i co miga diodą jak wykryje nośną telefonu (lub CB)..generalnie każde pole elektromagnetyczne wywołuje jej miganie
    w Rex-sie z filmika jest tam info o oleju.U mnie taka czerwona lampka mówio niskim poziomie w zbiorniku oliwy (2T)

    a w desce Metro City co dałem linka NIE MA TAM NIC. Obok widać żarówki/oprawki a w czerwonym okienku jest tylko szybka. Widocznie jest to miejsce akcesoryjne wykorzystywane wg widzimisia producenta danego skutera. Co nie oznacza że nie ma róznicy np 2T/4T i któryś tam coś ma.Albo nowsze coś mają a w starych była dziura na przestrzał + szybka czerwona

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button