Router Grande XL 12" (2013) Oświetlenie przednie wymiana, tuning.

Witam, kupiłem parę miesięcy temu skuter Grande od rutera (odpukać nic mi się z nim nie dzieje), i muszę stwierdzić że fabryczne żarówki są o kant d... rozbić. W serwisie fachowiec powiedział mi że mogę zamontować maksymalnie żarówki 35 wat bo mocniejsze będą palić styki, a z moich oględzin wynika że właśnie teraz mam zamontowane 35.
Nie mam wygórowanych wymagań co do skuterów, jak odblokowywanie i inny tuning osiągów, ale byłoby miło widzieć w nocy dalej jak półtora metra przed sobą.
Nadal jestem zielony w sprawach praktycznie wszystkich związanych ze skuterami i przydałaby mi się pomoc.

Na Twoim miejscu sprawdziłbym klosz (czy nie zmatowiał) i czy nie jest źle ustawiony (w Twoim przypadku może być za nisko).

Klosz jeszcze jak go wczoraj widziałem był ok, a co do jego ustawienia w moim przypadku raczej nie ma możliwości jego zmiany, ale dla ułatwienia podam link do strony Rometa ze zdjęciami mojego modelu skutera http://www.sklep.romet.pl/kolekcja_route/2013/art13762.html

Jak zdejmiesz ten przedni panel cały, to wydaje mi się, że tam powinna być taka śruba na sprężynie do regulacji... Jeszcze mam inną propozycję (z góry mówię, że jakimś specem od żarówek nie jestem ;p). Nie wiem czy próbowałeś, ale może wystarczy po prostu wymienić żarówki na nowe. Wiem, że halogeny po jakimś czasie świecą słabiej i może w przypadku zwykłych żarówek jest podobnie ;)

Żarówki też bywają kiepskiej jakości, dlatego tej samej mocy może świecić gorzej niż inne. Wymień żarówki na jakieś znanej marki, albo sprawdzone przez znajomych i sprawdź jak sprawują się w Twoim skuterze.