Router Bassa problem z przednią żarówką

Witam jestem tu nowa i mam wielki problem z przednią żarówką w moim skuterze. Mianowicie, przepaliła się, była to philips h4 12v 60/55w. po odkręceniu klosza lampy spotkało mnie zaskoczenie, bo nie wiem jak mam ją teraz wymienić, (dla ułatwienia chciałam załączyć zdjęcie ale chyba na tym forum nie można...) Tata był dobry w te klocki i znał się na motorach, skuterach i zamocował ją po swojemu i działała dobrze, teraz gdy go zabrakło mam z tym wielki problem. pamiętam że zmiana żarówki BA20D na h4 wynikała z tego, że tamte mój skuter zwyczajnie palił podczas jednej jazdy. Teraz zamówiłam nową lampę na allegro ale nie wiem czy będzie ona z tym przewodem do mocowania żarówki, czy sam "plastik". Proszę o pomoc, co z tym zrobić? Używam skutera do codziennej jazdy więc teraz czuję się jak bez ręki... :(

miałaś żarówkę samochodową ?

Niepotrzebnie kupowałaś nową lampę. Przepalające się żarówki podczas 1 jazdy to zapewne wina regulatora napięcia którego się wymienia. Zapewne Twój Tata wymyślił jakiś domowy sposób na zamontowanie żarówki h4 w miejsce BA20D ale zapewne mocowanie BA20D przerobił lub całkowicie je usunął. Pytanie tylko jeszcze czy to była żarówka H4 czy może halogen z mocowaniem na BA20D ( bardzo podobna )? Najlepiej będzie jeśli pokażesz zdjęcie. Wrzuć je na np. imageshack.us i podaj linka.