Router bassa hamulce tarczowe

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #117372
    kewert
    Użytkownik
    • 6
    • 14Postów:

    Witam

    Przymierzam się do kupna skutera. Mój wybór padł na bassę. Ważne są dla mnie hamulce tarczowe, tylko pytanie czy da się je zamontować w bassie i co jest potrzebne. Ewentualnie czy jest jakiś skuter maksymalnie w cenie bassy z hamulcami tarczowymi?
    Jeśli zły dział, proszę o przeniesienie.

    Z góry dziękuję za pomoc

    #117377
    oloj
    Użytkownik
    • 12
    • 115Postów:

    Za 1599zł masz Mondiala w Carrfourze.
    On wyposażony jest w alusy i właśnie w tarcze z przodu.
    Od bassy z wyglądu różni się przednim kloszem i malowaniem.
    Pozdrawiam.

    #117389
    kewert
    Użytkownik
    • 6
    • 14Postów:

    MTD Mondial? Wszystko poza tym co wymieniłeś wyżej jest takie samo jak w bassie? Niestety ten skuter nie jest zbyt popularny i nie mogę zbyt wiele znaleźć na jego temat.

    #117431
    oloj
    Użytkownik
    • 12
    • 115Postów:

    Ale to jest to samo.
    Więc jeśli bd potrzebował np. części to 95% bd pasowała z bassy, metro, baotiana, torosa f16/eko/diablo itd.
    Jeśli przymierzałeś się do bassy to mondial jest taką bassą pod innym znaczkiem, z alusami i tarczą.

    BTW. A dlaczego tak przeraża Cię ten bęben z przodu? Przy dobrej regulacji ponąć nie ma tragedii, a chyba wolniej się zużywa.

    Pozdrawiam.

    #117433
    oloj
    Użytkownik
    • 12
    • 115Postów:

    A z tego co się orientuje, to robienie tarczy na własną rękę jest nieopłacalnie.

    #117438
    kewert
    Użytkownik
    • 6
    • 14Postów:

    No po prostu nie ufam bębną na tyle żeby kupić skuter z obydwoma takimi hamulcami.

    #117448
    VAJPER07
    Użytkownik
    • 6
    • 61Postów:

    Witam poszukaj jakiegoś skutera z firmy MOTOBI maje przewarznie dwa hamulce tarczowe.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button