Romet Z 125 Zetka

Witam, nie mogłem znaleźć stosownego działu więc piszę tutaj. Bardzo Mi zależy na tym temacie i odpowiedziach więc w razie złego umieszczenia proszę o przeniesienie...

A więc tak...

Mam zamiar kupić Rometa Z 125. Na początku myślałem, że to Zetka ale to chyba następca, ten model dzieli wszystko praktycznie z modelu K-125 który różni się tylko kilkoma elementami. Wcześniej jeździłem Toros-em F16, ale sprzedałem myśląc o czymś większym i biegowym... Interesuje mnie wszystko na temat tego motoroweru/motocykla (już). Ważne są dla mnie wasze opinie, wasze przygody, zalety, wady. Interesuje mnie ile wam jedzie najszybciej? Bo wyniki są różne na forach, a producent deklaruj 90km/h...

Jest jeszcze sprawa bardzo ważna. Chodzi o Tuning (silnik 4t). Ten silnik ma nieco ponad 10KM i 90km/h, co na tą pojemność wydaje mi się trochę śmiesznym wynikiem... Pierwszą rzeczą są blokady. Bo nie wierzę, że 90km/h to max. Jeśli są to gdzie i jak je zdjąć?? Chciałbym także wiedzieć z jakiego silnika pasują części. Gdyż na allegro nie znalazłem części tuningowych do tego modelu. Chciałbym także wiedzieć, poprzez co, mogę zwiększyć moc. Czy moduł może być każdy byle by miał odpowiednią liczbę pinów?? Czy Zmiana wydechu na sportowy da jakiś wynik?? Z tego co wiem to w 50ccm nie opłaca się go zmieniać, ale przy tuningu już zalecany, więc może przy pojemności 125ccm też coś da?? Jaką pojemność można do niego włożyć, zeby nie zmieniać wałka głowicy itp??

Proszę o Odpowiedź na której mi bardzo zależy...

Chciałbym także wiedzieć jakie jest oznaczenie tego silnika, żeby mieć jakiś punkt zaczepienia w wyborze części..