ROMET RXL ECO EDITION 4T-CZY KTOŚ MA TAKIEGO???

Witam! Czy ktoś tu posiada i jezdzi Rometem,modelem RXL 4T?Jestem ciekawy czy tylko ja mam tego skuta na Skuterowo. SZEROKOŚĆ!

Cześć, też mam tego "ścigacza". Jakieś porady co do uzytkowania ?

Witam ja również man RXL 4T rocznik 2010 jestem ciekaw Waszych opinii , bo na forum jest mało tematów o tym modelu . Jestem ciekaw ,czy macie jakieś problemy z tym "ścigaczem"

Witam Szczęśliwych posiadaczy tego "ścigacza".Mam takie pytanie do was:czy jak jedziecie już szybko bardzo(przyciśniecie go)i popuścicie lekko gaz(manetkę)i znowu odkręcicie na maxa to macie taki moment że się dławi(jakby dziura przez moment w mocy)????

Robertonos napisał:

Witam Szczęśliwych posiadaczy tego "ścigacza".Mam takie pytanie do was:czy jak jedziecie już szybko bardzo(przyciśniecie go)i popuścicie lekko gaz(manetkę)i znowu odkręcicie na maxa to macie taki moment że się dławi(jakby dziura przez moment w mocy)????

W każdym skuterze ma miejsce sytuacja którą opisałeś. Aby ją usunąć montuje się gasboxa który zbiera nieprzepaloną mieszankę z gaźnika i pod wpływem podciśnienia wraca do gaźnika co powoduje że nie ma tzw. muła o którym pisałeś.

Kapuchon napisał:

Robertonos napisał:
Witam Szczęśliwych posiadaczy tego "ścigacza".Mam takie pytanie do was:czy jak jedziecie już szybko bardzo(przyciśniecie go)i popuścicie lekko gaz(manetkę)i znowu odkręcicie na maxa to macie taki moment że się dławi(jakby dziura przez moment w mocy)????

W każdym skuterze ma miejsce sytuacja którą opisałeś. Aby ją usunąć montuje się gasboxa który zbiera nieprzepaloną mieszankę z gaźnika i pod wpływem podciśnienia wraca do gaźnika co powoduje że nie ma tzw. muła o którym pisałeś.

Z tego co mi wiadomo gasbox'y stosuje się przy większych tuningowych gaźnikach, które mają tendencję do zalewania silnika.

Robertonos, może wystarczy podregulować gaźnik, zawory...