Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

Romet ROUTER Skuter - Opinie

Kategoria: Skutery, Motorowery i Motocykle Romet

Dodano 3 lata temu

1. Piotr_Wielew...

Witam-Chciałbym poznać rzetelną i szczerą opinie na temat skutera marki ROMET ROUTER CITY LINE 50 - Proszę o komentarze,co sądzicie na temat tego skuterka i tak wogóle.Dzięki.

Jimi
    Odp.: Romet ROUTER Skuter - Opinie
    Napisano 3 lata temu, przez Piotr_Wielew..., Postów: 39, Użytkownik

2. Suawek

Ja myślę że za 2200 zł można kupić używany skuter np. Kymco.

Napisano 3 lata temu, przez Suawek, Postów: 887, Użytkownik

3. Sousek

Do niedawna była promocja w Tesco za 1890. 2 dni temu kolega zakupił na prawdę fajny. Wygodny pomimo 10' kół, bardzo dobry zryw oraz ładny design. Ewentualnie kup Ince. 8)

Napisano 3 lata temu, przez Sousek, Postów: 152, Użytkownik

4. Cytrus

Jeżdżę Routerem Pluss z Auchan za 1600 i odważę się powiedzieć, iż jest to wdzięczny skuter i nie żałuję zakupu. Jedyne co w nim wymieniałem to akumulator i oczywista wszystkie płyny :mrgreen:

Napisano 3 lata temu, przez Cytrus, Postów: 67, Użytkownik

5. Pietro

Nie kupiłbym tego skutera, z takimi małymi kółkami 10", to deskorolka nie sqt. Pooglądaj na allegro Kingway Martinelli w tych samych pieniądzach, ale o niebo lepszy.

Napisano 3 lata temu, przez Pietro, Postów: 3326, Użytkownik

6. HugoBoss

Tylko że kolega chyba już kupił ten skuter i pyta jak się sprawuje :D

Nie ważne, że masz benzyne we krwi. Ważne abyś w głowie miał olej.
    Napisano 3 lata temu, przez HugoBoss, Postów: 3269, Użytkownik

7. Piotr_Wielew...

Witam was - Tak jak napisał kolega HUGOBOSS ja już zakupiłem ten oto skuter,przed kupnem oczywiście przeglądałem różne opinie na temat tego pojazdu.Miałem do dyspozycji tylko dokładnie - 2200 PLN..Ale napewno nigdy nie interesowało mnie i nigdy nie zainteresuje mnie kupno czegoś używanego (Dla mnie to jest tak jak kupno czarnego kota w worku)-(Takie mamy nasze przysłowie).W tym przypadku spodobał mi się wygląd i marka ROMET i że nie ma naklejki MADE IN CHINA (Chociaż możliwe że ją ma tylko sprytnie ukrytą),a na przykład skuter KINGWAY BARACUDA ma taką naklejkę i to nawet na tylnej obudowie przy wlewie paliwa.-Jeśli to możliwe to proszę jeszcze o opinie i komentarze odnośnie tego mojego skuterka,a może nawet znajdzie się ktoś kto ma taki sam pojazd i podzieli się ze mną swoim i spostrzeżeniami.Co do kół to akurat takie mi pasują a tak apropo to nie widziałem jeszcze skuterka z kołami na przykład 24 cale.-Przypomne SKUTER ROMET ROUTER CITY LINE 50 - Pozdrawiam was serdecznie i dziękuje oraz SZEROKIEJ DROGI.- :-)

8. Piotr_Wielew...

Suawek napisał:

Ja myślę że za 2200 zł można kupić używany skuter np. Kymco.

Używanych pojazdów poprostu nie uznaje,ale dziękuje za opinie.

9. Suawek

Niestety Romet to jest tylko z nazwy bo nie produkuje już skuterów a po prostu importuje je z Chin.

Napisano 3 lata temu, przez Suawek, Postów: 887, Użytkownik

10. Pyhorek

A ja go mam już około miesiąca i jestem zadowolona. Fajnie jeździ i ma przyjemny odgłos . Dla "małych" osób jest idealny. Nawet przy dużym obciążeniu dobrze jeździ . Jego wygląd jest ładniejszy od większości "renomowanych" skuterów. (To oczywiście moja opinia) .
    Jeśli chcesz wiedzieć o produkcji to pisze w instrukcji obsługi,
    oraz na przedniej części klosza od liczników.(ja to zauważyłam pod światło) .

Pyhor.
    Napisano 3 lata temu, przez Pyhorek, Postów: 23, Użytkownik

11. Piotr_Wielew...

Fajna i miła opinia od PYHOR,co do wyglądu to podzielam twoje zdanie ale co do wzrostu kierowcy to już nie bardzo, ja mam 174 cm. i jakoś nie odczułem aby skuter był za mały dla mnie.No i w taKi oto sposób powoli powstaje kilka opinii o skuterach ROMET ROUTER.-A może jeszcze ktoś się przyłączy do opinii.-POZDRAWIAM CIEBIE PYHOR I TAKŻE SUAWEK-Do zabaczenia na trasie.-NARAZIE.

12. Pyhorek

Chodzi mi o to że gdy kroś jest drobny to ten skuter jest dla niego odpowiedni :) Pa

Napisano 3 lata temu, przez Pyhorek, Postów: 23, Użytkownik

13. Pietro

Co do kół to akurat takie mi pasują a tak apropo to nie widziałem jeszcze skuterka z kołami na przykład 24 cale

Nie widziałeś, bo nie ma skutera z kołami 24", ale są normalne z kołami 12, 13"

Po co pytasz o opinie, skoro już go kupiłeś.. teraz to już za późno, musztarda po obiedzie.

Napisano 3 lata temu, przez Pietro, Postów: 3326, Użytkownik

14. Piotr_Wielew...

No pytam po to aby dowiedzieć się wiecęj informacji na temat tego skuterka np. od innych użytkowników.A wiecęj informacji nikomu jeszcze nie zaszkodziło a ja pytam o konkretną rzecz.

15. ragaz

skoro już go kupiłeś ,to teraz przed tobą sprawdzian z "dbania o maszynę" .
    Zaopatrz się w klucze nie tylko te z zestawu i często sprawdzaj nakrętki , przynajmniej raz w tygodniu ,oglądaj plastiki czy coś nie odłazi.
    ogólnie rób często przeglądy ,pozbędziesz się dzięki temu wielu drobnych awarii czy niedociągnięć przy montażu , poza tym nabierzesz pewności że nic złego cie nie spotka.
    docieraj go na spokojnie ,to nie ścigacz..... i będzie ci służyć.
    Te rady nie są tylko dla posiadaczy chinoli ale każdy kto ma skuter nawet renomowanych i drogich firm za długo nie pojeździ bez troski o maszynkę :lol:

Ragaz Też w Korkach nie Stoi.

"O swój skuter trzeba dbać. A dbanie to także wykonywanie przeglądów. Jeżeli zadbamy o nasz pojazd odpowiednio wówczas na pewno będzie nam służył długo."http://www.gadu-gadu.pl/users/status.asp?id=1030268910302689
    Napisano 3 lata temu, przez ragaz, Postów: 163, Użytkownik

Odpowiedz »

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Romet ROUTER Skuter - Opinie: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Znak C-9: nakaz jazdy z prawej strony znaku

Znak C-9: nakaz jazdy z prawej strony znaku

31 Grudzień 2010

Znak nakazuje kierującemu ominięcie wysepki lub przeszkody na jezdni z prawej strony znaku. Umieszczony na pasie dzielącym drogi oznacza początek jezdni jednokierunkowej.

Prawo0 opinii

Aprilia SRV 850 ABS/ATC: Zdjęcia i dane techniczne

Aprilia SRV 850 ABS/ATC: Zdjęcia i dane techniczne

05 Luty 2014

Aprilia SRV 850? W skrócie - potwór. Jest to jeden z najpotężniejszych skuterów na rynku. Dużym plusem, który z pewnością go wyróżnia w swojej grupie jest podwójny system ABS / ATC.

Zdjęcia0 opinii

Benelli Pepe: Test wideo

Benelli Pepe: Test wideo

12 Kwiecień 2011

Na naszym rynku nie brakuje skuterów sportowych i turystycznych. Jednak jednośladów użytkowych i atrakcyjnych dla kobiet jest wciąż za mało.

Wideo8 opinii

Strona wykorzystuje pliki sesji coockie. © 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 Skuterowo.com. Grupa OnAir!. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com jest wpisane do Ewidencji Sądu Okręgowego Miasta Stołecznego Warszawy, zgodnie z art. 7 ust. 2 pkt 3 Prawa prasowego. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.