Romet Ogar 900 nie chce odpalić.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #178784
    Dolarider
    Użytkownik
    • 1
    • 3Postów:

    Sprawa wygląda tak, że mój ogarek stał 4 miesiące nie ruszany i teraz nie chce mi odpalić. Co może mu dolegać ,jakie były by koszty naprawy ,i czy ewentualnie mógłbym sam to zrobić (jestem w tym zielony kompletnie) ogarka takiego już dostałem.Nie chce też w niego pchać nie wiadomo jakich pieniędzy bo sam jest mało co wart-chyba wszystkie plastiki popękane i do malowania ,brak akumulatora (komuś był potrzebny więc go wyrwał) teraz jest jakoś nakręcone z kablami że kiedyś palił,stopki centralnej brak,w baku dziura i wiele innych ,ale jeździł.Próbowałem go z kopa odpalić ,na pych i nic.

    #178796
    paci
    Moderator
    • 12
    • 5 821Postów:

    Masz skup złomu w pobliżu?

    #178798
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    albo nawet gdzieś trochę dalej?

    #178807
    Dolarider
    Użytkownik
    • 1
    • 3Postów:

    Mam ,ale chodzi o to żeby małym kosztem go odpalić, żebym mógł się jeździć nauczyć ,bo niedługo kupuje junaka albo routera ws 50 i wypadało by już umieć jeździć,co by nowego moto nie rozwalić, a takiego i tak nie szkoda

    #178809
    paci
    Moderator
    • 12
    • 5 821Postów:

    Naprawa tego czegoś mija się z celem w ch.j roboty i kasy

    #178814
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    dokładnie. odpal go – a przynajmniej sprawdź – na samostarcie jeżeli jest iskra, może jest taka susza w gaźniku po 4 mieś że nie ma paliwa i nie może zassać nowego.
    Jak ci to nie pomoże to se to daruj bo jak to i elektryka i dziura w baku i mechanik…a nie jesteś żadną z tych osób to koszty ich przekroczą wartość tego paścia

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button