Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

Romet 700 2T - warto?

Kategoria: Co Wybrać?

Dodano 1 rok temu

1. Zgiebongo

Przeczytałem teraz o skuterze Romet 700 2T (ok. 2800zł - koło 12) i szczerze mówiąc całkiem mi się spodobał. Z racji tego, że nie mam wielkiej kasy to chciałbym zapytać czy naprawdę warto go brać? W czym jest lepszy od chociażby Routera za 1700zł?

Odp.: Romet 700 2T - warto?
    Napisano 1 rok temu, przez Zgiebongo, Postów: 45, Użytkownik

2. Lukario

700 ma lepszy wygląd , silnik jest inny router zapewne 4T a tu 2T dla mnie lepszy 2T bo po doświadczeniach z 4T dochodzę do wniosku że owe konstrukcje w chińskim wykonaniu są bardziej awaryjne od prostego dwusuwa. reszta jak np. rama lub koła wyglądają na podobne.

Barton Orlando 2T - rozbity :P
    Baotian BT49QT9- 20600km
    Napisano 1 rok temu, przez Lukario, Postów: 1190, Użytkownik

3. Zgiebongo

2T jest lepszy od 4T? Jakie są realne korzyści? Czy coś jeszcze? To dla mnie bardzo ważne, bo 1000zł różnicy to w mojej sytuacji bardzo dużo.

4. CEFA

to zalezy co kto woli i jak sie jezdzi mam do czynienia z trzema 4t
    chinskimi chyba najtansze z tanich bo kupione dwa trzy lata temu za 1999zl
    zaznaczam ze jezdza nimi goscie 30-40 letni wiec nie wyprawiaja hercow i szalenstw zaden z tych skuterow nie ulegl powaznej awarii oleje wymieniane co 3 tys zreszta na mineralne bez szalenstwa na konstrukcje z lat 70-80 z olejem syntetycznym przebiegi niewiele sie roznia srednio wychodzi kolo 12 tys w tym czasie w silnikach oprocz regulacji i wymian oleju nic nie bylo grzebane same kozystanie z 4t daje juz tansza eksplatacje raz ze pala mniej, mniej olejow trzeba lac slowem eksplatacja to kosz rzedu 11 -13 zl na setke a to ze troche wolniej przyspieszaja od 2t jak dla mnie nie jest powodem do zakupu 2t a predkosc 60-65 chyba jest wystarczajaca na tak male pojazdy
    ps na tym forum zdecydowana wiekszosc tp mlodzi ludzie szukajacy przyspieszenia i predkosci temu wiekszosc nie widzie korzysci z tytulu jazdy 4t

4T FOREVER

Napisano 1 rok temu, przez CEFA, Postów: 846, Użytkownik

5. tmielcarz

Zgiebongo napisał:

2T jest lepszy od 4T? Jakie są realne korzyści? Czy coś jeszcze? To dla mnie bardzo ważne, bo 1000zł różnicy to w mojej sytuacji bardzo dużo.

2T ma większą moc i jest bardziej podatny na tuning.

Honda NC700S
    Yamaha Neos | Malossi Sport 70cc | LeoVince ZX | Malossi Multivar | Malossi Fly Clutch | Dellorto 17,5 - SPRZEDANY
    Keeway Speed 150 - SPRZEDAM
    Napisano 1 rok temu, przez tmielcarz, Postów: 147, Użytkownik

6. Kisiu1981

I prostszy w naprawach jak już wspomniano. Jeśli nie masz wiedzy bierz 2T choć i 4T można się nauczyć.

Nie ten pierwszy kto szybszy lecz ten kto ciekawiej jedzie...
    Napisano 1 rok temu, przez Kisiu1981, Postów: 4552, Użytkownik

7. Zgiebongo

A wiecie może kiedy on będzie w salonach? I czy można go nabyć we Wrocławiu? Przesyłka sporo kosztuje.

8. lucek71

Romety mogą mieć w Visatexie lub w Amaro. Skontaktuj się z nimi, bądź centralą Rometa, oni Ci dokładnych informacji udzielą.

Wypadki chodzą po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze...
    Napisano 1 rok temu, przez lucek71, Postów: 2691, Użytkownik

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Romet 700 2T - warto?: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

To rozstanie czy pożegnanie?

To rozstanie czy pożegnanie?

10 Grudzień 2011

Kolejny dzień się kończy. Tyle tylko, ze Bzyczka nie ma już za oknem... Te trzy godziny spędzone w pociągu Kolei Mazowieckich wpędziły mnie w sentyment i smutek... Myślałem o całym sezonie i o tym, że nie zdążyłem się nawet dobrze nacieszyć odblokowanym modułem z Kymco ZX...

Blogi6 opinii

ABS i czyste spaliny w skuterze obowiązkowo

ABS i czyste spaliny w skuterze obowiązkowo

29 Grudzień 2010

Komisja Europejska w dbałości o środowisko oraz zdrowie i życie użytkowników europejskich dróg tworzy ustawy, które mają chronić kierowców.

Opinie Prawo11 opinii

Peugeot Elystar 50: Wkrótce w Skuterowo.com

Peugeot Elystar 50: Wkrótce w Skuterowo.com

16 Czerwiec 2012

Przed nami niezwykły test, bo i Elystar zasługuje na miano skutera niezwykłego. Na zachodzie niezwykle często wybierany zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Wszystko za sprawą komfortu i niesamowitego designu.

Informacje5 opinii

© 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 Skuterowo.com. Grupa OnAir!. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com jest wpisane do Ewidencji Sądu Okręgowego Miasta Stołecznego Warszawy, zgodnie z art. 7 ust. 2 pkt 3 Prawa prasowego. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.