Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

Romet 700 2T - warto?

Kategoria: Co Wybrać?

Dodano 1 rok temu

1. Zgiebongo

Przeczytałem teraz o skuterze Romet 700 2T (ok. 2800zł - koło 12) i szczerze mówiąc całkiem mi się spodobał. Z racji tego, że nie mam wielkiej kasy to chciałbym zapytać czy naprawdę warto go brać? W czym jest lepszy od chociażby Routera za 1700zł?

Odp.: Romet 700 2T - warto?
    Napisano 1 rok temu, przez Zgiebongo, Postów: 45, Użytkownik

2. Lukario

700 ma lepszy wygląd , silnik jest inny router zapewne 4T a tu 2T dla mnie lepszy 2T bo po doświadczeniach z 4T dochodzę do wniosku że owe konstrukcje w chińskim wykonaniu są bardziej awaryjne od prostego dwusuwa. reszta jak np. rama lub koła wyglądają na podobne.

Barton Orlando 2T - rozbity :P
    Baotian BT49QT9- 20600km
    Napisano 1 rok temu, przez Lukario, Postów: 1190, Użytkownik

3. Zgiebongo

2T jest lepszy od 4T? Jakie są realne korzyści? Czy coś jeszcze? To dla mnie bardzo ważne, bo 1000zł różnicy to w mojej sytuacji bardzo dużo.

4. CEFA

to zalezy co kto woli i jak sie jezdzi mam do czynienia z trzema 4t
    chinskimi chyba najtansze z tanich bo kupione dwa trzy lata temu za 1999zl
    zaznaczam ze jezdza nimi goscie 30-40 letni wiec nie wyprawiaja hercow i szalenstw zaden z tych skuterow nie ulegl powaznej awarii oleje wymieniane co 3 tys zreszta na mineralne bez szalenstwa na konstrukcje z lat 70-80 z olejem syntetycznym przebiegi niewiele sie roznia srednio wychodzi kolo 12 tys w tym czasie w silnikach oprocz regulacji i wymian oleju nic nie bylo grzebane same kozystanie z 4t daje juz tansza eksplatacje raz ze pala mniej, mniej olejow trzeba lac slowem eksplatacja to kosz rzedu 11 -13 zl na setke a to ze troche wolniej przyspieszaja od 2t jak dla mnie nie jest powodem do zakupu 2t a predkosc 60-65 chyba jest wystarczajaca na tak male pojazdy
    ps na tym forum zdecydowana wiekszosc tp mlodzi ludzie szukajacy przyspieszenia i predkosci temu wiekszosc nie widzie korzysci z tytulu jazdy 4t

4T FOREVER

Napisano 1 rok temu, przez CEFA, Postów: 846, Użytkownik

5. tmielcarz

Zgiebongo napisał:

2T jest lepszy od 4T? Jakie są realne korzyści? Czy coś jeszcze? To dla mnie bardzo ważne, bo 1000zł różnicy to w mojej sytuacji bardzo dużo.

2T ma większą moc i jest bardziej podatny na tuning.

Honda NC700S
    Yamaha Neos | Malossi Sport 70cc | LeoVince ZX | Malossi Multivar | Malossi Fly Clutch | Dellorto 17,5 - SPRZEDANY
    Keeway Speed 150 - SPRZEDAM
    Napisano 1 rok temu, przez tmielcarz, Postów: 147, Użytkownik

6. Kisiu1981

I prostszy w naprawach jak już wspomniano. Jeśli nie masz wiedzy bierz 2T choć i 4T można się nauczyć.

Napisano 1 rok temu, przez Kisiu1981, Postów: 4673, Użytkownik

7. Zgiebongo

A wiecie może kiedy on będzie w salonach? I czy można go nabyć we Wrocławiu? Przesyłka sporo kosztuje.

8. lucek71

Romety mogą mieć w Visatexie lub w Amaro. Skontaktuj się z nimi, bądź centralą Rometa, oni Ci dokładnych informacji udzielą.

Wypadki chodzą po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze...
    Napisano 1 rok temu, przez lucek71, Postów: 2957, Użytkownik

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Romet 700 2T - warto?: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Yamaha MT-125: Od sierpnia w salonach (motocykl na prawo jazdy b)

Yamaha MT-125: Od sierpnia w salonach (motocykl na prawo jazdy b)

29 Czerwiec 2014

Nowy motocykl Yamaha MT-125 został ukształtowany zgodnie z mocnym DNA rodziny MT, dzięki czemu uzyskał on charyzmatyczny wygląd pełnowymiarowego motocykla oraz wyraźny charakter wsparty zaawansowaną technologią.

Nowości11 opinii

Znak D-39: dopuszczalne prędkości

Znak D-39: dopuszczalne prędkości

01 Styczeń 2010

Informuje o dopuszczalnych prędkościach obowiązujących na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Na przejściu granicznym mogą być także umieszczone tablice z napisami lub symbolami, podające informacje o obowiązujących na terytorium naszego państwa przepisach ruchu drogowego.

Prawo0 opinii

UK: Łatwe sprawdzanie historii pojazdów

UK: Łatwe sprawdzanie historii pojazdów

11 Grudzień 2011

Gdybyśmy mieli sporządzić listę rzeczy, których brakuje w naszym kraju to na pewno byłaby ona długa. Jedną z takich rzeczy jest łatwe sprawdzanie historii pojazdów, które istnieje między innymi w Anglii. Jesteś ciekaw co to takiego?

Prawo2 opinii

Strona wykorzystuje pliki sesji coockie. © 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 Skuterowo.com. Grupa OnAir!. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com jest wpisane do Ewidencji Sądu Okręgowego Miasta Stołecznego Warszawy, zgodnie z art. 7 ust. 2 pkt 3 Prawa prasowego. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.