Rejestracja nowej ramy z allegro .

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #70051
    pelson
    Użytkownik
    • 2
    • 4Postów:

    Witam , posiadam skuter Motomagnus Solatio , niestety ma bardzo mocno na mieszane w dokumentach a nie chce mi się biegac z tym po sądach .. I moje pytanie brzmi czy da się zarejestrowac tą nową ramę :http://allegro.pl/rama-do-skutera-router-romet-bassa-oryginal-faktur-i2472158338.html , jako nowy skuter mając fakture i homologacje ?

    #70056
    Maniek_smolarek
    Użytkownik
    • 2
    • 559Postów:

    Jesli bedziesz miec fakture i homologacje na nowa rame 🙂 i przejdziesz badanie techniczne to powinienes go zarejestrowac.

    #70092
    pelson
    Użytkownik
    • 2
    • 4Postów:

    W aukcji pisze że dołącza fakture i homologacje. Proszę o wypowiedzi więcej osób ponieważ nie chcę stracić 200 zł.

    #70399
    marbryl1
    Użytkownik
    • 1
    • 180Postów:

    Rama to nie skuter, a gdzie silnik i pewnie potraktuja jako samorobke czyli bedzie musial przejsc homologacje.

    #70406
    Kapuchon
    Użytkownik
    • 18
    • 2 689Postów:

    Silnik już jest jako część wymienialna więc nie ma z tym problemu jak kiedyś gdy silnik nie był uznawany jako część wymienialna. Więc myślę że jeśli jest na tą ramę homologacja i faktura to nie powinno być żadnych problemów.

    #70408
    Anonim
    Nieaktywny
    • 180
    • 3 133Postów:

    ale legalne to to nie jest, bo przecież na homologacji piszę, że np. prędkość vMax to 43km/h, i co? rama sama jeździ?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button